Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2012, 08:46

dzień doberek

stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
wow to moze jeszcze kogoś sie spotka z tamtad :)
chyba już nie :ico_noniewiem: no ale wszystko może być możliwe :-)
jak się czujesz?

aruless, ja bym jednak twardo odprowadzała dziecko do jego łóżka,bo jak już raz odpuścisz to będzie dalej walczył i coraz dłużej :ico_sorki:
Ja śpię z moim Mikołajem... uwielbiam z nim spać. ale mamy caaałe łóżko dla siebie więc to co innego...
kiedyś będziesz musiała spać bez niego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

12 cze 2012, 08:48

kiedyś będziesz musiała spać bez niego
przygotowuję się do tego psychicznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2012, 08:48

Miluśka, fajne zdjęcie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

12 cze 2012, 08:54

aniawlkp86, dziękuję :)
Mikuś z nowym pieskiem :))

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 cze 2012, 09:14

to ta wasza sunia Dora tak?
i jak się "dogadują"?

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 cze 2012, 09:25

Hej dziewczyny...
Wprawdzie doswiadczenia nie mam z dzieckiem wchodzacym do lozka (byc moze jeszcze) ;-) ale jakis czas temu ogladalam "Na klopoty Zawadzka". Rozwiazaniem problemu bylo zasypianie z ulubionym misiem. Naklanianie by sie mocno przytulil do niego, a ten pomoze mu zasnac. Bo duzi chlopcy spia z misiami, a nie z mama. Moze u Ciebie cos to da aruless ?
Ale chyba wlasnie konsekwencja, kosztem nawet kilku nieprzespanych nocy da efekt.
Bo wpuszczajac do lozka chociaz raz, wraca sie spowrotem na start zaistnialego problemu.

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

12 cze 2012, 09:35

[quote="aniawlkp86"
wow to moze jeszcze kogoś sie spotka z tamtad :)
chyba już nie :ico_noniewiem: no ale wszystko może być możliwe :-)
jak się czujesz?

:[/quote]

Sziędoberek :)

Ja dopiero wywlekłam się z łoża hehehe a głodna jestem jak nie wiem. W czoraj o 22.00 pojechałam do kaufalnda bo był dzien kibica i otwarte do 1 w nocy pojechałam tam by kupic ser i ogórki hehehe taką ochote ktoś mi na robił na tosty że wytrzymac nie mogłam. Hmm teraz też już sobie robie tosta bo głodna jestem jak nie wiem

A jak sie czuje teraz to juz dobrze przechodzą mdłości ale poczatek był bardzo trudny :)

aruless

12 cze 2012, 12:47

no więc synek śpi ze swoimi przytulankami, i co gorsza one również przychodzą z nim do naszego łóżka. ja wszystko wiem i rozumiem, ale dzisiejsza noc to już apogeum i kumulacja nerwów była. :ico_olaboga: nic to jakoś damy radę, poza tym myślę, że ja też jestem nerwowa, bo ciąży chcę, a nie ma, w pracy mnie wkurzają i do urlopu cały miesiąc :ico_placzek: eh, dziewczynki dajcie rady, jak szybko zajść w ciążę i jak się mniej wkurzać,

Awatar użytkownika
paulam
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 11 cze 2012, 19:10

12 cze 2012, 12:50

Staraj się o tym nie mysleć to jest chyba najlepsza rada. Ale wiem samo po sobie łatwo mówić doradzać a trudniej jest to zrobić.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

12 cze 2012, 12:58

Hej dziewczęta :ico_oczko:
Doczytałam co tam u Was. Aruless życzę Ci dużo cierpliwości, bo tak jak dziewczyny już wcześniej napisały, że musisz być konsekwentna, żeby nie wrócić do początku problemu znowu, a do tego na pewno duuużo cierpliwości będziesz potrzebowała :ico_pocieszyciel:
Ja pojechałam dzisiaj do szkoły na te konsultacje, oprócz mnie było jeszcze kilku chłopaków i co się okazało? Nauczyciel nie przyjechał. Ech.
Poza tym przyszły dzisiaj w końcu moje pierdółki do robienia biżuterii (ponad tydzień się naczekałam aż mi się nudziło już, bo wszystko mi się pokończyło). To teraz sobie siedzę i dłubię, hehe :ico_oczko:

[ Dodano: 12-06-2012, 13:02 ]
Aha, no i jeszcze Mad. - ale masz biedronki :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość