julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 maja 2007, 18:58

iw-rybka moj maly zdnej skazy nie mial i zadnych uczulen a juz i czekoolady i cytrusow probowal

u ans naszczescie woda w kranie ozonowana i w basenie tez :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 maja 2007, 19:36

Rybko ja tam nie wiem, moj maluch mial tylko kiedys lojotokowe zapalenie skory ale to jeszcze na poczatku, chyba jak mial miesiac...

bardzo szybko wszystko zaczelam jesc, a bez produktow mlecznych to bym wykitowala bo je uwielbiam...synus juz tez jadl serki, probowal czekolady i truskawek i nic na razie mu nie ejst wiec chyba o skazie mozemy zapomniec

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 maja 2007, 20:02

Rybko nie przejmuj sie to tylko tak na poczatku groznie wyglada , synek mojej znajomej tez ma i chlopak na medal wyrosl :-D zreszta z wiekiem to zanika :ico_oczko:



A ja dzis zostawilam panow samych i wyposcilam sie na polowanie hi hi
do jednego z najwiekszych centr w Paryzu , 3 godziny chodzenia i; dzinsy , krotkie spodenki ( takie jakby uciac nogawki od spodni garnit.) kolczyki i marynareczka :509:
a i dla malego swietna blekitna koszula w biale kwiaty (H&M)

i dziwna sprawa bo w H&M wlazlam bez problemu w 38 a w Naf Naf musialam wziazc 40 :ico_zly:

ale sukienki na wesele brak chyba kupie w pl

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 maja 2007, 21:59

aga super :ico_brawa_01:
ja wczoraj zdezerterowalam zostawilam malego z babcia i pobieglam na zakupy... :-D tylko ja tam jakies na lato pierdolki kupilam i nie w wielkim centrum a na moim zadupiu hihihihihi ale fajna sukienke udalo mi sie kupic co prawda na slub ci nie polece bo sie nie nadaje

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

17 maja 2007, 22:15

Oj z tym weselem to tylko problem mam :ico_noniewiem:
Myslalam o kiecce z wysokim stanem i duzym dekol. taka podkresli moje atuty :-)
a zamaskuje te straszne opony :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 maja 2007, 22:20

wITAM WIECZORKIEM
gratuluje dziewczyny udanych zakupow :ico_brawa_01:
Rybka ale to moze szybko przejsc, coprawda Filka niemial skazy, bylo podejrzenie w 1 miesiacu, ale to nie to bylo. Moze i u Andrzejka to cos innego, moze uczulenie na proszek, albo spocil sie

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

17 maja 2007, 22:29

hej hej kochane
ja na chwilke jak zwykle
kurcze jsakbym się na takie zakupy wypusciła to bym pewnie zapłakana wróciła że wszystko przyciasne...:(
buziaczki ogromniaste dla naszych bliźniaczków!!
ojoj jak ja WQam zazdroszcze tych basenów Mamciu i Julie!!
Aguś kochana co tam u Ciebie dobrego?? Nat widze że przyzwyczajasz się do drugiej dzidzi haha no kto wie kto wie...
Rybko Kornel też wszystko pochłania bo jak widzi że ja jem a mu nie daje to wrzask wiec już mu wszystko daje i żadnej skazy nie ma ani uczuleń... ale nie martw się to nie jest takie groźne:)
buziaczki

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

17 maja 2007, 22:38

Witaj Lemoni :ico_brawa_01: :-D
zapomnialam dodac, bylismy na szczepionce, i maluszek nie zaplakal, a jak go lekarka badala to tak sie smial, ale ubaw mielismy
wazy juz 6200 :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

18 maja 2007, 07:56

dziendoberek kochane

kurcze no i znowu wczoraj byla Lemoni jak mnie nie bylo :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: chyba nigdy sie nie spotkamy an tt bo wciaz sie mijamy :ico_placzek: :ico_placzek: nno ale ciesze sei ze Kornelek rozwija sie dobrze, buziaki dla Was :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ja juz u kolezanki od 30 minut...chyba przyzwyczajam sie faktycznie...choc nie ukrywam ze odzwyczailam sie od porannego wstawania odkad T nie ma, dzis musialam wstac po 5....a tak milo by sie pospalo chociaz do 7-8 :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

18 maja 2007, 08:11

witam
my tez juz na nogach.jade dzisiaj na uczelnie.malym zajmie sie tesciowa :ico_zly: a tak mi sie nie chce.mam jakiegos lenia :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość