tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 wrz 2011, 21:34

Jedzenie mieska w UK te sloiczki od 4mcy juz sa z mieskiem...ale mi health visitor kazala do 26 tygodnai nie dawac miesa cytrusow truskawek muesli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


maly usnal dzis normalanie o 19:30 bo wczoraj czekalismy z kapiela na tate do 20ej i wszystko nam sie przeciagnelo w czasie i bardzo byl marudny i nie umial usnac :ico_sorki:

[ Dodano: 07-09-2011, 21:37 ]
a ja wlasnie wczinam 3 duze ciacho dzis :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
musze poprostu musze zaczac te cwiczenia na uda od jutra!!!
i prosze mnie dziewczyny sprawdzac...bo len jestem :ico_wstydzioch:
a widze ze na diete nie ma co liczyc :ico_haha_01: ale i tez 3 dlugie spacery dziennnie odpadaja ze wzgledu na pogode :ico_placzek: dzis mi sie udalo na 2 takie okey wyjsc jeden 1,5 godzinki a drugi 2,5 :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-09-2011, 21:40 ]
Szymek ma czerwony nosek...nie wiem od czego ...nie ma kataru...a nosek czerwony jak u reniferka...fakt ze kich codziennie zwlaszcza jak na dwor wyjdziemy ...alergia jakas???czy moze sobie obtrala spiac na brzuszku???


a wasze maluchy jak spia ???
Szymek tylko i wylacznie na brzuchu cala noc!!!! tylko na cyca n aboczek i tyle co usniemy na cycu a potem hop i znow na brzuszek...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 wrz 2011, 22:48

witam
ale naklikałyscie z e juz nie wiem co komu pisac
Aniasuper fotki i superasne dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dla Oksanki za wage :ico_brawa_01: normalnie połowe mojego Filipka

I juz wiecej nie pamietam

I dziś kiepski dzien u nas 3 razy ulewał i nie chcial jeśc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Miłego wieczorka papa

[ Dodano: 07-09-2011, 22:49 ]
Szymek tylko i wylacznie na brzuchu cala noc!!!!
mój na boczku ale odwraca sie na plecki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 wrz 2011, 23:44

Wlasnie Ewelcia-czemu robiliscie te badania??
Oksana jest niezla klucha :ico_olaboga: takiego klocusia na rekach nosic to pewnie czuc :ico_oczko: Polka sie taka wielka urodzila, a teraz jej sie tak ladnie wyrownalo i mysle, ze wazy kolo 7 kilo

brava dla Roksanki za zeba :ico_brawa_01: owszem Polka ma juz dwa i to calkiem spore, czesto jak robi min ki to widac je tak smieszne, jak krolik wyglada :ico_haha_01:

Pola je tylko kaszke i lubi nawet, cieszy sie bardzo jak widzi, ze z miseczka ide do niej, ale sloiki wszystkie sa fuj :ico_noniewiem: w sumie to sie nie dziwie, ziemniaka z cukinia wystarczy powachac, zeby odruchu wymiotnego dostac :ico_noniewiem: Gabriel tez sloikow nie chcial jesc, musialam mu gotowac :ico_sorki:

Pola jak bardzo placze w wozku, bo niestety nie przepada za wozkiem :ico_noniewiem:
to tez ja klade na brzuchu, tylko, ze buzia do mnie, bo nie da sie u nas chyba tak budy podniesc i nic by nie widziala :ico_noniewiem: tylko mnie to wlasnie troche przeraza, bo ona jest taka sprytna i ruchliwa, a potrafi sie zlapac za brzeg gondoli i sie ciagnie ostro...

U nas dzisiaj zimno bardzo bylo :ico_olaboga: jesien normalnie... jak po Gabriela przed poludniem szlam do przedszkola to na termometrze bylo 12 stopni :ico_sorki:

tabogucka, ja na poczatku mialam taki zapal zeby schudnac i cos robic ze soba, a teraz nie mam sily, plecy mnie bola-nie chce mi sie cwiczyc i do diety nie mam cierpliwosci, bo nie mam czasu, zeby sobie wybierac co sobie zjem, lapie cos w reke i lece dalej...

A co do pisowni to swieta prawda, ze komputer otepia, ja nigdy bledow nie robilam, mialam w reku taki automat do sprawdzania pisowni... a na kopmuterze same byki, zwlaszcza teraz jak mam niemiecka klawiature-i tak mam wszystko prawie na czerwono podkreslone wiec nie wiem czy to brak polskiego znaku czy blad ortograficzny..

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 wrz 2011, 07:46

a wasze maluchy jak spia ???
moja spi tylko na pleckach.
Na brzuszku rzadko lezy bo nie lubi i zaraz sie odwraca.

U nas tez zimno az sie nie chce z domu wychodzic

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

08 wrz 2011, 10:00

Witajcie :-D

U nas też zimno, tylko 13 stopni i pada od wczoraj,a Karolinka wstała z takim katarem,że ledwo oddycha :ico_olaboga: mówiła wczoraj,że dzieciaczki w przedszkolu miały katarki, więc pewnie sie zaraziła... nie rozumiem rodziców, którzy oddają chore czy zasmarkane dzieci do przedszkola :ico_puknij:
Mam nadzieję,że przejdzie szybko,bo chciała bym żeby jutro poszła do przedszkola, żeby nie miała takiej długiej przerwy :ico_noniewiem:

tabogucka, moja śpi trochę na plecach, trochę na boczkach,a dziś pierwszy raz spała na brzuszku :-D co chwilę zmienia pozycję i jutro lub w sobotę już idzie do swojego łóżeczka,bo strach z nią spać. Jak się obudzi,a ja jeszcze śpię to przypełza do mnie i zaczyna coś gadać po swojemu i albo mnie rączką po twarzy dotyka albo zaczyna bawić się moimi włosami :ico_haha_01: :ico_haha_01: Słodkie to bardzo ale boję się,że się odwrócę i ją przygniotę albo narzucę kołdrę na nią :ico_olaboga:

magda1614, a kiedy do szpitala idziecie ?

Fintifluszka, moją też czasem odwracam tak,że leży buzią do mnie,bo jak Karolinka idzie z nami na spacerek to Martynka koniecznie musi ją widzieć :ico_haha_01: ale też się boję coraz bardziej tak ją wozić,bo już coraz mocniej się podciąga i czasem jak chce wyjrzeć z wózka to tak mocno na rączkach się podnosi,że aż strach :ico_olaboga:

Co do pisania to mam tak samo... Ciągle jakieś byki robię i literki przestawiam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 wrz 2011, 10:01

hej***
Stawiam ogromnego torta bo mój Piotrunia kończy dziś 7 lat !!!
Obrazek

[ Dodano: 08-09-2011, 10:08 ]
nie rozumiem rodziców, którzy oddają chore czy zasmarkane dzieci do przedszkola
po części to prawda,ale z drugiej strony ,co mają zrobić rodzice pracujący gdzie wiadomo jak patrzą na chorobowe,jeszcze jeden raz to pół biedy,ale jak dziecko częsciej choruje to już przerąbane,wiec ja to doskonale rozumiem,bo sama musiałam czasami dac piotruśia z katarem bo nie mogłam wziąśc znowu wolnego :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: takie czasy niestety,ja przez okres przedszkolny może ze dwa razy byłam na chorobowym,i to jak mały był naprawde chory,bo u nas prawie nikt nie chodził na chorobowe bo szef krzywo patrzył,niestety ,wkurzało mnie to strasznie,ale co zrobić :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 wrz 2011, 11:15

za 20 minut musze po Gabciocha do przedszkola wyjsc, a Polka spi :ico_noniewiem:

wlasnie mi Gabriel mowil w poniedzialek, ze chlopak katar mial w przedszkolu i mu gile lecialy :ico_olaboga: a dzisiaj sam wstal z lekkim katarkiem, a on dopiero co 2 tygodnie w domu siedzial, bo jakies chorobsko z przedszkola przyniosl :ico_sorki: i to racja, ze mase chorych dzieci jest w przedszkolu, ale wlasnie zgodze sie z tym, ze co ci rodzice maja z dzieckiem robic kiedy ma katar, nie kazdy ma ten komfort, ze moze dziecko w domu przytrzymac... trzeba sie z tym chyba pogodzic i tyle

Aga, sto lat dla Twojego synka :ico_brawa_01: duzy chlopak juz z niego

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 wrz 2011, 11:27

za 20 minut musze po Gabciocha do przedszkola wyjsc, a Polka spi
szybciutko go odbierasz,ja małego odbierałam o 14 30

a dziś ide po niego do szkoły na 13 25

i barsz ukraiński włąśńie gotuję :ico_sorki:
wlasnie mi Gabriel mowil w poniedzialek, ze chlopak katar mial w przedszkolu i mu gile lecialy a dzisiaj sam wstal z lekkim katarkiem, a on dopiero co 2 tygodnie w domu siedzial, bo jakies chorobsko z przedszkola przyniosl i to racja, ze mase chorych dzieci jest w przedszkolu, ale wlasnie zgodze sie z tym, ze co ci rodzice maja z dzieckiem robic kiedy ma katar, nie kazdy ma ten komfort, ze moze dziecko w domu przytrzymac... trzeba sie z tym chyba pogodzic i tyle
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no dokładnie

[ Dodano: 08-09-2011, 11:27 ]
Fintifluszka, a twoja Pola kończy dziś 5 mc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 wrz 2011, 11:38

hej
Ola dziś nie poszła do przedszkola, zachrypnięta i bardzo zawiedziona bo chciała iść. A nudzi jej się tak, że nie wie co z sobą zrobić :ico_olaboga:

Mat śpi w nocy na pleckach, w dzień na brzusiu
musze poprostu musze zaczac te cwiczenia na uda od jutra!!!
i prosze mnie dziewczyny sprawdzac...bo len jestem :ico_wstydzioch:
ćwiczyłaś???? :027:
sloiki wszystkie sa fuj :ico_noniewiem: w sumie to sie nie dziwie, ziemniaka z cukinia wystarczy powachac, zeby odruchu wymiotnego dostac
a próbowałaś hippa???Myślę, że w Niemczech są dostępne. Ja daję Matowi najczęściej t e firmę. naprawdę ładnie pachną i smakują w miarę dobrze. tzn mnie smakują wmiarę dobrze, bo Mateusz się zachwyca :-)

aga216, wzystkiego najlepszego dla Piotrusia!!!!! :ico_prezent:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 wrz 2011, 11:54

Pola kończy dziś 5 mc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mój Piotrunia kończy dziś 7 lat !!!
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

A u nas nastał zły czas bo dzis po 8 godzinach snu zjadł 20ml mleka i to zaraz ulał :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Wponiedziałek do szpitala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nareszcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość