Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 kwie 2008, 08:25

CleoShe, fajne zdjątko i to w Avatarze i to z niebem z tle :ico_brawa_01: A i Artur też po kąpaniu czasem nie je jeśli naprzykład półtora godziny wcześniej jadł, taki udaniec z niego.

pinko pisze:Dzisiaj rano pojechaliśmy do Polanicy

no super, zdjęcia oczywiście mile widziane :ico_brawa_01:

My dzis noc zwyczajna, pobudka o dwunastej i później o czwartej na jedzenie ale cały czas się wiercił, i zrobił mi kupkę w nocy :ico_noniewiem: a już dawno w nocy nie było takich niespodzianek, wogóle za często mi zrobił, bo wieczorem przed kąpielą, w nocy i zaraz z ranka :ico_olaboga: byleby to jakaś biegunka nie była, zobaczymy jak będzie dziś.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 kwie 2008, 09:20

Witam

moja majka tez ostatnio nie chce jesc np dzisiaj jadla w nocy o 3 i o 7 dalam jej mleko i zjadla tylko 20 i dopiero po 8 dojadla tez slyszalam ze dzieci mniej jedza jak zabki wychodza

Cleshe fajne zdjecia

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 kwie 2008, 09:37

Cześc dziewczyny.
U nas nocka ekstra, żadnej pobudki, dopiero o 4:30 rano zbudzil mnie mąż, bo Ula leżała w poprzek łóżeczka, więc wzięłam ją do nas i dałam od razu cyca i tak spałyśmy do 7 :-)

Klaudia już wczoraj miałam pisać, że fajne zdjęcia, ale oczywiście wyleciało mi z głowy.

iwona83, zdjęcia z chrztu super, Maja wyglądała bardzo elegancko, ta wstążeczka na główce super :-)

U nas pogoda superowa, wiec pójdziemy na długi spacerek później, jak tylko Ula się zbudzi :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

28 kwie 2008, 09:48

Cześć dziewczyny,melduję się po weekendzie :-)
Było super,nie licząc dwóch ataków histerii mojego dziecka.Nie wiem czym to jest spowodowane,czy to,że nie jest w domu jej nie pasuje,czy za dużo ludzi ją otacza,ale w takim wypadku to chyba ogólnie marudna by była,a ona miała fajny humorek,śmiała się do wszystkich,gadała,nocki zawsze tam super przesypia,ale w piątek pod wieczór i w sobotę zaraz przed kąpielą się darła jak opętana i nic nie mogło jej uspokoić,może to jakiś jej rytuał poprostu :ico_oczko: .Poza tymi dwoma wyskokami była kochana,spędzała całe dnie na świeżym powietrzu,pospała sobie,a mama mogła troszkę w ziemi pogrzebać :ico_haha_01:
Piszecie,że wasze dzieciaczki już ząbkować zaczynają,aż się boję co będzie jak Maja zacznie :ico_olaboga:
Pinko,super że z Uli bioderkami już wszystko dobrze.
Jola,spóźnione zyczenia urodzinowe dla Ciebie :ico_prezent:
Fotki,które powstawiałyście jak zwykle superowe :ico_brawa_01:
Miłego dnia kobiety :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 kwie 2008, 10:09

sabi_k77, fajnie, że weekend Wam się udał :-)

sabi_k77 pisze:Piszecie,że wasze dzieciaczki już ząbkować zaczynają,aż się boję co będzie jak Maja zacznie :ico_olaboga:

Ula moja się strasznie ślini od jakiegoś czasu, chcecie powiedziec, że to wstęp do ząbkowania? Na szczęście na razie nie płacze, jest wręcz wesoła i uśmiechnięta.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 kwie 2008, 10:43

Czesc dziewczyny.

Ja tez witam po weekendzie. Minał bardzo fajnie,pogoda superowa, Patryk teraz jest na działce z moja mama, j4estesmy z Martynka same, biore sie za obiad i chyba pójdziemy na spacerek. Moja mała tez ostatnio zaczeła sie slinic i wkłada raczki do buzi, mysle ze to juz zaczyna sie zabkowanie ale na szczescie nie marudzi jeszcze :ico_sorki:

wszystkie zdjecia sa super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 kwie 2008, 11:57

Hej Kobietki!

Norbert jak wczoraj po kąpieli nic nie zjadł i poszedł spać o 19.40 to zaczął się już wiercić o 23.40 więc go nakarmiłam i zjadł 150ml, potem o 4 rano - też ładnie zjadł 150ml. Ja tak twardo spałam, że nawet nie słyszałam jak Rafał z pracy wrócił i dopiero się przebudziłam jak on zdazyl sie wykapac i zabawial juz Norberta. Tak po 7 chciał go nakarmic ale maly znow to samo - krecil glowa we wszystkie strony a butelka bee. O 8 udalo mi sie go troche nakarmic, ale zjadl tylko 50ml. Sama sie juz stresuje tym karmieniem. A maly slini sie tragicznie, piastki w buzi, jak trzymam na rekach to ramie mi "podgryza", no i inne rzeczy pcha do buzi - grzechotki, ksiazeczke, pieluche.. Dzisiaj ja kupie masc na dziaselka.

Renia0601 pisze:CleoShe, fajne zdjątko i to w Avatarze i to z niebem z tle :ico_brawa_01:

Dzieki :ico_sorki: wszystkim :ico_oczko:

Iwona fajne zdjecia, Majka slicznie wygladala i jeszcze ta opalenizna :ico_haha_02: A w tej opasce tak slodziutko :-)

Fajnie, ze chociaz Wam weekendy dopisaly, u nas tylko sobota ladna byla i wlasnie te fotki sobie porobilismy :ico_haha_01: Ale ja sie dorobilam jakiegos przeziebienia i wczoraj co chwile kichalam a nocy nos mialam zapchany, jeszcze gardlo cos drapie :-/
Rafal za tydzien niedziele ma wolna wiec w przyszlym tygodniu bedzie pracowal tylko 2 dni i wyjezdzamy, a weekend bedziemy mieli czas by sie popakowac :ico_brawa_01:

U nas dzisiaj slonko swieci ale ciekawe czy cieplo jest :ico_noniewiem:

Niedlugo pojde na misto zakupki porobic do Polski ale wpierw lece cos zjesc na sniadanie :ico_obiadek:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 kwie 2008, 12:02

CleoShe, potwierdzam fajne zdjęcie w podpisie i avatarek tez super :ico_brawa_01:

My byliśmy na grillu w sobote u Macka siostry. Wkleje kilka fotek :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 kwie 2008, 13:33

Super zdjecia macie musze Amelce porobic na dworze ale zawsze jak schodze to tyle mam do zabrania ze aparatu juz zapominam .Amelka spi juz od 11 jak narazie super malo placze smieje sie lezy w lezaczku....tylko w sobote bylo caly czas na rekach z powodu tego chrztu no i wczoraj nie chciala w wozke lezec dopiero jak zasnela.

[ Dodano: 2008-04-28, 13:34 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-28, 13:35 ]
[img][img]http://images25.fotosik.pl/202/6f75b6847d084640.jpg[/img][/img]

[ Dodano: 2008-04-28, 13:36 ]
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-28, 13:38 ]
dziewczyny juz wiem dlaczego taka szeroka strona zapomnialam zmniejszyc zdjecia i teraz tak dziwnie strona sie otwiera

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 kwie 2008, 20:26

Coś TT szwankował całe popołudnie.

Madziarka fajne zdjęcia, ślicznie wyszłaś razem ze swoimi bąblami :-)
Ula dzisiaj miała bardzo marudne popoludnie. Płakała jak tylko od niej odchodziłam, chciała towarzystwa, ślini się niemiłosiernie i pcha wszystko do buzi :-) czy to możliwe żeby powoli szły jej ząbki :ico_szoking: ????? Nie jest na to jeszcze za mała??? :ico_olaboga:
Humor poprawił jej się tuż przed kąpielą, całowałam ją po polikach, a Ona się chichrała na głos, aż mi się chciało śmiać :-)
Zgodnie z obietnicą zamieszczam parę fotek z Polanicy:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I zmykam się kąpać i spać... padam ze zmęczenia....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość