marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

13 gru 2011, 19:18

a w ogóle to sie miałam pochwalic ze juz ładnie grzechotki trzyma :ico_sorki: raczki do buzi wkłąda, lize, gada, składa :ico_sorki: odkrył ze ma ręce :ico_haha_01:
to szybciutko Twój załapał, mojej ostatnio próbowałam dać do rączki złapać złapie ale nie umie jeszcze się pobawić tym:) Za to ręce odkryła:) Składa patrzy się na nie. Jak ją na matę położe to tą zabawkę co ma najbliżej to już też tyrpie rączką :ico_brawa_01:
Coraz fajniejsze się robią te nasze bobasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 gru 2011, 19:22

Coraz fajniejsze się robią te nasze bobasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
racja coraz fajniejsze, pamiętam jak czekałam na pierwszy uśmiech a teraz cieszy do mnie pełną buźką jak tylko podchodze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 gru 2011, 20:03

teraz cieszy do mnie pełną buźką jak tylko podchodz
i za to warto dać wszystkie pieniądze świata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iza wykapana, najedzona, leży w łóżeczku na brzuszku gadać coś sobie i powoli zasypia :ico_brawa_01:

oczywiście umyłam okno to leje :ico_zly: :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 gru 2011, 20:48

Izus to zdolniach twój mały, moja na razie nie umie tego ale już coraz bardziej świadomie trafia do buzi i rączkami strasznie wywija.

Ja pojechałam z znajoma o 17 do lekarza .O 18 dzwoni siostra że jest masakra mała płacze okropnie,łzy się leją , smoka nie chce .Nie wie czy ona głodna czy co.Więc ja jak tylko mogłam pospieszyć znajoma i za 30 min byłam w domu.Zastaję mała z łzami strasznymi zapłakana i siostra też . Ale co jak ja ją tylko wzięłam to cisza. Myślałam że może godna była ale dałam cyca i nie chciała jeść. Jeszcze przez chwilkę się żaliła do mnie i zero płaczu.Czy to możliwe że ona już rozumie czuje kto to mama ?

Zrobiłam małe zakupy dla siebie , kupiłam dużo warzyw i jutro sobie coś upichcę.

Moja już wykąpana nakarmiona i postanowiłam że spróbuję ją odłożyć do koszyka do sypialni.Na razie jest spokój lekko przysypiała momentami no ale zobaczymy.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 gru 2011, 20:52

Czy to możliwe że ona już rozumie czuje kto to mama ?
ależ oczywiście :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u mnie od samego początku jak tylko wychodziłam z domku a młoda spała to od razu się budziła i płacz może nie aż taki ale na początku teściowa miała problem żeby Ją uspokoić do teraz tylko do mnie robi uśmiech na pół twarzy Izunia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-12-13, 19:52 ]
postanowiłam że spróbuję ją odłożyć do koszyka do sypialni.Na razie jest spokój lekko przysypiała momentami no ale zobaczymy.
trzymam kciuki, moja ładnie śpi już :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 gru 2011, 20:56

Dziś nie dały rady z mamą ja uspokoić, tak płakała .
Ale już kiedyś sie to zdarzyło gdy dałam mała babci a ja poszłam po kolację i ona wtedy taki ryk jak zobaczyła ją.A jak ja ja wzięłam to od ręki spokój był.

No ale to skoro tak jest przywiązana to nie chciałabym by się okazało iż nie zostanie z nikim tylko ze mną.Czy ona z tego wyrośnie ?

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 gru 2011, 20:58

Czy ona z tego wyrośnie ?
na pewno ale moim zdaniem ta osoba która ma z Nią zostawać musiałaby częściej przychodzić, gadać do Niej u nas jest już lepiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

13 gru 2011, 21:03

Jesteśmy po basenie :-) Było super! Antoś wcale się nie bał, szybko się rozluźnił i zaczął się śmiać i pluskać nóżkami. Aż pani instruktor była zdziwiona, że tak pozytywnie zareagował :-D
izuś tam gdzie chodzímy jest ozonowana woda oczywiście ;-)

Jeśli po tych będzie ok za tydzień kolejne zajęcia.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 gru 2011, 21:25

Było super
ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a zdjęcia jakies robiliście?

ja idę do kąpania, wpadnę później :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 gru 2011, 21:55

Izuś, marcz, kwiatunio brawa wielkie :ico_brawa_01: za postępy waszych dzieciaczków. Ja też cieszę się każdą nową rzeczą jaką nauczy się mój synek. To prawda, że z dnia na dzień dzieciaczki staja się coraz fajniejsze, rozumniejsze i takie rozkoszne. Fajnie jest móc osobiście to obserwować i uczestniczyć we wszystkim nowym :ico_brawa_01:

Mój Alanek już przebrany do spania, tatuś się z nim bawi, a on śmieje się w głos, że w całym domu słychać. Słodkie :ico_haha_02:. Zaraz go nakarmię i pójdziemy spać, bo dziś jakaś zmęczona jestem.
Agus jak się czujesz? Depresja mija? Teraz mnie coś łapie. Jakiś dół, nakrzyczałam na męża bez powodu, a teraz mi głupio :ico_puknij: muszę go przeprosić :ico_wstydzioch:. Dobra idę się umyć i spać :ico_spanko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość