Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lut 2009, 13:53

Pati synus super! :ico_brawa_01: a jaki duży chyba niedługo nie zmieści się w łóżeczku :ico_oczko: :ico_brawa_01:
no duzy, juz sie nie miesci na szerokosc, nogi mial podkurczone :-D :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 lut 2009, 14:41

Zirca super filmy ja tez mam kilka w sieci ale na you tube bo nie wiedzialam gdzie indziej mopge wkleic a chcialam mamie pokazywac szkraba jak sie rozwija :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pati Erik słodki :ico_brawa_01:
ja tez sie pochwale moja kluska :-D
http://www.youtube.com/watch?v=t2iPJj82 ... annel_page

http://www.youtube.com/watch?v=gSuIVI4l ... re=channel

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lut 2009, 15:07

Adia fajny Twoj synek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiecie co maly bawil sie na macie, piszczal jeczal i nagle sie cicho zrobilo, poszlam zagladnac co jest i patrze, a on sobie smacznie spi, moj aniolek

Tak sobie spie

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 lut 2009, 16:40

dziewczyny, ale fajnie że ujawniłyscie swoje filmy :ico_brawa_01: oby więcej :ico_sorki: super są te nasze Bejbiki!!!!! :-D no i ogladanie ich w ruchu, to niesamowite przeżycie!!!! ma może któraś nakręcone jak się ruszają w brzuchu??? bo mi nie udało się złapać ani razu :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-04, 15:42 ]
Pati85, niesamowite że Erik zasypia w takich ekstremalnych miejscach :ico_brawa_01: mój w zyciu by nie zasnął gdzie indziej niz w łóżeczku, na moich rękach (tylko jak był chory zasnął u mojego Taty), w wózku albo chuście.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lut 2009, 17:01

Pati85, niesamowite że Erik zasypia w takich ekstremalnych miejscach :ico_brawa_01:

kochana ja bylam w szoku, bo on nigdy nie spal w innych miejscach, ale widocznie tak byl zmeczony, bo piszczal i jeczal az w koncu zasnal :-D
ma może któraś nakręcone jak się ruszają w brzuchu??? bo mi nie udało się złapać ani razu :ico_placzek:
ja mam chyba, musze poszukac, ale ogladajac nic nie widac wlasnie nie wiemu czemu, a maly dawal rowno, specjalnie polowalam :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-04, 16:02 ]
zirca, fotka Alusia w podpisie jest rewelacyjna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

04 lut 2009, 17:58

No i ja dodam Eryczka,ale to sprzed ok 2 tygodni.
Mala pisszczalka:-)
http://dadulka.wrzuta.pl/film/zg0C8lLpxU/

a tu dwuletni OScarek---czyta po swojemu:-))
http://dadulka.wrzuta.pl/film/tcLpLOKbdK/

Z brzuszka tez mam filmik,ale musze go wynalezc;-)

[ Dodano: 2009-02-04, 17:03 ]
Wasze dzieciaczki cudasne.Poczawszy od Ala,ktory tak pieknie rozmawia ,Ericzka akrobaty i skonczywszy na KAcperku.Bidulek chorutki,ale dzielny chlopczyk.

FAjnie jest tak poogladac dzieciaczki choc na filmikach.Mozna sobie je bardziej wyobrazic czytajac posty:-)
TEraz kolej na nastepne kobitki

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 lut 2009, 21:32

Dobry wieczor :)) Sliczne te Wasze szkraby. Ja niestety nie mam akutalnych filmokow z glosem :/ nasz aparat nagrywa bez dzwieku, a z dzwiekiem mam z 2 miesiacaa :( Ale wymienie sie aparatem z rodzicami i ponagrywam :))

U nas dzisiaj duzo cierpienia i bolu :( mala byla szczepiona, ale tatus w nagrode ze byla dzielna wzial ja do sklepu i kupil jej nowe spioszki, sliczniaczki, miseczke, lyzeczki i DWIE kaszki bo jutro mala konczy 4 miesiace - jedna morelowa druga malinowa :D no wiec bedzie pierwsze karmienie lyzeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Caly asortment gotowy! Mam nadzieje, ze o niczym nie zapomnielismy :))

A wszystko przez to, ze pani doktor powiedziala,ze Nina malo przybrala - 3 tygodnie 500g, Wazy teraz 5600 :/ kurcze ale mi nie wyglada na szczuplutka, czytam ze w 5, 6 miesiacu dziecko powinno podwoic swoja wage, wiec nam brakuje kilograma do podwojenia, wiec ma jeszcze prawie 2 miesiace.. no ale mam ja karmic, mowi, ze to jej budzenie sie wyglada raczej na nienajadanie .. a ja jestem zdezorientowana :/ bo przeciez nie jadala cale noce i spala, a teraz przed snem czasem dostaje dwie butle w odstepie 2h plus moje piersi, no ale oby miala racje, zobaczymy!
Powiedziala tez, ze odparzenia malutenkie i zeby smarowac i wietrzyc.
No i szczepienie bylo okropne, rozplakala sie jak tylko pani doktor nad nia stanela :((( zaczela plakac i plakac i poddczas klucia dalej plakala i plakala.. no i z placzem wyszlismy :( nastepna wizyta za 2 tygodnie,a ja przez ta nauke juz sie spozniam z silownia :/ mialo byz we wtorek juz jest czwartek i poki co caly czas biegam jak glupia i nie mam czasu na nic :/

[ Dodano: 2009-02-04, 21:35 ]
No i wlasnie!! MISZKA gdzie jestes? :ico_placzek:
Nie ma jej juz od tygodnia? Moze to internet jej szwankuje?

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 lut 2009, 21:52

yoanna, biedna malutka nina pewnie pani dr sie jej nie podobała i jeszcze taką krzywde zrobiła , brawa dla tatusia za rozpieszczanie córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny filmiki boskie teraz to juz znamy nawet głosiki waszych dzieci , i tak lepiej sobie je wyobrazic ich charakterek :-D :-D a nie tak an sucho ze zdjęcia :ico_oczko:
Ja mam filmy ale musze nauczyć się je wrzucać na neta :ico_noniewiem:
Prosze o info gdzie najłatwiej i najszybciej bo ja teraz zrobiłam sie leniwa :-D ( nie chciałabym sie męczyć przy tym bo nie mam cierpliwości
My jutro jedziemy do chorzowa zbadac drugi raz uszka małemu mam nadziej ze tym razm sie uda :ico_noniewiem: mój mąz dał dzisiaj w pracy wypowiedzenie idzie pracować do kolegi mam nadzieje ze będzie mu tam lepiej i będzie w domku czesciej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 lut 2009, 11:29

:ico_tort: :ico_tort: Z okazji 4 miesiaca Niny stawiam :)) i najlepszego Wiola dla Twojego malenstwa bo z tego co pamietam chyba tez z 5 jest? :) Tylko miesiac mlodszy :)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 lut 2009, 13:22

yoanna, brawa dla Ninki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miszka odezwij sie bo sie z dziewczynami martwimy :ico_sorki:
u mnie nocka tak sobie maly spi juz od godziny wiec pewnie sie zaraz obudzi ja juz posprzatalam cala lazienke wzielam przysznic wstawilam pranie no i nie wiem co na obiadek wymylic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-05, 12:29 ]
mrta wiesz gdzie emigrantki są?? znów je gdzies wcieło :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość