Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

14 kwie 2007, 10:09

Cześć dziewczynki!
Widzę, że znów brzuszki powklejane. Kamilko, rzeczywiście z Ciebie laseczka że hoho! Śliczniaste mieszkanko ma Tomeczek. Madziorka, skąd Ty masz tyle energii? Zdjęcia Twojego Maluszka są super!
Ja zmykam do łóżeczka, bo przeziębienie nie przeszło i antybiotyk nie za bardzo pomaga. Martwię się troszkę ze względu na dzidzię :ico_placzek: Ale dziś już jest ze mną Krzyś, to pozwolę Mu się sobą zaopiekować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 kwie 2007, 10:11

I tak trzymać Aniu, pozwalaj się sobą opiekować ;) Co do przeziębienia, to trochę przykre, ale nie martw się wiosenne słoneczko zadziała i będziesz zdrowa jak ryba!!! Trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

14 kwie 2007, 10:24

cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Lucy cieszę się że pralka już działa

Kamilka i Madziorka cudne brzusie macie

Alinko na pewno smutno ci że mama pojechała ale dobrze że mężulek wraca, nie będziesz sama

Aniu kuruj się kochana

A do nas wprowadza się dziś siostra męża ze swoim mężem, bo zaczęli remont kuchni i łazienki. Także od dziś nasze malutkie mieszkanko pełne ludzi. A ja przynajmniej nie będę sama i będę miała mniej czasu na myślenie i zamartwianie się.

pozdrawiam wszystkie serdecznie, udanego i ciepłego weekendu pa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

14 kwie 2007, 10:30

Asiulka, to będziesz miała towarzycho na jakiś czas :-D
Dzionek dzisiaj ładny, naresezcie wiosna taka jak trzeba :-D pozdrawiam wszystkie, zyczę milusiego łikendu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 kwie 2007, 11:42

witam serdecznie moj P spi po nocce a ja sie nudze :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

14 kwie 2007, 12:09

my zaraz wychodzimy ,slonko swieci i piekna pogoda :ico_brawa_01: madziorka super fotki....

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 kwie 2007, 12:29

Wpadłam się przywitać i lecę ogarniać mieszkanko.
Dziękuję za komplementy....
Madziorka super foteczki. To 3D jest niesamowite jednak. Myślałam, zeby się wybrać, ale jednka już zaczekam na rozwiązanie, niech będzie trochę tajemnicy...

Alunia nie martw się ja też już sama zostałam. Właśnie odprowadziłam moich przyjaciół i mężulka do busa i odjechali w siną dal.... A ja juz wstwilam pranie i biore sie za sprzatanie. Wpadne pozniej papapa ciezaroweczki...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

14 kwie 2007, 13:07

Super dziewczynki że mnie pamiętacie! :ico_brawa_01: Ostatnio mało tu się pojawiaiałam, dlatego myślałam że towarzystwo się już wymieniło...Ale jak nie to super! Super wyglądacie ze swoimi bębenkami. Mój mąż mówi na mnie bębnistka! :ico_oczko: . A tak wogóle coś wcześniej pisałyście o kobietach, które komentują nasze brzuchy [zazdrośnice].Mnie to znowu baby gadają"ale masz wielki brzuch" Aż troche spanikowałam, bo powiedziała mi tak "teściowa" która była 4 razy w ciąży, ale chyba 100 lat temu :ico_oczko: więc mnie tylko nastraszyła. Bo tu moja mama i koleżanka powiedziały żebym nie słuchała niemądrych bab!. przecież jestem w ciąży to jaki mam mieć brzuch? co nie? pozdrawiam koleżanki w piękną pogodę.
ps.słyszałam że ma być upalne lato, a my z tymi brzuchami...może się wcisnę do lodówki...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

14 kwie 2007, 14:04

Hej dziewczynki moj maz dzisiaj znowu na nocke :ico_placzek: i nici ze spaceru i nic :ico_noniewiem: trudno odbije sobie w przyszłym tygodniu :ico_brawa_01:
Agniecha jestescmy w ciazy to jakie mamy miec brzuchy płaskie :ico_szoking: ja tam sie nie przejmuje a tez mam duzy :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

14 kwie 2007, 15:44

Madziu w takim razie proponuję Castellari przy Orzełkach powiedzmy ok 18-19.
Na razie piorę i piorę i piorę.....ale chyba do wieczorka się wreszcie wypiorę....
??????????????????????????????????????????????????????????????????????/

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości