gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 14:30

a co wy tych tabletek nie łykacie? Zabezpieczacie się?

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 14:34

a co wy tych tabletek nie łykacie? Zabezpieczacie się?
ja chce brac swoje poprzednie bo i tak nie karmie,a boje sie sie skutkow ubocznych.Wczesniej bralam stediril 30 i super go tolerowalam.
A co do seksu to przyznam sie bez bicia ze jeszcze "typowego" wspolzycia nie bylo....tylko "inne" formy :P
Ja jestem permamentnie zmeczona i jedyne o czym marze to sen :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 14:43

Madleine, ja mam tak do dziś ;-) zmęczenie i wieczna chęć na sen. ;-) seksu mogloby dla mnie póki co nie być. ale małżowaty jęczy :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 15:58

Madleine, ja mam tak do dziś ;-) zmęczenie i wieczna chęć na sen. ;-) seksu mogloby dla mnie póki co nie być. ale małżowaty jęczy :-D
Ale jakoś w ciążę zaszłaś :ico_oczko:

Kasia, Madleine dzięki że o mnie pomyślałyście ale ja tylko opakowania wzięłam i zrezygnowałam.
Madleine witam w klubie. Ja też ochoty nie mam na seks. Mąż wraca bardzo późno więc wszystko na mojej głowie. A kochać się tylko dlatego że wypada nie mam zamiaru. Nawet jak już nabiorę ochoty to ślubny coś przeskrobie i ochota mija :ico_zly:

Mój mały proteinek też ostatnio ciężki jest w nocnym zasypianiu :ico_zly:
W ciągu dnia pięknie sam zasypia i śpi 2 razy po 2-3 godziny. Ale na noc zasypia na raty, co chwile budzi się z krzykiem i uspokaja się tylko z piersią w ustach :ico_zly: Mimo, że jest najedzony. Butelka nie robi na nim wrażenia i drze się tak długo aż cycka nie dostanie :ico_szoking: Ja nie wiem jak to będzie po powrocie do pracy :ico_olaboga:

Gosia no kazał tylko ten tonik stosować. Sama mu mówiłam że używam szampon dermena (polecam) i powiedział że to dobrze.
ja chyba tez cos do wlosów musze kupic - dajcie znac czy ten notnik daje efekty!
A lecą Ci? Jak patrzę na Twoje foty to wzrok przykuwają niesamowicie gęste włosy :-)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 16:12

Quanchita lecą mi bardzo, i ja widzę roznicę niestety. Zawsze mialam geste i grube wlosy moze dlatego teraz gołym okiem nie widac zeby sie przerzedzily,ale tak jest :-( Po myciu wlosow to odplyw jest w wannie zatkany...tyle tego :-(

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 20:18

Kasiala jak Quanchita nie chce to ja bym się skusiła z chęcią :ico_wstydzioch:

Quanchita u nas kupki są takie se- ciągle są rzadkie, musztardowate, czasem z nitkami niestrawionego mleka. I jest ich 4-5 dziennie.

A my dziś stawiamy :ico_tort: za 4 miesiące Marcelki.
Z tej okazji Mała dostała 10 ml soku jabłkowego do wypicia i... pluła dalej niż widziała- tak Jej samkowało :ico_haha_01:

A co do włosów- mi lecą tak jak po chemii :ico_zly: przy Matyldzie tak nie miałam, ale ja mam tak gęste włosy, że nawet nie narzekam, tylko ze sprzątaniem jest to uciążliwe

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 20:29

:ico_tort: :ico_tort: dla Marcelinki
? Jak patrzę na Twoje foty to wzrok przykuwają niesamowicie gęste włosy :-)
też zauważyłam :-) u mnie po bokach strasznie rzadkie :ico_olaboga: a pomyśleć że 8 lat temu miałam tak grube włosy :ico_olaboga:
uspokaja się tylko z piersią w ustach
mój tak samo. znaczy jak mama z nim siedzi to nie jest źle zje butelkę tylko najgorzej że się rozbudza. a jak daje szybko cycka to śpi dalej.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 21:53

Kasiala jak Quanchita nie chce to ja bym się skusiła z chęcią :ico_wstydzioch:
Ja mam jeszcze receptę na 2 opak. ...wystarczy sobie datę wpisać :ico_oczko:
Chcesz?

No i :ico_prezent: dla Marcelki za 4 miesiące.

A ja dostałam przesyłkę z BoboVity o rozszerzaniu diety. Tam też jest napisane że aby zmniejszyć ryzyko celiakii, należy przez 2 miesiące oswajać dziecko z glutenem podając maleńkie ilości od 4mż.
No i dołożyli zupkę jarzynową, tylko że akurat tej mały nie lubi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 gru 2012, 21:55

Qanchita, a no zaszłam, nie przeczę ;-) Aczkolwiek od tego czasu to nie dość, że ja się jakaś strachliwa o dzidzię zrobiłam, to serio - sen jest moim najlepszym przyjacielem. Dobrze, że mąż chodzi czasem na nocki, to mam od jęczenia spokój.
U mnie to może i chęci są, ale jak ma dojść coś do czegoś, to myślę, że musiałabym jakoś ogolić się... doprowadzić podwozie do porządku, nogi też bo buszem nie chcę straszyć małża... a ja leń w tej sprawie jestem ostatnio.

Teraz też najchętniej już bym przytuliła podusię, ale młody jeszcze się bawi.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

20 gru 2012, 22:04

Tośka - ja tez odstapie Ci 2 op :-)

Tibby - jak już np mam ochote w dzien,to nie ma czasu ,a do wieczora to mi zdazy przejsc bo ochote zastepuje zmęczenie :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości