Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

21 cze 2010, 10:09

Hejka laski!!!
Ostatnio zauważyłam, że dlugo spię i szybko się męcze :-) Nogi oczywiście tez mi puchną jak balony :-) Szok :ico_szoking: tylko jeszcze dwa miesiące przezyc :ico_oczko:
Widzę, że dziewczyny juz przygotowane do porodowki. Ja jeszcze nie :ico_placzek: Nawet nie wiem co mam wziasc :ico_olaboga: Ale moja bratowa nie dawno urodzila i mi powie mniej wiecej jak. Tyle wiem, że jak bedzie cesarskie to ma mi dać plyn do mycia tej rany aby nie dostac gronkowca.
A synus ostatni leniwy sie zrobił :ico_noniewiem: Zauwazylam, ze sa taki 3,4 dni leniuchowania, a potem sie rozkręca :-)

Sylwia trzymam jutro kciuki!!!

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

21 cze 2010, 11:08

Martaraz nie tylko ty nic nie masz do szpitala ja też nic nie mam-szok kiedy ja to kupię?
Małego bierze jak coś to przeziębienie wirusowe bo gardło czerwone się robi i kapkę pokasłuje.Brzuszek po badaniu niby okij,na wszelki wypadek dostaliśmy skierowanie na krew i mocz,jutro zrobimy i w środe lub czwartek do lekarza z wynikami.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

21 cze 2010, 11:27

wlasnie jem truskawki :ico_ciezarowka:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

21 cze 2010, 11:55

Daj parę bo nie chce mi się iść na pole zerwać,zresztą z moimi plecami bym się nie podniosła

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

21 cze 2010, 12:06

ja juz po kawce u sasiadki :-D
mam takiego lenia ze nawet po truskawki nie chce mi sie isc
Madzens ja tez ostatnio zauwazylam ze moj maluch 2 dni szaleje ,2 dni odpoczynku(tylko minimalne pukniecie jak sie skupie) wiec to chyba norma ale jutro zapytam sie lekarza

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

21 cze 2010, 12:52

Kurczaczki męża miało dziś nie być, a tu dzwoni i oznajmia, że przyjeżdża :ico_szoking: I co ja mam na obiad zrobić?? A co gorsze najpierw na zakupy muszę się wybrać bo mam pusto w lodówce.
Ostatnio zauważyłam, że dlugo spię i szybko się męcze
Ja mam to samo, szczerze to już powoli mam nadzieję że te dwa miesiące szybko zlecą i juz będzie po wszystkim. Tylko potem człowiek cieszy sie dzidzią, ale za to ma nie przespane noce, już nie wiem co lepsze.
Sylwia powodzenia jutro u lekarza :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 cze 2010, 14:02

Hello cieżaróweczki.

Niewiem co u Was, bo nie doczytałam a tak głupio tylko o sobie pisać.

U mnie ok, to znaczy fizycznie niezle gorzej psychicznie :ico_placzek:
Wczoraj trochę brzuszek mi się stawiał, musze to jutro położnej powiedzieć...i zapytać czy to norma czy nie :ico_noniewiem:

Spać mi się chce, od kilku dni się nie wysypiam nie mogę spac w nocy potyem w dzień gorzej się czuje ..
o i to tak właśnie ze mną jest.

Synek w przedszkolu, a ja troche odpocznę i lece po Niego spowrotem.

Papatki.

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

21 cze 2010, 15:23

Hejka
Niewiem co u Was, bo nie doczytałam
a ja wszystko przeczytałam, tylko juz nie pamiętam :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

Tweety, zdrówka życzę :-) Zazdroszczę ci,ze mozesz zostawić synka u babci :ico_brawa_01:
Spać mi się chce, od kilku dni się nie wysypiam nie mogę spac w nocy potyem w dzień gorzej się czuje
u mnie to samo. Straszliwie bolą mnie plecy, dolna częsc. to chyba od spania na wznak, próbję tylko na bokach, ale cieżko tak się co i rusz przekręcac :ico_noniewiem: No i prawie za kazdym razem zaliczam popołudniową drzemkę z bianką :ico_wstydzioch:
tylko jeszcze dwa miesiące przezyc
tylko i aż :-D
dziewczyny juz przygotowane do porodowki. Ja jeszcze nie
Madzens, ja tez jeszcze w proszku :ico_oczko: Nawet nie chce mi się za to wszystko zabrac. na pewno musze kupić majtasy poporodowe, tylko nie te z flizeliny, a siatkowe, bo duzo lepsze i tyłek się wietrzy :-D wkladki laktacyjne, pieluchy tetrowe, podklady (dużo) i pewnie jeszcze coś.
Wczoraj trochę brzuszek mi się stawiał,
ja ostatnio tez tak mam, wczoraj wzięlam nospę. poza tym maluch czasem układa się tak wysoko,ze utrudnia mi oddychanie :ico_olaboga:

I powiem wam, kochane, ze wczoraj miałm kryzys. No prawie się poryczałm, tak bardzo bym chciała , by był juz przynajmnie j koniec sierpnia. A waga to działa na mnie jak przyslowiowa "plachta na byka" :ico_zly:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

21 cze 2010, 15:46

Spać mi się chce, od kilku dni się nie wysypiam nie mogę spac w nocy potyem w dzień gorzej się czuje ..
Też mam ten problem i właśnie nadeszła godzina w której już padam :ico_sorki:
A co do brzuszka mi też często sie stawia i biorę wtedy no-spę.
Jak to dobrze, że w piątek już zakończenie roku szkolnego, przynajmniej to już będę miała z głowy. Wożenie, przywożenie i odrabianie lekcji z córką. 8 lipca mam wizytę i po niej, pewnie w sobotę USG. Po tym będę już wolna i razem z córą jedziemy sobie na wieś odpocząć.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 cze 2010, 16:37

No i prawie za kazdym razem zaliczam popołudniową drzemkę z bianką :ico_wstydzioch:
ależ Ci tego kochana zazdroszczę :ico_noniewiem:
Mój Antek już nie sypia nic a nic a na wieczór to ok 21.30 zasypia dopiero bo teraz ciepło i długo jasno :ico_noniewiem:

Dona nie przejmuj się narazie wagą jestes w ciąży i to normalne że tyjesz , a jak TY sie tak stresujesz to dzidzia też :ico_nienie:
no ja wiem "madrzyć" się to łatwo a ja też sama często miewam dołki i jakieś kiepsikie samopoczucie...ale jak narazie nie spowodu wagi...pewno to przyjdzie po porodzie :ico_noniewiem:
Boję się też tej depresji poporodowej :ico_olaboga:

martaraz, to juz całkiemm niedługo sobie wypoczniesz zrelaksujesz się...nalezy CI się...
ja tez się ciesze bo niedługo przyjezdza do mnie moja mamusia i też sobie odpocznę...
obiecała nawet że będzie odprowadzać Tolusia do przedszkola...
tu przedszkole do 20 lipca :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość