Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 lut 2009, 14:10

właśnie kąpiel jak najbardziej kochana wskazana! tylko jeśli bedzie miał gorączkę to wodę troszkę chłodniejszą! jak moja Natalka miała goroczkę ale taką porządną,bo aż dostała drgawek :ico_placzek: i wylądowaliśmy w szpitalu to właśnie wtedy wsadzili ją do lodu,żeby ochłodzić organizm,i pamietam że lekarz mówil wtedy że gdy dziecko chore to nie rezygnować z kąpieli!jak najbardziej kąpać bo dziecku wtedy przynosi ulgę! i lepiej mu sie śpi!
acha no to dzis go wykapiemy, i znow wyje, jejku ja juz nie mam sily :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-06, 13:12 ]
Acha i nawet jesc nie chce, dzis ledwo zjadl 120 ml co zawsze jadl po 240 ml mam nadzieje, ze to po tej szczepionce i zeby nie byl chory, kurcze troche sie boje, bo on pierwsza normalnie przeszedl, nie mial zadnej temperatury nic mu nie dolegalo :ico_placzek: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-06, 13:20 ]
miszka no w koncu kochana do nas zagladnelas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspolczuje Ci, bo ja ma to samo juz od kilku tygodni, ale codziennie gorzej w nocy, a teraz po tym szczepieniu to tragedia :ico_placzek:

U Natalci mozliwe ze ida zabki, moja kolezanka nawet nie wiedziala, ze jej synek ma juz zabka, mowila, ze maridzil pare dni, az ktoregios razu ona patrzy, a tu zabek, takw iec, niektore dzieci tak tych zabkow nie przechadza wiec kochana u Was tez moze tak byc skoro piszesz, ze ani widu ani slychu.
U nas jest gorzej, bo u nas je widac juz a nie chca sie przebic, a meczymy sie juz z tym dwa miechy. Maly spi i za chwile budzi sie z wiskiem, mam juz dosc, nie mam juz sily, az glowa mi peka od tego wycia :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

06 lut 2009, 14:20

witami ja narazie tylko czytam ,wieczorem coś napisze mam zaraz gości :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 lut 2009, 14:21

witami ja narazie tylko czytam ,wieczorem coś napisze mam zaraz gości :-)
witaj, to milego spotkania z goscmi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 lut 2009, 14:50

Agusiano lepiej na wlasna reke z tym termometrem- jak wrocisz do PL tam pewnie ci cos poradza :ico_sorki:
Pati ja tak samo jak Agusia uwazam z kapaniem :ico_sorki:
no i mam nadzieje ze malemu szybko minie :ico_sorki:
slonko baw sie dobrze
Adia a gdzie Ty zniklas :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

06 lut 2009, 15:10

witam ,
Wczoraj mielismy bilansik i szzcepienie.LAdnie sie spisal moj kochany zuch.Waga 6780,mierzy 67,5.Wszystko w porzadku,ladnei sie rozwija.NAgminnie przewraca na brzuszek i bardzo towarzyski gostek.

Miszka super ze sie odezwalas,juz sie martwilam.MYysle ze to zeby,,teraz na nie pora. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A mnie glowa i ucho boli,brrrrrrr
Wyslalam M do skelpu po filety z kurczaka i pieczarki,zaraz bede pichcic obiados.
Milego dzionka,pa

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 lut 2009, 15:33

hej dziewczynki jakos nie mam ostatnio czasu by pisac, noc mialam dzis pakudna maly zasnol o 20 pobudka o 23 potem o 1 potem o 3 Piotrek nas obudzil bo wstawal do pracy i tłukł sie po całym domu o piatej obudzil mnie telefon od jakiegos pomylkowego irlandczyka wiec malego musialam lulac i tak usnol po 6 i o 8 obudzil nas telefon od \piotr no myslalam ze sie zastrzele :ico_olaboga:
Kacperek dzis ladnie zjadl kaszke ale tylko roche wiec butla poszla w ruch :-D
ostatnio tak urosł ze szok taka buzie okragłą dostał :ico_brawa_01: , nie ma ochoty sam sie bawic ciagle domaga sie mojej lub Piotra uwagi i wymusza na nas by sie z nimbawic lub go podziwiac :-D :ico_haha_01: nauczyl sie piszczec i wyraźnie mu sie to podoba :ico_noniewiem:
Słonko kochana trzymaj sie cieplo mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 lut 2009, 15:50

slonko milej zabawy kochana :ico_brawa_01:
Acha i nawet jesc nie chce, dzis ledwo zjadl 120 ml co zawsze jadl po 240 ml mam nadzieje, ze to po tej szczepionce i zeby nie byl chory, kurcze troche sie boje, bo on pierwsza normalnie przeszedl, nie mial zadnej temperatury nic mu nie dolegalo
a moze u Was tez powodem sa jednak zabki?
Wczoraj mielismy bilansik i szzcepienie.LAdnie sie spisal moj kochany zuch.Waga 6780,mierzy 67,5.Wszystko w porzadku,ladnei sie rozwija.NAgminnie przewraca na brzuszek i bardzo towarzyski gostek.
zuch chlopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cieszymy sie z Wami
marta tak zrobie jak mowisz spotkam sie ze srodowiskowa,bo zaczyman miec dosc :ico_noniewiem:
nauczyl sie piszczec i wyraźnie mu sie to podoba
Natalka tez sie w ten sposob komunikuje :ico_haha_01: piszczy strasznie :ico_noniewiem:
nie wiem ale moze mi sie udalo zrobic ten film,potpatrzylam Was i cos tam wymodzilam:
http://anetabuziuk.wrzuta.pl/film/al2JNz8T3P/

[ Dodano: 2009-02-06, 15:16 ]
jeszcze jeden mi sie udalo :-D http://anetabuziuk.wrzuta.pl/film/76uXIXc69H/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

06 lut 2009, 17:11

miszka, super Natalka fajnie gada jak taka dziewczyneczka :ico_brawa_01: fajnie uslyszec jej glosik :-)
u mnie maly kima sobie a ja jakos na nic ochoty nie mam pogadalam z mama i tak chode i sie obijam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 lut 2009, 17:41

miszka filmiki rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Natalcia slodka jest, jak swietnie gada, i jestem pelna podziwu, ze tak ladnie si epodnosi, moj to lezy jak kloda i nawet nie drgnie :ico_placzek: :ico_placzek:
A w tym lozeczku to malo co ze smiechu nie peklam, jaka ona duza tzn. dluga, nogi zwisaly jej za szczebelki :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a moze u Was tez powodem sa jednak zabki?
hmm, na pewno, bo u nas juz widac biale pod dziaselkami,a le oc zego , juz tyle czasu one wylaza i wyjsc nei moge, a na pewno tez i szczepienie do tego doszlo.

Maly zjadl mleczko, karmilam go na podlodze na kocach i pod pleckami mial podusie, wyszlam do kuchni, przychodze a on spi, znow zasnal na podlodze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

06 lut 2009, 18:13

Podczytuję Was czasami drogie mamy, przepraszam, że Wam się wtrącę w wątek ale przeczytałam posta Słonko2008 o podejrzeniu niedosłuchu u Antosia.
Słonko, może to będzie małe pocieszenie dla Ciebie...moja młodsza siostra ma obustronny niedosłuch, na jedno ucho w stopniu znacznym. Gdy sie urodziła, nie było jeszcze przesiewowych badań słuchu. Wadę wykryto dopiero gdy poszła do przedszkola, tak więc bardzo późno. Dostała aparaty na oba uszka. Peditra ignorował podejrzenia mamy..."jeszcze Wasz wszystkich przegada" tak odpowiadał mamie gdy mówiła mu, że mała bardzo mało mówi. Ale do czego zmiezam.... Marta ma teraz 20 lat i jest w pełni samodzielną dziewczyną tzn. skończyła szkołę średnią, pracuje, ma chłopaka, wszystko potrafi sama załatwić, ma mnóstwo przyjaciół. Fakt, momentami nie było łatwo...chodziła do klas integracyjnych, miała zajęci logopedyczne (bardzo słabo mówiła, do tej pory ma braki w słownictwie i wymowie), jeździła na turnusy rehabilitacyjne, korepetycje itd.
Słonko, oby na przypuszczeniach się skończyło tego Ci życzę. Ale jesli podejrzenia się sprawdzą, to zapewniam Cię, że dacie radę, tym bardziej, że postęp w leczeniu i rehabilitacji niedosłuchu jest znaczny. Trzymam kciuki za dobre wieści w poniedziałek!
Pozdrawiam mamy i maleństwa!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość