buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2010, 21:01

Kobietki, która z Was jest wprawiona w zakładaniu nowych tematów? Mam wiadomość :ico_brawa_01:

Agnieszka 5.12 o godzinie 22:30 urodziła przez CC Wiktorka, to był 34 tydzień ciąży, Wiktorek waży 2kg. Oboje mają się bardzo dobrze, mimo, że maly w inkubatorze, to dzielnie sam oddycha je mleczko mamy i się podobno nawet uśmiecha, podobny do taty, ale przepone ma po mamie, bo potrafi krzyczeć :ico_brawa_01: .

Ja się wogóle nie orietuje w zakładaniu nowych tematów, więc jak coś to czekam na Waszą pomoc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 gru 2010, 21:16

Buzok ale wiadomosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
baardzzo sie ciesze ze wszystko dobrze z Aga i maluszkiem!!!!!
2 kg to juz nie tak malo!!! dzielny maluszek napewno raz dwa pozbedzie sie inkubatora!!!!
pogratuluj Adze od nas wszystkich!!!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Zubelek to u ciebie juz wszystko gotowe na Przyjscie malutkiej!!
to teraz luzzz
zakupy w uk zrobisz raz dwa
jeden market i wwyprawka dla mamy gotowa
a ja w Pl...
i powiem ci ze nie mama tez totalnie nic
zadnej wyprawki do szpitala
poza ubrankaami dla maluszka
szlafroka kapci dla mnie

i tyle :-D
a nawet nie mysle jeszcze dobrze o konkretach...
a chyba powinnam
taks ie na styczen nastawialam, ze sie nie spiesze ehhh

zubelek
pokaz nam koniecznie efekty pracy!!!! jaka wszystko urzadziliscie???

a te opuchniecia to ciekawe. czy naturalny objaw ciazy
czy przesilenie? hmm
no ale dobrze ze masz wizyte to bedziesz spokojna!!!!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 gru 2010, 21:21

zubelek pokaz nam koniecznie efekty pracy!!!! jaka wszystko urzadziliscie???
tak, tak obiecalaś pokazuj szybciutko.

Dziewczyny napiszcie mi jak się zakłada nowy wątek, lub same załóżcie, żeby wszystkie forumowiczki dowiedziały się o radości, która spotkała Agnieszkę

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 gru 2010, 21:26

buzok14, ogromne gratulacje dla Agi :ico_brawa_01:
dobre wieści,ze wszystko dobrze :ico_brawa_01: pierwsza styczniówka rozpakowana :ico_brawa_01:
nigdy nic nie wiadomo nie ...

madziorka hihi, ja wiem czy wszystko gotowe na przyjście małej...
dom tak,tzn ściany ,podłogi :ico_haha_01: sufity :ico_haha_01:
i wózek mam :ico_haha_01:
no i parę tych ciuszków jest,tylko wyprać,nawet nie wiem w czym :ico_haha_01:
meble dopiero przyjdą poskręcamy no ale na to jeszcze czas mam nadzieję :ico_oczko:
no a do szpitala to fakt,ani koszuli,ani nic...no ale teraz mam czas to spokojnie coś pokupię.
Co prawda ja styczniówka ale w sumie ten styczeń to zaraz nie?zwłaszca,że teraz święta itd to czas szybciutko zleci,przy dziewczynach trochę zajęcia mam więc czasu na nudę i dłużenie się czasu nie ma :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-07, 20:27 ]
buzok14, już założe ten wątek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 gru 2010, 21:29

buzok ja to moge zrobic
ale jak chcesz to cie nakieruje...
nie chce ci odbierac tej przyjemnosci

i to prosta sprawa


znajdz watek Radosne ogloszeniaa
o tutaj jest
http://www.naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=7

na gorze kliknij "nowy temat"
i juz wszystko masz
zatytuluj a w tresci wiadomosc wpisz

i wyslij

mozesz tekst powiekszyc. dodac kolor

dzialaj!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 gru 2010, 21:30

o ,no to zrób sama :-D ja też ci tej przyjemności nie będę odpierać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 gru 2010, 23:14

Ale dobre wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak się cieszę. A właśnie wczoraj sobie pomyślałam, nie ma wieści - pewno urodziła, ale nie ma sił napisać :-D :-D :-D :-D :-D Super super
A jak ona ciekawa jestem się czuje i malutki. 2 kg to już niemało, niedługo pewno doczytamy wieści od samej Agi i obejrzymy zdjęcia pierwszego styczniowego dzieciaczka :ico_brawa_01:

Zubelek witaj witaj. Niech już tu się robi tłoczno, bo wątek umiera. Jedna pani w szpitalu, drugiej komp się zepsuł, trzecia w remonatach ;)
Wspaniale, że już papranina się skończyła, że zdązyliście. Teraz tylko zakupy i czekać na dzidzię, też szybko, bo 4 tygodnie. Tak ten czas zleciał, masakra.
No mi w sumie i tak ta ciąża o 12 tygodni krótsza, ale mimo wszystko zleciało jak jeden dzień, zaraz święta, sylwek 3 tygodnie po i ja też mam termin :ico_noniewiem:

Odebrałąm badania elektrolitów. Idealnie w normie. Lekarz nie wie czemu mam te skurcze. Kazał spróbować gorące kąpielki nóg na noc, jakaś maść typu BenGay i jak to nie pomoże to chirurg. Sziet! Mam nadzieję, że się obejdzie :ico_noniewiem:
Jestem dobrej myśli, że jeśli nawet po kąpielkach nie minie, to poród wszystko rozwiąże :ico_oczko:

My się dziś napracowaliśmy, bo robiliśmy białą kiełbasę :-D Tzn Krzysiek robił, a ja dookoła wszystko co podać, co zabrać i w międzyczasie zrobiłam sałatkę śledziową w sosie pomidorowym, to taka na 2 doby do lodówki, dopiero potem jeść, jeszcze sałątkę jarzynową zamieszałam i ugotowałam grochówkę :-D teraz ogarnęłam po kucharskich fantazjach miejsce pracy i mykam do puzzli :ico_puknij:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 gru 2010, 08:53

Ale super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Agnieszka rozpakowana, zubelek po remoncie, ekstra

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 gru 2010, 09:09

niedługo pewno doczytamy wieści od samej Agi i obejrzymy zdjęcia pierwszego styczniowego dzieciaczka
Chyba wszystkie na to czekamy :ico_brawa_01: , i trzymam kciuki, żeby tak było :ico_brawa_01:

Ja własnie wsadziłam moją córe do busa i pojechała do przedszkola, a ja siedze sama w domku i mam nadzieje, że uda mi się coś przygotować na zjazd, bo w ten weekend mam szkołę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 gru 2010, 10:51

O matko, buzok nie zazdroszczę Ci. Mnie by teraz wołami nie zaciągnął nikt do książek. Do puzzli owszem :D

[ Dodano: 2010-12-08, 09:57 ]
Zubelek co dotyczy wagi. Nie przejmuj się każde dziecko jest inne. Łatwiej urodzisz mniejsze, potem będzie taka delikatna księzniczka, którą tylko tulić i kochać :) Ja lubię np. jak by to powiedzieć drobne kruche kobietki, jakbym była facetek tylko na takie bym patrzyła :D Może dlatego, że sama chciałam zawsze być malutka i drobniutka, a jestem że tak powiem widoczna w tłumie :-D
Kiedyś mi lekarka mówiła, że w ostatnich 2 miesiącach dziecko codziennie przybiera ok. 30 gramów na wadze, także malutka ma jeszcze czas, by z kilogram zdobyć na mecie :ico_brawa_01:

Madziorka, powiedz mi Wy sami te dekoracje robicie z suchych owoców? Mam akurat ze 2 kg pomarańczy na zbyciu (te z Carrefoura za 1,49 takie kwaśne się okazały :)) To bym sobie przygotowała do świąt. Pierników napiekę i coś tam jeszcze pokombinuję:D
Ja pamiętam Twoją choinkę każdego roku. Boska jest

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość