Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 14:37

oj zagadalam sie z mama!Ten pas po porodowy uzywalam po pierwszej ciazy i naprawde polecam,nie mialam sladu po brzuchu.Jakbym nigdy nie rodzila.Zaczelam go nosic juz tydzien po porodzie.Teraz tez zakupie,troche to niewygodne ale za to bylam plaska jak deska-naprawde.
ja tez spadam, bo juz nie moge wysiedziec tak goraco, jak cos to do potem.
Milego relaksowania
Tez zrobie jakis obiadek mojemy Arturowi,musze mu jakos zrekompensowac to moje chrapanie :ico_sorki: Odezwe sie wieczorkiem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 15:42

Tez zrobie jakis obiadek mojemy Arturowi,musze mu jakos zrekompensowac to moje chrapanie Odezwe sie wieczorkiem
:ico_haha_01: :ico_haha_01: no rekompensuj kochana tylko czy on zamiast obiadu by nie wolal czegos innego :ico_oczko: :ico_haha_01:
No to w takim razie kupuje ten pas jak juz Miszka go przetestowala :ico_sorki: ale czy ja tutaj dostane taki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 16:03

Ten pas po porodowy uzywalam po pierwszej ciazy i naprawde polecam,nie mialam sladu po brzuchu.Jakbym nigdy nie rodzila.Zaczelam go nosic juz tydzien po porodzie.Teraz tez zakupie,troche to niewygodne ale za to bylam plaska jak deska-naprawde
oj kochana skoro tak mowisz to na pewno go kupie, bo nie chce miec pozniej oponki jak do konca brzusio nie zejdzie :-)

Ja wlasnie wstawilam skrzdelka niech sie pieka dopoki Pan nie wroci z pracy.

Jejku jak goraco, zdrzemnelam sie troche i od razu lepiej sie zrobilo, ale ten czas leci, ustawilam zegarek na 3o minut i moment i juz dzwonil :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 lip 2008, 16:28


Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 16:48

no rekompensuj kochana tylko czy on zamiast obiadu by nie wolal czegos innego
No to w takim razie kupuje ten pas jak juz Miszka go przetestowala ale czy ja tutaj dostane taki
Dostaniemy ,ja go juz ogladalam na e-bayu,sa rozne i niedrogie.
oj kochana skoro tak mowisz to na pewno go kupie, bo nie chce miec pozniej oponki jak do konca brzusio nie zejdzie
No naprawde dobre,inna sprawa ze wtedy duzo mlodsza bylam moze dlatego po brzuchu sladu nie bylo,nawet 1 rozstepu nie mialam,teraz moze byc gorzej :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 16:49

mmarta o losie jestem w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: normalnie plakac sie chce, jak taka matka moze pic w ciazy i narazac dziecko na ubytki zrowotne, normalnie :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 16:49

no rekompensuj kochana tylko czy on zamiast obiadu by nie wolal czegos innego
On po tej nieprzespanej nocy chyba juz niczego ode mnie nie bedzie chcial do konca :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 16:50

No naprawde dobre,inna sprawa ze wtedy duzo mlodsza bylam moze dlatego po brzuchu sladu nie bylo,nawet 1 rozstepu nie mialam,teraz moze byc gorzej :ico_placzek:
kochana zalozysz pas i zobaczysz, ze ani sladu nie bedzie, na bank go sobie zakupie, dzieki kochana, ze wypowiedzialas sie w tej kwestii :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

30 lip 2008, 16:50

jezu!tez to przeczytalam!Takie powinno sie sterylizowac zanim zaszkodzom nic niewinnemu malenstwu!
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

30 lip 2008, 16:51

On po tej nieprzespanej nocy chyba juz niczego ode mnie nie bedzie chcial do konca :ico_placzek:
oj na pewno bedzie bedzie, nie plakaj :ico_pocieszyciel:

Ja do meza mowie, ze czas sie poprzytulac a on ze nie bo znow bedzie Cie bolalo, a ja na to, ze trzeba kupic srodek nawilzajacy to nie bedzie :ico_wstydzioch: :-D a jak myslicie gdybym posmarowala wazelina to to nie zaszkodzi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość