Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 lut 2012, 15:31

Kiedyś już tak miałam i przeszło po tygodniu,mam nadzieje,że teraz tez przejdzie bo boli okropnie - nawet jak leże to sie nie umiem ułożyć... :ico_noniewiem:
Ja już obiadek zrobiony - zapiekanka z kurczaka w sosie pomidorowo śmietanowym :-)
A tak wogole to jak ktoś ma ochote to zapraszam na mojego bloga - ostatnio go reaktywowałam ;)
Wiem,że nie można linkó dawać więc powiem,że blog nazywa sie Seven Days in Sunny June i jest na blogspocie - w google latwo sie go znajdzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2012, 16:32

gosia888, jeju, Ty masz dorosłego faceta w domu już :ico_szoking: :ico_brawa_01:
no to mój na anemie też brał żelazo i kw. foliowy, do tego to lacidobaby na brzuszek, ursopol na "odetkanie" wątroby- czyli żeby zeszła bilirubina ( jak poczytałam ulotkę to :ico_olaboga: bo to lek dla dorosłych ale naprawdę po tym mega szybko zeszła żółtaczka), Wit. D3 i cebion multi- powiem wam że w pewnym momencie to ja co chwile mu jakieś leki podawałam :ico_olaboga:
Madleine, mam nadzieję że Cię ten ból nie będzie prześladował resztę ciąży :ico_olaboga: jak nie mdłości to kręgosłup- i kto powiedział że ciąża to nie choroba :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 lut 2012, 17:22

Cześć dziewczynki :ico_ciezarowka:

Marta26, to spobie poszalałaś z tymi zakupami :ico_brawa_01:
Ten obiadek takiego smaka mi narobil ze nie pytaj!!! :ico_nienie:
Ja dziś miałam jeszcze wczorajszą ogórkową.
A dzis zrobiłam sobie pobudkę o 7 i robiłam kruche babeczki :-D Potem zapakowałam do nich owocki i ustroiłam bitą śmietaną...mniam :ico_oczko:

gosia888, cudny ten Twój chłopak!
A jakie kolorki miał po porodzie :ico_haha_01:
Dzieciaki tak szybko rosną... może jak będę miała czas juz na L4 to też wkleję taką sesję mojego szkraba :-)

Madleine, może źle spałaś? Bo rzeczywiście ten odcinek kręgosłupa akurat nie powinien teraz boleć. Odezwie sie dopiero jak będziesz się wciaż pochylać nad nowonarodzonym bobaskiem :ico_olaboga:
A kreseczkę mówisz że już u Ciebie widać? Szybko:)

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

21 lut 2012, 18:18

Madleine, może źle spałaś? Bo rzeczywiście ten odcinek kręgosłupa akurat nie powinien teraz boleć. Odezwie sie dopiero jak będziesz się wciaż pochylać nad nowonarodzonym bobaskiem
A kreseczkę mówisz że już u Ciebie widać? Szybko:)
Ale mnie juz w sumie 3 dzien boli,i to coraz bardziej :( w 1 dzien tak lekko ,a od wczoraj to juz baaaardzo boli
No a kreseczka szybko sie pojawiła - tez sie zdziwiłam :-)
i kto powiedział że ciąża to nie choroba
Wlasnie tez si zastanawiam bo ja sie czuje jakbym miala juz 100 lat :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

21 lut 2012, 19:10

Witam się i ja :ico_ciezarowka:

Gosia ale przystojniaka masz szczerze to wyobrażałam go sobie jako czarnowłosego chłopczyka tu zaskoczenie bo duży blondyn :ico_szoking:

Dziewczyny zjadła bym taki domowy normalny obiad najlepiej to bym zjadła jarzynową z ziemniaczkami do tego schabowy i kiszona kapusta :ico_wstydzioch: ale na szczęście jutro kuchnię już kończą to od piątku mozna zacząć gotować :-)

Madleine nie mam pojecia od czego moze ta część kręgosłupa boleć :ico_noniewiem: może coś dxwigałaś z poziomu 0?

My już po wizycie no i potwierdziłą sie nasza królewna będzie córeczka :-D ma 16cm waży 390gram i lekarz powiedział ze idealnie w normę się wpasowała tak jak wychodzi z OM obliczał ze do porodu dziecko powinno ważyć około 3400g no i przytyłam od ostatniej wizyty 1 kg no i dowiedziałąm się ze moje plecy dlatego tak bolą (odcinek przy du..pie) ponieważ w tym okresie wytwarza się hormon który rozluźnia stawy ( albo więzadła nie pamiętam :ico_wstydzioch: ) i teraz tak już bedzie boleć :ico_chory:

Aniula mozesz dopisać córeczką i narazie Martynka

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2012, 19:35

Kasiala, :ico_brawa_01: za wizytę
a u mnie zeby nie było za spokojnie to smyk się pochorował . Śpi już od godziny :ico_szoking: dosłownie w jednej chwili nos mu zatkało :ico_olaboga: do tego oczka świecące, osłabiony taki...jutro do dr skoczymy bo on w ogóle od kilu miesięcy to ciągle posmarkuje z rana i to kolorowo a w dzien już kataru nie ma. Tzn. dziś już ma full zestaw :ico_chory:

to i ja mojego powklejam jak znajdę fajne foty :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lut 2012, 19:53

bo to lek dla dorosłych ale naprawdę po tym mega szybko zeszła żółtaczka
Tomek dostawał taki lek zapomniałam nazwę ale moja mama jak zobaczyła to stwierdziła że lekarka się pomyliła bo to na uspokojenie dla dorosłych poważny lek :ico_olaboga: ale potem zaczęłyśmy czytać że mimo że ta sama nazwa to jest dawka bez porównania mniejsza i daje się przy żółtaczce no i po tym ekspresowo zeszło :ico_sorki:
A jakie kolorki miał po porodzie :ico_haha_01:
wymęczony :-D
My już po wizycie no i potwierdziłą sie nasza królewna będzie córeczka
super :ico_brawa_01: Martynka też mi się podoba imię myślałam nawet o nim :-)
Wiem,że nie można linkó dawać więc powiem
możesz dać link w podpisie (blogi można) albo w swoim profilu masz coś takiego jak strona www i tam daj adres łatwo zajrzymy. Przez chwilę zobaczyłam i jak fajnie Ciebie zobaczyć :ico_brawa_01: potem poczytam.

A teraz o mnie bo nie mam za dobrych wieści :ico_olaboga: dzisiaj zaczęłam plamić :ico_placzek: co prawda nie jest to jakieś duże plamienie no ale jednak nie jest to kolor taki jak być powinien. Zadzwoniłam do ginekologa a on czy jestem w pracy a ja że tak a on żebym jechała do domu leżeć on mi da zwolnienie wstecz i żebym już nie jeździła tylko odpoczywała a w czwartek przyszła do niego na wizytę.

[ Dodano: 21-02-2012, 18:54 ]
smyk się pochorował
zdrówka dla niego :ico_sorki:

a co do blond włosów Tomka - ma to po Pawle. Co prawda teraz Paweł ma ciemny blond ale jak był mały takie same jasne. A ja mam ciemne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2012, 19:59

dzisiaj zaczęłam plamić :ico_placzek:
ojej. ale takie brązowe, nie "żywa" krew.Leżakuj i się oszczędzaj :ico_sorki:
mój chorowitek chrapie dalej, wstanie pewnie jak my do spania się będziemy układać chyba idę z nim podrzemać...

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

21 lut 2012, 20:03

ale takie brązowe, nie "żywa" krew.
tak takie bardzo jasne brązowe. Dużo słabsze niż końcówka okresu. Nawet myślałam by poczekać do poniedziałku na wizytę no bo to takie delikatne ale w końcu zadzwoniłam. I jak lekarzowi tłumaczyłam co i jak to on powiedział że trzeba sprawdzić bo nie powinno być. No ale jutro nie przyjmuje.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

21 lut 2012, 20:07

gosia888, ważne żebyś odpoczęła :ico_sorki:

[ Dodano: 21-02-2012, 19:09 ]
smyk ok. 3tygodniowy- pomarancza mała :ico_haha_01: :
[img][img]http://images40.fotosik.pl/1374/815d4a95e3b72b21med.jpg[/img][/img]

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Harrysoorn i 1 gość