szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 gru 2011, 21:58

Fajnie jest móc osobiście to obserwować i uczestniczyć we wszystkim nowym :ico_brawa_01:
Oj tak.Jest to bardzo piękne i cenne .

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 gru 2011, 22:20

Witajcie!

Ja dziś od rana mam humor taki,że bez kija nie podchodź :ico_zly:
Jeszcze M. mnie wkurza, wygarnęłam mu wszystko i niech spada.
Pojecahł o 17 na próbę, więc mam spokój. No musiałam dzieciaki ogarnąć, ale ok. 20 zasnęły oba boba, więc mogłam się spokojnie ukąpciać i teraz z herbatką zasiadłam przed kompem.

szkieletorek, chyba musisz częsciej Lilkę podrzucać rodzicom, bo potem może być problem :ico_noniewiem:
Sama jestem ciekawa, jakby to u nas było, bo Maciek to tylko z M. zostawał. No i rano godzinkę niecałą z sąsiadką, ale do niej sie przyzwyczaił, bo od urodzenia prawie z nim zostawała.
A wózek fajny, cena bardzo przyzwoita.
A te za 110 to takie najzwyklejsze parasolki pewno, nawet porządnej siatki (koszyka)nie mają na zakupy.
Ja mam po Zu spacerówkę.

izuś :ico_brawa_01: za to,że byłaś dzielna u dentysty :-D
Ja ostatnią wizytę zaliczyłam we czwartek i na razie wszystko zrobione.
Super Ci Syncio śpi.
Zuzia też przesypiała całe noce jak odstawiliśmy cyca, nigdy nie dostała butelki w nocy.
Może i z Maćkiem by tak było, ale poczekam jeszcze.

Wiecie co, zastanawiam się, ile my mleka produkujemy np. na miesiąc?
Hehe, ciekawe, czy to ktoś policzył :ico_haha_01:

kwiatunio :ico_brawa_01: za porządki!
I mnie by się przydało,żeby czasem prąd wyłączyli :ico_oczko:
No, ale malutkie okno w kuchni umyłam dziś i nową firankę powiesiłam.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

13 gru 2011, 22:20

dobry wieczór

ale Wy dużo piszecie, aktywne z Was mamy ;)

Ja jestem 30 letnia mamą dwóch wspaniałych dzieci: Laury niespełna 1,5 roku oraz Bruna 7 tygodniowego;) wychowuję dzieci z moim kochanym mężem, z którym jestem 5 lat. Na co dzień małż pracuje rzecz jasna na całą naszą czwórkę, a ja wychowuję dzieci. Porzuciłam ukochaną pracę na rzecz wychowywania naszych cudeniek, z czego jestem ogromnie zadowolona. Jestem matką karmiącą i chustującą swoje dzieci :ico_haha_02: Kocham to co robię i jest mi z tym dobrze. Tyle o mnie, jak coś więcej chciałybyście wiedzieć to pytajcie.

Dzieci śpią, dzisiaj wyjątkowo wcześnie :ico_szoking: więc idę korzystać z chwili dla siebie, małż zrobil mi kąpiel z pianą - idę odpocząć...

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 gru 2011, 22:23

ja wykąpana, paznokcie u nóg i rąk sobie zrobiłam i od razu czuje się lepiej, Izunia się przebudziła na jedzonko i pewnie jak skończy zaśnie i koło 1 będzie kolejna pobudka :ico_sorki:

robiła sobie któraś z Was pazury tą metodą hybrydową? zastawiam się czy na święta sobie takich nie zrobić :ico_noniewiem:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

13 gru 2011, 22:34

kwiatunio, ja maluję tylko paznokcie lakierem samodzielnie, nie znam tej metody więc nie pomogę

wózeczek spacerówka myślę, że tej firmy to dobry zakup, choć tam często koła szwankują, a cena rewelacyjna :ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 gru 2011, 22:47

marcz brawa dla kruszynki za 3 miesiace:)

szkieletorek a pewno, że dzieci czują od pierwszych dni kto mama a kto nie;) więc nie ma co się dziwić, ze zareagowała płaczem malutka Twoja.

mój synuś nie chce jeść z butli od kilku już dni:( nie wiem co mu się odwidziło, a serio już wieczorami mam placzki nie piersi i aż bolą jak ciąga, zwłaszcza dziś po szczepieniu często do cyca chce a mnie już boli wszystko, ja mu butelkę a ten wyje jakby ze skóry go obdzierano:( myślałam, że wina mleka, kupiłam to co miał wczesniej i tez nie chce:(
metodą hybrydową?
ja w ogóle nie mam pojęcia co to jest? Pazurki robiłam raz tipsy żelowe i nigdy więcej nie zrobie, takie poniszczone paznokcie to chyba nigdy nie były u mnie jak po tych żelach

Kocura oj ja dziś też :ico_zly: i bez kija do mnie nie warto się zbliżać, sama nie wiem dlaczego, a oczywiście najbardziej drażni mnie mąż, choc nic złego nie robi :ico_wstydzioch:

dziś zaczęłam 4 tydzień 6 weidera, ale powiem wam, ze oprócz że cieżko to mi kręgosłup siada przy tym, nocami spać nie mogę z bólu i nie wiem co robić przerwać, czy przetrwać jeszcze te kilka tygodni

Samanta hej hej a powiedz jak dajesz sobie radę z tak małą róznica wieku u dzieci? masz pomoc w postaci mamy, babci cioci czasem? zazdrość widac u starszego czy nie?
izuś za to,że byłaś dzielna u dentysty
to i ja się dołączam :ico_brawa_01:
Izuś, marcz, kwiatunio brawa wielkie za postępy waszych dzieciaczków. Ja też cieszę się każdą nową rzeczą jaką nauczy się mój synek.
postępy robią dzieciaczki super, mój synuś gaworzy sobie od jakiegoś już czasu i ręce do buzi wpycha już ze 3 tygodnie, zabawkę złapie na chwilke narazie ale jeszcze nie trzyma za długo, za to Eliza dba o brata by sie nie nudził i niezależnie gdzie lezy znosi mu masę zabawek. Raz naładowałą mu do łóżeczka balonów tyle, że go nie było widac tylko słychac hihi

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 gru 2011, 22:56

Raz naładowałą mu do łóżeczka balonów tyle, że go nie było widac tylko słychac hihi
no super :ico_brawa_01:
U mnie Zuzia jest przejęta rolą starszej siostry i wprowadza go w życie, dzisiaj np. tłumaczyła mu po przedszkolu co to jest język angielski i jak jest choinka po ang. :-D
zabawkę złapie na chwilke narazie ale jeszcze nie trzyma za długo
u nas też. Jak mu daję to nie za bardzo bierze, woli sobie sam potarmosić jak kładę obok niego.
A wogóle to bardzo lubi jak mu zawieszam na leżaczku takie zabaweczki na gumce, wiecie są takie plastikowe, np. do wózka można przypiąc. Dostaliśmy od szwagierki, bo sama bym pewno nie kupiła, bo dość to kiczowate :ico_oczko:
No i ma jes w zasiegu oczu i łapek i sobie trąca je i bardzo zadowolony.

[ Dodano: 13-12-2011, 21:57 ]
Samanta, moja sisotra urodziała niedawno i też ma taką różnicę między dzieciaczkami jak Ty :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

13 gru 2011, 23:01

bo dość to kiczowate
ja chce właśnie kupić i zawiesić na łóżeczku i do wózka będzie jak jedziemy do moich rodziców bo młoda wtedy w wózku leży :ico_sorki:
tipsy żelowe i nigdy więcej nie zrobie,
to jest nowa metoda i to jest tylko specjalny lakier który jest utwardzany w lampie więc masz bardzo naturalne pazurki i nie są zniszczone :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 gru 2011, 23:12

kwiatunio, o takie coś, y mamy słoniki.
Nawet używanych na allegro jest mało :ico_szoking:
Obrazek

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

13 gru 2011, 23:14

Zdjęcia słabej jakości, bo robiła pani instruktorka i w aparacie coś się poprzestawiało, następnym razem będą lepsze;)


Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość