Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 00:18

Mi z początku wchodziły tylko kanapki z żółtym serem, potem miałam fazę na twarożek, a teraz na pasztet pomidorowy ;-) i jogurty truskawkowe :-D
Tibby to może dziewczynka będzie bo ja miałam identyne smaki w ciży a od maja do konca ciąży czyli 12 lipca przerbiłam jakieś40-50kg truskawek :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 08:07

Witajcie
sprobuje was doczytac I pozniej odpisac. Ja padam jak narazie, a tu kolejny dzien. Wczoraj caly dzien Bol glowy. Oby dzisiaj bylo lepiej. Mamy coraz wiecej nowych dzieci w przedszkolu. Niektore bardzo glosno placza. Do tego pogoda fatalna, nie wychodzimy Na spacer. Takze dotlenic sie nie mozna. Nie dziwne,ze pozniej glowa boli.
Wybaczcie, ze tak narzekam.
Milego dnia

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 09:36

witam :)

ja dziś się coś nie wyspałam :ico_spanko: , zaraz zjemy jakieś śniadanko, potem trochę ogarnę mieszkanko, po 11 babcia do nas przyjedzie, a na 11.15 idę z Szymkiem do lekarza do kontroli, od razu się umówię na bilans 4-latka,

ziolo współczuje bólu głowy :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 10:32

tibby a Tobie gin nie kazał tamponu zakładać jak oddajesz mocz do analizy? moja jak mam zapalenia to każe się podmyć założyć tampon i dopiero pobrać
tego mi nie mówił żaden z lekarzy. ale zaś spróbuję. dziękuję za radę! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mocz nie z pierwszego strumienia tylko środkowy
to wiem, tak robię. najpierw odsiusiam trochę i dopiero. i tak samo nie można tego końcowego moczu. :ico_nienie:
Tibby to może dziewczynka będzie bo ja miałam identyne smaki w ciży a od maja do konca ciąży czyli 12 lipca przerbiłam jakieś40-50kg truskawek :-D
kochanie, oby to była laseczka! liczę na to strasznie. odstatnio nosi mnie na truskawki. jogurty truskawkowe :579: :579: :579: :579: :579: :579: :579:

oto zdjęcie brzusia z dziś: 15.01.2013 - koniec 15tc :-D
Obrazek

misiu, co ja widzę!!!!!! 6 okienko!!!!! brawo i suń do mety jak burza! :ico_brawa_01:
Obrazek

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 10:57

Witam .

tibby sliczny brzuszek juz taki widoczny :ico_brawa_01:

mi wczoraj udalo sie wyciagnac karte do gin. na luty. w koncu panie z rejestracji raczyly zalozyc zeszyt na luty i wizyte mam dopiero na 5 lutego. oj jak ja bym chciala zeby ten czas szybciej mi do wizyty minal :ico_noniewiem:
odstatnio nosi mnie na truskawki. jogurty truskawkowe
ja cos ostatnio tez mam ochote na truskawki takie swieze bym zjadla ze smietana ale niestety szkoda ze nie ma o tej porze roku takich dobrych. z supermarketu wole nie kupowac bo to jakies sama chemia napakowane. mam w zamrazalniku troche z lata zamrozonych takich swojskich naszych polskich z ogrodka wiec moze sobie jakis koktajl zrobie :-)

dzisiaj jakas taka pogoda zamulona nie ma sloneczka snieg co jakis czas sypie ale dosc cieplo bo tylko -1 stopien wiec znosnie wczoraj bylo bardziej mrozno. zaraz chyba troche :ico_prasowanko: bo z weekendu nazbieralo sie sporo tego prania. potem zrobie obiadek i moze pojde na sklepy na zakupy.

mam pytanie do Was dziewczyny... jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji maluszka to najlepsze z jakiej firmy sa ???

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 11:29

hej hej

ja używałam nivea, jest taki fajny żel do kąpieli z pompką - co jest wygodne jak trzymasz jedną ręką dziecko w wanience a drugą sobie nabierasz, w ogóle chyba same nivea używałam z Igą ale teraz nie wiem czy na bambino nie przejdę bo tańsze a też je nivea produkuje :) mamy ostatnio krem do pupy ochronny z cynkiem i jest fajny... albo pomieszam :ico_haha_01:
na pewno trzeba zachować zdrowy rozsądek bo pamiętam jak dziewczyny wklejały zdjęcia całych serii kosmetyków jakie nakupiły :ico_haha_01: a to tylko krem do pupci potrzebny, płyn do mycia lub mydełko, i oliwka lub coś do ciałka i tyle :) przynajmniej ja tak myslę :-)
aaa a na awaryjne sytuacje z pupą polecam bardzo sudokrem (według mnie nie na codzień tylko na odparzenia ewentualne)
jeju pamiętam jaki miałam mętlik w głowie, co kupić, ile kupić, jaka ta wyprawka :-D teraz inaczej zupełnie...

ach truskawki marzą mi się takie świeże....... mmmmmmmm

zioło no podziwiam za pracę z maluszkami w ciąży łoj... ja bym nie dała rady chyba :ico_noniewiem: no i ból głowy gwarantowany :ico_pocieszyciel:

tibby jaki brzusio zgrabny!, bez żadnych zbędnych tłuszczyków jak u mnie :ico_wstydzioch:
a z tym pobieraniem moczu to trochę zachodu :ico_haha_01: szczególnie jak się już bardzo chce a tu podmyć, tampon... heheh

idę sobie książkę poczytać może... albo poprasować... hmm oto jest dylemat :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 15 sty 2013, 11:32 przez anza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 11:32

mam pytanie do Was dziewczyny... jesli chodzi o kosmetyki do pielegnacji maluszka to najlepsze z jakiej firmy sa ???
ja przy Tobiku używałam balsamu HiPP - super był. Teraz nie omieszkam znów kupić i używać.
Do pupy mamy od zawsze sudocrem i uważam że jest najlepszy.
oliwki na lato nie polecam, bo niepotrzebnie zatyka pory skóry i może przy upale powodować potówki. Lepszy balsam, szybciej się wchłania.
Do tego kremik do buźki z wysokim filtrem - ziajka ma chyba od pierwszych dni życia.
Kąpałam małego w BOBINI z Biedronki. Nie uczulił nas. Ale fajny też jest nivea. Najbardziej uczula Johnson &Johnson. Tak słyszałam, dlatego ew. radzę wprowadzić później. Nas nie uczula, a używaliśmy płynu do kąpieli. Kosmetyki z serii Babydream z Rossmana są super i fajne tanie. I jeszcze przy karcie Rossnę z rossmana można zarobić za nie zniżkę i zapłacić mniej.
Ale wiadomo, że wszystkie kosmetyki trzeba zaś dobrać do dziecka. Przy suchej skórze poleca się często Emolium lub Oilatum. Ale są drogie. Wlewa się trochę do kąpieli i nie trzeba używać żadnych zaś natłuszczaczy po kąpieli. Ja osobiście ich nie używałam. Nie było u nas problemów z uczuleniami na całe szczęście :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 11:36

aaa a na awaryjne sytuacje z pupą polecam bardzo sudokrem (według mnie nie na codzień tylko na odparzenia ewentualne)
u nas nic innego nie działało. Bepanthen za słaby był. A sudocrem po dniu czy dwóch goił idealnie odparzenia. a Tobiko do dziś ma wrażliwą pupę.
Bepanthen warto do sutków kupić i zabrać do szpitala. Łagodzi podrażnienia po karmieniu ;) i nie trzeba zmywać przed karmieniem. Bo naturalny to krem.
tibby jaki brzusio zgrabny!, bez żadnych zbędnych tłuszczyków jak u mnie
a to ci żart wyszedł, kochana! :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 11:39

Tibby, ale przecież brzuszek masz zgrabny. :-)

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

15 sty 2013, 11:48

no jak to ? a gdzie niby te fałdki schowałaś? :) za plecami :D nie, w pięty poszły! ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość