Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

31 maja 2011, 10:29

Czesc Kobitki.
U nas sytuacja sie normuje, ja sie duzo lepiej czuje.
Odpukać z Patrykiem tez całkiem całkiem :))
nawet mi ładną pensje przyniósł...
eh, jak nie jeździ do matki jest miedzy nami wspaniale :(
musze o jakiejs separacji pomyslec :ico_sorki:
najadłysmy sie z Liwka czeresni, o jakie pyszne :DD :ico_brawa_01:
a wczoraj zjadałam pudełko lodów czekoladowych z paczka delicji i zmierzyłam sobie cukier glukometrem... 79 <?> cos za mały jak na taka dawke cukrów...
musze isc to sprawdzic, 2 razy mierzyłam bo mam paski i wszystko (moja babcia jest chora)
i 2 razy 79 i 76 ... za malutki cos...
ale to w sumie dobrze :)
Liwka taka szczesliwa jest :)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

31 maja 2011, 10:29

Czesc Kobitki.
U nas sytuacja sie normuje, ja sie duzo lepiej czuje.
Odpukać z Patrykiem tez całkiem całkiem :))
nawet mi ładną pensje przyniósł...
eh, jak nie jeździ do matki jest miedzy nami wspaniale :(
musze o jakiejs separacji pomyslec :ico_sorki:
najadłysmy sie z Liwka czeresni, o jakie pyszne :DD :ico_brawa_01:
a wczoraj zjadałam pudełko lodów czekoladowych z paczka delicji i zmierzyłam sobie cukier glukometrem... 79 <?> cos za mały jak na taka dawke cukrów...
musze isc to sprawdzic, 2 razy mierzyłam bo mam paski i wszystko (moja babcia jest chora)
i 2 razy 79 i 76 ... za malutki cos...
ale to w sumie dobrze :)
Liwka taka szczesliwa jest :)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

31 maja 2011, 11:56

Hej Babeczki :)

Piękna dziś pogoda więc potem pójdziemy na spacerek :)
Zrobiliśmy wczoraj kolejne Babykowe zakupy :) Pranie i prasowanie też zrobione :)
Dziś idziemy na USG, (pewnie ostatnie) więc cieszę się, że zobaczymy Antosia :)
Ogólnie to jakoś dziwnie się czuję od kliku dni, taka spuchnięta i często boli mnie brzuch jak przed @ i spojenie.. :/

Malinka to wszystko co piszesz jest dla mnie wręcz abstrakcyjne. Kocha/nie kocha, rodzina zastępcza? Jakaś masakra. Na początek na pewno dostaniecie jakąś kasę z pomocy społecznej, a ten Twój musi wziąć odpowiedzialność za dziecko, bo skoro był na tyle dorosły żeby je począć to teraz powinien wziąć się za siebie (żeby nie napisać inaczej;)) i znaleźć porządną pracę z wszystkimi świadczeniami. I taka mała rada nieco starszej koleżanki: nie zatracaj się zbytnio w tym związku i nie wierz we wszystkie ahy i ohy, żeby potem nie było powtórki z rozrywki...no ale to Twoje życie i sama wiesz co robisz :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 maja 2011, 15:04

agus czyzby jakies skurcze juz?chyba jeszcze troche wczesnie nie? :ico_noniewiem:

ja tez z niecierpliwoscia juz czekam 6.06, mam nadzieje ze sie dowiem kiedy moge sie spodziewac ..na razie na szczescie wszystko jest ok, brzuch tez jeszcze mi sie wydaje dosc wysoko, stopy nadal opuchniete, a ja czuje sie z leksza ciezko i nigdy nie powiem ze ciaza latem jest czyms dobrym, zima z brzuchem jest znacznie lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

31 maja 2011, 15:11

martasz, to Ty uwazaj na siebie :*
i nie przemeczaj sie :*
wiem wiem, staram sie być czujna, to sami mówi mi moja mama :)
ale odpukać zeby tak juz zostało :*

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

31 maja 2011, 18:15

Hejo dziewczyny!
A u nas pieknie dzisiaj lalala ! Sloneczko W KONCU wyszlo, po 2 tygodniach deszczu :ico_brawa_01: I podobno ma byc teraz ladnie wiec mam nadzieje ze tak bedzie :)
Bylam dzisiaj u poloznej, wszystko jak zawsze w porzadku, malenstwo nadal glowka w dol i tak juz pewnie zostanie :) Ale kurcze przeszlam sie do niej bo doslownie mam jakies 20 min na piechotke i szlam sobie baardzo powolutku ale ledwo co dalam rade wrocic :( I teraz znow mam ten sam bol co wczesniej, jakby mi ktos probowal nogi z tylka wyrwac i jeszcze kijem potlukl przy okazji a przeszlam zaledwie kawaleczek!! Nie spieszylam sie, nic nie dzwigalam.. Ja nie wiem jak tu dac rade jeszcze 8 tygodni jesli nie moge z domu nawet na krotki spacer wyjsc..
Znacie moze jakies cwiczenia zeby wlasnie te miesnie konkretne wzmocnic? Zeby wlasnie nie padac po 10 min chodzenia ehh :/
agus czyzby jakies skurcze juz?chyba jeszcze troche wczesnie nie? :ico_noniewiem:
Oj to chyba do Martasz mialo byc skierowane :)
stopy nadal opuchniete
Haha moj M sie smieje ze mam teraz palce u nog jak male serdelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I rece widze tez mi napuchly bo nie mam szans obraczki juz zalozyc, zdjelam bo jednak chyba nie dobrze zeby tak uciskala.. :ico_sorki:
Ide ogladac pierwsza milosc.. Nie wiem jak sie w to wkrecilam jak to pokroju mody na sukces :-D Milego dnia dziewuszki :ico_brawa_01:

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

31 maja 2011, 19:01

:)Pozdrowionka..

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

31 maja 2011, 19:48

Nie orientujecie sie ile kosztuje badanie na HIV 1/2 dla ciężarnej ?

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

31 maja 2011, 20:20

nigdy nie powiem ze ciaza latem jest czyms dobrym, zima z brzuchem jest znacznie lepiej

bosz nigdy więcej w lecie ciąży , choc nie zamierzam miec już więcej dzieci. Bosz jak to było super urodzić w marcu i wlaśnie w te upały siedziec sobie na basenie z malutkim i choc gdzie już mozna bylo z nim pójść no i figura wracala szybko do siebie az się chciało zyć.
Mi na razie nic nie puchnie i lekarz powiedział mi, z ejak do tej pory nie ma opuchlizny to juz raczej nie powinno jej być. .. hm zobaczymy jak przyjdą te prawdziwe upały chociaz dzisiaj u nas było upalnie, jednak jak siedzi się nna działce to nie czuje się tego gorąca co w murach..

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

31 maja 2011, 20:20

nigdy nie powiem ze ciaza latem jest czyms dobrym, zima z brzuchem jest znacznie lepiej

bosz nigdy więcej w lecie ciąży , choc nie zamierzam miec już więcej dzieci. Bosz jak to było super urodzić w marcu i wlaśnie w te upały siedziec sobie na basenie z malutkim i choc gdzie już mozna bylo z nim pójść no i figura wracala szybko do siebie az się chciało zyć.
Mi na razie nic nie puchnie i lekarz powiedział mi, z ejak do tej pory nie ma opuchlizny to juz raczej nie powinno jej być. .. hm zobaczymy jak przyjdą te prawdziwe upały chociaz dzisiaj u nas było upalnie, jednak jak siedzi się nna działce to nie czuje się tego gorąca co w murach..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość