antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

01 kwie 2009, 16:59

betka - włóz rękę na kark dzieciaczka i wszystko będziesz wiedziała :-D :-D Jesli karczek spocony to za ciepło, a jesli ciepły to ok. Nie na prostrzego sposobu hihihi
My juz obskoczylismy dwa spacerki na okolicznosc przyprowadzania i odprowadzania do szkoły, teraz jeszcze podjedzą, ja odsapnę i wywieszę pranko i jeszcze wyjdziemy na placyk ok 18, niech sobie polatają do bajki.

Jest cudnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Byle tylko juz tak zostało!!!!!

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

01 kwie 2009, 17:07

no wreszcie cudnie jest

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

01 kwie 2009, 19:34

Jeju jest tak pieknie, ze nawet nie chce sie przed kompem siedziec :-)

My tez dzisiaj na podworku duzo, potem troszke juz sprzatałąm, znaczy dwa okienka umyłam przed swietami, bo mały był w miare grzeczny i jakos dałam rady sama :-)

antynorma, tez tak zawsze robie i sprawdzam czy nie za ciepło.
No i dzis przesadzilam bo mały był spocony jak wrocilimy ze sklepu, a wydawało mi sie ze nie jest za grubo ubrany :ico_noniewiem: ale nie płakal :-)

Hej mam pytanko, jakie ja moge małemu dawac owoce i warzywa, oprocz tych podstawowych to nie wiem, no i wiem ze nie cytrusy, a tak to jestem w kropce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

01 kwie 2009, 20:05

wiola85 pisze:jakie ja moge małemu dawac owoce i warzywa,
a może inaczej jakie byś chciała zwłąszcza te warzywa. Bo jeśli chodzi o pestkowe to powyżej roczku (chyba) ale najlepiej pogadaj z pediatrą

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

01 kwie 2009, 21:16

wiola85 pisze:Hej mam pytanko, jakie ja moge małemu dawac owoce i warzywa, oprocz tych podstawowych to nie wiem, no i wiem ze nie cytrusy, a tak to jestem w kropce :ico_olaboga:

roksana jadła... jagody, jabłka, banany, a z warzyw, to chyba nie wolno kalafioru i kapusty... ale nie jestem pewna... (wywołują gazy)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:02 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

02 kwie 2009, 09:33

Witajcie Lasencje!!

U nas też pogoda piękna, dużo jesteśmy na dworku, jeśli czas pozwala, bo mase spraw mamy ciągle do załatwienia.. Normalnie chyba się nie wyrobie.. Zamówiłam wczoraj jasiowi szatke do chrztu i świece, więc on już prawie gotowy, jeszcze tylko z prababcią pojedziemy po świętach po garniturek i będzie.. My ustaliliśmy już wszystko odnośnie wystroju sali i koscioła, zamówiłam wiązanke, kupiłam buty jeszcze tylko jakąś kreacje na poprawiny musze kupić i zostanie nam ubrać Kościół i sale

W ogóle to mam okropnego stresa, wszystko mi się śni po nocach, normalnie masakra..

Lecepranie wieszać, bo pogoda piękna, to nie ma co go w domu kisić:))

doroonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 27 mar 2009, 23:46

02 kwie 2009, 10:46

Hejka kobitki:)
U mnie tez pogoda piekna:) Wczoraj caly dzien spedzilismy na ogrodku bo sobie plewilam a Adrianek wszystko grzecznie obserwowal i spal naokraglo... A jak dobrze i dlugo dzis spal!Kocham ta pogode! Dzis zapewne powtorzymy wczorajszy dzien.Ide bo szkoda czasu:P
Milego pieknego dnia zycze:)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

02 kwie 2009, 11:03

ja też zbieram się zaraz na spacer. Mały uśnie a ja przysiądę i książkę sobie poczytam

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 kwie 2009, 11:30

Dzieki dziewczyny, a takie cos jak por, czy brokuły moze chyba jesc, no sama nie wiem :ico_noniewiem:

Ja tez zmykam na podworko kozystac ze słoneczka :-D

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

02 kwie 2009, 15:01

JustynaiGabi - ja tez tak robiłam, to było cudne, słoneczko, cisza, ksiązeczka......

Teraz niestety sredni jeszcze wymaga, zeby go miec na oku, więc czytanko odpada, no ale trudno, cos za cos :-D :-D

My juz rano obskoczylismy zakupki, potem zabrałam wozek do bagaznika i pojechalismy zostawic samochodzik u mechanika, ale w rezultacie wrocilismy autkiem do domku, bo facet dzis nie da rady zrobic. Potem poszlismy na placyk, dzieciaczki się wybawiły. Taraz podjadły i się bawią a ja rzuciłam się na mycie okien bo syfik straszny.
Mam nadzieje, ze sie szybko obrobię i jeszcze idziemy się wietrzyc .

Miłych kąpieli słonecznych panieneczki hihihihihihi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość