Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 lut 2009, 20:10

miszka no Natalka super dziewczynka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
głosik ma cudny,jak oglądałam aż mi sie łezka zakręciła w oku,jakaś taka głupia sie zrobiłam bo łatwo sie wzruszam :ico_noniewiem: ale niunia przesłodka!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

06 lut 2009, 21:00

a Natalka ma glosik jak dziewczynka - sliczny!!! :ico_brawa_01:

w ogole filmiki EXTRA wszystkie. :ico_brawa_01:

Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ze sobie was czytam. :ico_wstydzioch:

a jak dzeciaczki sie juz przekrecaja :ico_szoking: i w ogole jakie rzeczy robia :ico_szoking:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

06 lut 2009, 21:09

witam kochane :-D
miszka piekne filmiki a te długie nogi za łożeczkiem super mała już chciała ci wyjść pochodzić :-D :-D
aniafsdziękuje ci ze napisałaś mi historie siostry biedna pewnie bardzo wiele przeszła w swoim zyciu ale dobrze ze się nie zamkneła na swiat tylko walczy o swoje szczęscie . Ja do poniedziałku cała w stresie bede ale co ma byc to bedzie i nic na to nie poradze dobrze ze teraz juz małym dziecia robia te badanie bo przynajmniej wczesniej maluszek moze dostac aparat słuchowy .
Ja usypiam Antka ale cięzko idzie mały ma zatwarzenie chyba i właśnie chyba ciśnie albo sie stara dłąam mu soczek z jabłka wiec moze łatwiej wyjdzie
a do mnie przyjechała kuzynka ta co poroniła myslałam ze gorzej to zniesie ale jest dobrze psychicznie, gorzej fizycznie sie czuje po czyszczeniu :ico_noniewiem: posiedziała długo pobawiła się z Antkiem pogadałyśmy chyba było jaj potrzebna taka chwile z małym dzieckiem

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

06 lut 2009, 21:22

HEJKA !
Wpadlam na chwilke zajzec co u was ale zaraz idziemy sie kapac U nas piekna pogoda bylysmy na spacerku i mala nareszcie pospala pare godzinek
Wspolczuje dziewczynki wam tych nocek nie przespanych my narazie naprawde super spimy Jesli chodzi o goraczke i kapiel to raacja nalezy kapac dzidzie w czasie goraczki bo to bardzo dobry sposob obnizania temperaturki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

06 lut 2009, 22:03

No ja juz mam chwile spokoju to pomalu pisze :)
Po pierwsze super Miszka ze juz jestes :D a Natalka rozwala, ale najbardziej rozwala Twoj smiech :D taki mobilizujacy do smiania sie :D normalnie jest swietny :D , a Natalka ma piekne nozie :)

Ja zaraz sie zabieram za sprzatanie, dzisiaj napisalam pieknie egzamin - no czy pieknie to nie wiem bo na 3.5 ale wczoraj zajmowalam sie Nina zamiast sie uczyc, wiec jest dobrze :) pomalowalam sciane, dwukrotnie, a teraz musze sprzatac bo jutro kolezanki przyjezdzaja a jeszcze troche zostalo do zrobienia w domu :) chcialabym cos upiec ale moje zdolnosci mi na to nie pozwalaja :/ no nic kupie ciastka bo co innego zrobic? :(

Moj Luby sie rozchorowal juz tak powaznie, wszedzie sa chusteczki, migdalki strasznie powiekszone, no i mala mi dzisiaj sie obudzila z kaszlem :O zapisalam ja do lekarza, ale przyjmowala popoludniu, a mala do popoludnia nie kaszlnela juz ani raz wiec sobie mysle, ze moze po prostu cos jej w gardelku siedzialo? No bo to bylo takie jednorazowe, wiec olalam i nie poszlam ;( ale bylam we srode i nie chce naduzywac :P ale jak tylko znowu sie pokaze to biegne!! No i wesolutka, nie wyglada na chora - mam nadzieje, ze mezulo jej nie zarazi :[ Pupka juz piekna, dzisiaj nawet sie troche pobawila sama, wiec trzeba po prostu na nia ponarzekac, zatem DZIS SPALA OKROPNIE! Chociaz narzekam od dawna i nic to nie zmienia :/ ale moze dzisiaj?

Ehh ide w takim razie myc podlogi i sprzatnac kuchnie, milego wieczoru Wam zycze :)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

07 lut 2009, 09:49

witam jako pierwsza i odrazu stawiam :ico_tort: :ico_tort: na 4 miesiące Antka ale zlecia :ico_olaboga: ło mty juz nie spimy od 7

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

07 lut 2009, 11:03

Najlepszego dla Antka!! I duzo zdrowka przede wszystkim :) moja mala jest taka punktualna.. pobudka o 2.40, 3.40, 4.40, 5.40 i 7.00 :) masakra! Tych wczesniejszych nie licze bo juz nawet nie pamietam ;( a teraz idziemy do sklepu bo dzis na obiad bedzie pizza, jako ze kolezanki przyjezdzaja :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 lut 2009, 11:28

:-D witamy
:ico_tort: Slonko :ico_tort: dla Antka :ico_brawa_01: niech sie zdrowo chowa :ico_sorki:
Miszka filmik boski :ico_brawa_01:
yoannamilej zabawy z kumpelami :ico_haha_02:
A my dzis o 9 :-D ale od 5 co godzine sie budzila.
I tak sie wyspalam jak nic :ico_brawa_01: bo wczesniej poszlam spac :ico_sorki:
No i oczywiscie mam jazde ze w ciazy jestem :ico_noniewiem: bo mi sie tak dzis rano w glowie krecilo i wszystko mi sie odbija :ico_noniewiem:
no miejmy nadzieje ze nie :ico_sorki: jeszcze troche za wczesnie :ico_chory:
poza tym jak nie mialam jeszcze okresu to zajscie w ciaze jest malo prawdopodobne :ico_noniewiem:
(mojemu mezowi sie zapomnialo ze juz moge zajsc w ciaze :ico_puknij: :ico_puknij: )
ok spadam zrobic sniadanko

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 lut 2009, 12:09

witam jako pierwsza i odrazu stawiam na 4 miesiące Antka
Brawa dla Antosia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
yoanna, nieciekawa noc mialas :ico_olaboga: choc u mnie podobnie wczoraj zrobilam eksperyment, moj maly zawsze chodzi w dzien spac co 2 godziny i kima po 40 minut, wiec w czoraj przed kapiela nie spal 3 dostal geste mleczko i ja glupia myslalam ze pospi moze do 1 w nocy :ico_sorki: ale obudzil sie po 23 :ico_haha_01: nic nie jest wstanie oszukac mojego syneczka :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No i oczywiscie mam jazde ze w ciazy jestem bo mi sie tak dzis rano w glowie krecilo i wszystko mi sie odbija
no miejmy nadzieje ze nie jeszcze troche za wczesnie
poza tym jak nie mialam jeszcze okresu t
kurde ja tez mialammbo odkad przestalam karmic cycem to nie mialam okresu a to ponad miesiac :ico_olaboga: tez mi sie krecilo w glowie (zreszta dalej sie kreci) i mdlilo mnie nie raz puscilam pawia :ico_szoking: no ale trzy dni temu dostałam @ wiec spoko bo na drugiego dzieciaczka za wczesnie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

07 lut 2009, 12:58

witam!
slonko brawa dla Antosia :ico_brawa_01: dużo dużo zdrówka!!!! :ico_brawa_01:
u nas noc ok,jedna pobudka o 3 i potem o 7 a teraz mój misio spi!
wczoraj biedny tak stękał i nie mógł zrobic tej kupy!!! musiałam znowu mu troszke pomóc :ico_placzek: ale zrobił na szczęście a jaki byl potem szczęśliwy!!! :ico_brawa_01: tylko że dziś już znowu od rana tak jakby chciał zrobić a nie może :ico_olaboga: nie wiem juz co myslec!!!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość