Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

07 lut 2013, 23:27

Przecież to ze teraz tacy sa nie oznacza wcale ze wychowamy ich na dorosłych mamisynków :-)
na to liczę :-) powiedziałam do M kiedyś- nie chcę, aby moja synowa przechodziła z Piotrkiem to co ja z Tobą :ico_oczko:
Ja zaczęłam chodzić gdy miałam 15 miesięcy :ico_haha_02:
hihi ja miałam też 1,5 roku, M przez rok chodził z krzesłem- dopiero krótko przed drugimi urodzinami odważył się puścić krzesło, a Piotrek ma 10 miesięcy i jak się jemu uda to i 2 metry przejdzie z zatrzymaniem nawet :ico_oczko: także to na bank nie geny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lut 2013, 13:07

i znów cisza... sama ze sobą pisać nie będę :ico_sorki:
napiszę tylko że jesteśmy na antybiotyku- gardło i krtań :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lut 2013, 13:19

o ja,zdrowka!

Ja mam w planach wyjazd do siostry,wroce na walentynki :P

A ciekawe co u Brodzikowej...otworzyla mi sie teraz pierwsza nasza strona i widze,ze zniknal jej suwaczek o ciazy,a w to miejsce pojawil sie nowy o starankach o 4 dzidzie za rok...

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lut 2013, 13:42

rybciu podczytuje i wiesz Brodzikowa zalożyła drugie konto pisałą wam tutaj oto jej post -->
hej Babeczki:)

Tiby-WIELKIE GRATKI!!!

Dlugo mega dlugo mnie nie bylo...ale po 1 myslam ze znaje emiala starego ale sie nie udalo:( i musilam nowe konto zalozyc....po 2 przez ostatnie Miesiace nie za dobrze sie czulam nie:(

ale z dobrychy wiesci:) to czuje ze jestem w ciazy....bd robic Test w SWieta;)


Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lut 2013, 15:18

aaaaa,ufff to cale szczescie !

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lut 2013, 15:41

tylko że to jej stary post, ostatnio była na forum 19.01 i w Walentynki miała iść do gina, co by doglądnął jej bliźniaczek :)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

09 lut 2013, 23:25

U nas wczoraj było chyba jakieś przesilenie chorobowe u młodego.
We wtorek jak byliśmy u lekarza to niby nic mu nie było, ale codziennie było gorzej, kaszel, psikanie, marudzenie. K. twierdzi, że Cezary ma więzy chłonne powiększone ale ja tam tego nie umiem rozpoznać bo on taki pulchniutki na buźce.
Podawałam mu flegaminę ale dopiero wczoraj wyczytałam, że tylko do 16-17 daje się syropy wykrztuśne i budził sił się kilka razy w nocy, ale dzisiaj nie podaliśmy a i tak już jedną pobudkę zaliczył.
Dzisiaj już jest o wiele lepiej, tylko apetyt mu nie wrócił i jeszcze kaszle trochę.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

10 lut 2013, 22:44

witam

binius , asieńka i jak wasze chorowitki????

u nas w porządku, a z nowości...mamy 13 ząbków... :-)

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 lut 2013, 00:07

binius , asieńka i jak wasze chorowitki????
Niby wczoraj było lepiej a dzisiaj na nowo ŹLE. Mam nadzieję, że jakoś przetrwamy nockę bo się strasznie boję o Cezarego.
Z rana jadę zarejestrować małego do lekarza, ale przyjmuje niestety dopiero od 12 więc pojedziemy.

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Od MARCA do MAJA-2012--Nasza EKIPA WIOSENNA

11 lut 2013, 15:20

binius , asieńka i jak wasze chorowitki????
u nas niby lepiej, ale kaszel nadal jest i ciągle męczy. najgorsze są poranki i wieczory- wtedy dusi go najbardziej. jutro ostatni antybiotyk, dzisiejszy zwymiotował od kaszlu po godzinie, ale mam nadzieję że coś się zdążyło wchłonąć. nocki znormalniały, ale między 1 a 3 budzi się na picie i już śpi z nami :ico_noniewiem:
biniu zdrówka!! co powiedział lekarz??
dzwoneczek gratuluję kolejnego ząbka :ico_brawa_01: nasza dolna czwórka stanęła, jest biała plamka, opuchnięte strasznie no ale nie idzie w górę :ico_zly:
a my wczoraj zostawiliśmy Piotrka u teściowej i pojechaliśmy na zakupy do mieszkania. pomijam, że za 4 drzwi zapłaciliśmy prawie 2tys zł, ale podobają mi się strasznie :-) jedne zewnętrzne i 3 wewnętrzne, wszystkie pod kolor, ale klamek im jeszcze brak :ico_oczko:
a i powiem Wam, bo może się komuś przydać- nie kupujcie nigdy drzwi chińskich- takich ze schowanymi zawiasami :ico_nienie: nie dosyć że klamki się nie wymieni, to w ogóle nie wygłuszają, montaż- okropieństwo i tylko jednorazowy ( nie można wyregulować, więc jak gdzieś będą haczyć to trzeba wymontować je), to jeszcze wystarczy kopnięcie nogą i drzwi nie ma :ico_sorki: ba, te drzwi do 400zł to wystarczy ręką dobrze pchnąć i wyginają się :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość