Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

18 gru 2008, 20:36

Dora, i jak niby ona zdjęla to?????????????? przeciez usuwanie tipsa trwa dobre 2 godizny wszystkich..... oni są chorzy ja mam swego lekarza i mam nadzieje ze nic nie bedzie gadac wkoncu mu za to place :D a jak nie to moze jutro si eposwiecie i zdejme

ale sluchajcie jak dziewczyna ma skurcze i to juz parte to nibyjak moga kazac to sciagnac przeciez dobrze wiecie ze sienie da

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

18 gru 2008, 21:41

Milutka- nie wiem kochanie ale dorwałam forum na ten temat zobacz niektóre wypowiedzi nawet zabawne :-D
http://forum.dziecko-info.com/archive/i ... 50311.html

[ Dodano: 2008-12-18, 20:42 ]
Cytuje:

"shady07.09.2005, 13:56
odpowiem Ci na przykladzie mojej szwagierki....otoz ona ma tipsy chyba od zawsze i miala jakis tam zabieg ginekologiczny.......na palec zalozyli jej jakis klips ktory ma przewodzic puls czy cos takiego i zamarli...stwierdzili ze ona nie zyje.....okazalo sie ze to przez akryl ,ktory nie przepuszczal tych impulsow i co zrobili? przyczepili jej to do palca od nogi a pigmentacje czyli czy nie sinieja widzieli na palcach od nogi.....proste... przeciez nie zlikwidujesz sobie tipsow przed porodem, bo taki paznokiec wyglada pozniej tragicznie i sam w sobie jest siny wiec od razu by pomysleli ze cos jest nie tak (popropstu zniszcozne sa paznokcie).....ja mam tipsy i nie zamierzam ich likwidowac.....od tego sa lekarze zeby radzic sobie w inny sposob...przyklad szwagierki pokazuje ze jednak mozna

[ Dodano: 2008-12-18, 20:46 ]
Ona ma rajcje przeciez nie zedrzesz tipsa na siłe, jak coś przyczepią ci klipski lub zbadają stan pazurków u nózki :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

18 gru 2008, 22:14

Dora, dzięki :D ale przestraszykam sie i wlasnie je siedzialam pilowalam moczylam w acetonie i zeszly tylko jeszcze pozostalosci zeli i kleju sa ale juz nie chce za bardzo pilowac....

ja juz pokąpieli zaraz ide moje dzieciątko podsluchac i spac.... tylko jak ja usne w dzien sie przespalam itd

dobranoc dziewuszki milej nocki

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

18 gru 2008, 22:36

Dora super że maż to zrozumiał.dzisiaj nasi meżowie czegoś się nauczyli
milutka dla swiętego spokoju dobrze że zdjęłaś te tipsy.Nie wiadomo na jaki personel trafisz przy porodzie
Ja już po wizycie.Szyjka zamknięta ciśnienie i wyniki badań bardzo dobre.Niestety USG nie robił bo miałam tydzień temu.
A w ogóle to mój synek jest juz w pozycji główkowej.Ciekawe

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

18 gru 2008, 22:41

hey wszystkim!

agnieszka
super, że oczyściliście atmosferę podobno" każda wielka miłość musi mieć swój wielki piątek" u mnie tak było jeszcze przed ślubem i potem wszystko się odmieniło na lepsze ale wcześniej oboje żeśmy się wycierpieli.


ejustysia ale super wózek i naprawdę tani też muszę poszukać coś na allegro :D


Dora
Twój mąż też już zaczyna rozumieć i wyciągnął rękę także wszystko się ułoży zobaczysz :)

milutka
ja w życiu nie miałam tipsów i jakoś nie zamierzam ich robić, ale chyba lepiej że je zdjęłaś jakby potem mieli sie czepiać.

Ja dziś byłam u lekarza i wszystko dobrze z dzidziusiem. Posłuchaliśmy bicia serca, dała mi skierowanie na USG mam 30.12 także jeszcze przed Sylwestrem poznam płeć :-D
Poza tym mam jeszcze skierowanie na krew, mocz i glukozę, ale to już po Nowy Roku zrobię.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

18 gru 2008, 22:51

Fioletowa Ania, super że z dzidzią ok.No i fajnie by było jakby maluch się ujawnił co ma między nóżkami.Ale słyszałam różne historie o wstydliwych dzidziolkach które do samego końca ciąży nie chciały się pokazać

[ Dodano: 2008-12-18, 22:05 ]
ja zaraz zmykam spać bo jak na jeden dzień to miałam zbyt wiele atrakcji

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

18 gru 2008, 23:32

Aga, Ania - super Ze u lekarza wszystko oki

Dobranoc mamuśki kolorowych snów :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
taa
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 834
Rejestracja: 15 gru 2008, 18:40

19 gru 2008, 08:55

Cześć dziewczyny :ico_ciezarowka:
Agnieszka: jak czytałam o twoim rozejmie z mężem to aż łzy mi poleciały. Super, bardzo się cieszę, że wszystko sobie wyjaśniliście.
Co do zdjęć to chciałam dodać USG synka gdzie chwali się swoimi klejnotami "wcale się nie wstydzi, wystawił je na pierwszy rzut", ale coś nie mogę bo jest za duże i muszę obrobić a nie mam programu do obróbki zdjęć, muszę ściągnąć z netu, jak będę miała trochę wolnego czasu to na pewno to zrobię.
Co do zakupów to nie patrzę jeszcze na ciuszki i wózki bo wydaje mi się że jeszcze za wcześnie.
Dziś mam luźniejszy dzień w pracy, bo organizujemy wspólną Wigilię i muszę się tym zająć. No i nareszcie zaczyna się weekend trochę odpocznę i poleniuchuję dużej w łóżku.
Do usłyszenia później i miłego dnia. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

19 gru 2008, 10:05

Witaj taa :-D

:-D aktycznie się wzruszasz, jesli sie popłakałas, tak masz w ciąży? słodkie co ciaża z nami wyprawia :-D

Nie wiem jak u Was ale w Kraku sypie snieg istnieje szansa że w święta będzie biało :ico_brawa_01:

Ps gratuluje syneczka :ico_brawa_01: Ja bede miała Zosie o ile mi numeru nie wykręci jak pewna Julcia na tym forum co pokazała ze jest dużym chłopcem naszej Misiuni :-D

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

19 gru 2008, 11:52

hej dziewczyny - mój mąż wczoraj wrócil jak am napisalam akurat, zabraklo mu benzyny a tel. sie rozladowal. Ten klips co na palec zakladaja to ekg i nie czyta nawet przez zwykly lakier do paznokci, jesli bylyby komplikacje a kobieta mialaby tipsy bylby problem, poza tym po paznokciach dloni obserwuje sie reakcje organizmu przy porodzie :)

Ja wczoraj z mężem spędziliśmy romantyczny wieczór :) obejrzeliśmy film [rec] i poszliśmy do lóżeczka więc jestem szczęśliwa :):L):)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość