Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 kwie 2007, 18:46

acia ja sie ciesze ze mam za soba :ico_prasowanko: to jedyna czynnosc domowa której nie cierpie robic :ico_zly:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 kwie 2007, 19:33

A ja nawet lubię prasować, ale ciężko mi się do tego zabrać. Jak już się wezmę to luzik. A niestety mam ten sam problem Beatko. Przecieżw sobote pralka chodziła cały dzień. A teraz to wszystko leży i czeka na moją wenę... :-/

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

16 kwie 2007, 20:49

Cześć dziewczyny!
Taka fajna pogoda że cały dzionek na dworze spędziłam.
Chciałam sie pochwalić że bedziemy mieli pieska, urodził sie w Wielkanoc myśle że dostaniemy go na początku maja. Kundelek ale wiecie jaki słodki.... Macie jakieś fajne pomysły na imię bo nie wiemy jak go nazwać - bo to on jest hihi

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

16 kwie 2007, 22:02

A jednak się zmobilizowałam do tego prasowania.I nawet swoje rzeczy w półkach ułożyłam - chyba to wszystko pod wpływem postu Madzi :-D

Asiulka cieszy mnie ,że już się uspokoiłaś.Wiesz ja też nie słyszałam o takich wkładkach i nawet ciekawa byłam ile kosztują, choć takie wynalazki są dość drogie.

Leatko my mieliśmy dwa psy jeden miał na imię Snikers(bokser pręgowany) a drugi Tofi.Może ci się któreś imię spodoba.

to ja już zmykam spać , bo ostatnio szybko zasypiam i wstaję już przed ósmą.
Do zobaczenia jutro laseczki , papapappa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 kwie 2007, 23:14

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 kwie 2007, 23:48

madziorka super fotki :ico_brawa_01: leatka ale super,kundelki sa najfajniejsze...moj sie nazywa Niki...ma juz 14 lat ,a biega jak mlodzieniaszek :-D i gwalci psy na osiedlu :ico_smiechbig: a ostatnio kompa mojemu bratu zwalil he he dobrze,ze sobie krzywdy niezrobil :ico_haha_01: wesolo jest z nikusiem ;) acia to masz juz zglowy prasowanko ;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 kwie 2007, 00:51

hejka od fotek zaczelam hihi

Madzia jak samopoczucie? mam nadzieje ze apetyt wrocil...

Asiula gratuluje wspanialej tesciowej hihi

dziewczyny czytalyscie ksiazki Manueli Gretkowskiej "Polka"? ja wlasnie jestem w trakcie... swietna na pore ciazowa... autorka opisuje w niej swoja wlasna ciaze,, zabarwiona humorem.... i ciekawymi spostrzezeniami.... jak dla mnie jest super :ico_brawa_01:

dzis mialam ciekawszy dzionek niz wczoraj ale wariacje z krakowa niestety sa przeszloscia... hihi nic i nikt nie powieli moich szalonych siostr hihi
bylam u fryzjerki,,, scielam wloski i pokolorowalam hihi
w drodze powrotnej spotkalam paru znajomkow.... potem z mama polazilam po sklpepach, a na koniec odwiedzil nas chlopak mojej siostry hihi

moze poloze sie juz spac... niech maluch ma troche odpoczynku hihi

jutro gin i dentysta hihi
zmykam pod prysznic..dobrej nocki kochane i do jutra

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

17 kwie 2007, 09:05

Cześć dziewczynki!!!
ufff....ale jestem ostatnio zabiegana :ico_olaboga: w weekend miałam zjazd na studiach i muszę wam się pochwalić, że zaliczyłam egzamin na 4.0 nie ucząć sie praktycznie w ogóle, nie miał do tego głowy bo żegnałam Tomusia, a potem to juz lekkie doły.... ale juz spoko, tym razem jakoś lepiej to przechodzę.

Najważniejsza nowina: dowiedziałam się wczoraj że będe miała córeczkę :509:
czyli jednak będzie Kalinka :ico_brawa_01:

kochane moje przyzaje się bez bicia, że nie przeczytałam waszych postów :ico_wstydzioch:

ale fotek madzorki nie dało się niezauważyć - madziorka foteczki są SUPER, jak zwykle kolorowe i wesołe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 kwie 2007, 09:22

Cześć Basiu! Jaka super wiadomość, że już znasz płeć swojego Maluszka! Gratuluję Kalinki! No i oczywiście zdanego egzaminu, tak to czasem bywa, że im mniej czasu na naukę tym lepsze rezultaty :ico_haha_02:
Madziorka, zdjęcia superaśnie!
A ja nadal chora, kurczę, jakoś wcale nie chce przejść. Mam czas do czwartku na wyleczenie się, bo inaczej do gin i skierowanie do laryngologa, a ja nie chcę :ico_placzek: W ogóle podziwam Wasz zapał do sprzątania, prania i parasowania. Mnie jakiś leń dopadł i takie przeokrutne zniechęcenie, że w sumie albo śpię albo na TT siedzę :ico_oczko: Wczoraj zaczęliśmy szkołę rodzenia. Było ok, mojemu K. nawet się podobało. Położna uczyła nas oddychać i relaksować się, opowiadała o symptomach zbliżającego się porodu a także o jego pierwszej fazie. Za tydzień będziemy zwiedzać porodówkę. A, dowiedziałam się, że do szpitala dla Maluszka potrzebuję jedynie pampersików i chusteczek do pupki.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 09:25 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

17 kwie 2007, 09:24

dzień dobry,
Madziorka w takim razie czekamy na kolejne fotki w nowej fryzurze , te oczywiście są super
Basiu gratuluję córci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madzia jak samopoczucie ?

do mnie przychodzi dziś mamcia na kawusię to pokażę jej moje najnowsze łupy(czytaj ciuszki dla bobasa) i poplotkujemy troszkę :-D .A ciuszki kupiłam boskie od znajomej , której teściowa przysyła z uk po 2 zł szt :ico_brawa_01:
Pogoda u mnie śliczna.

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Aniu kuruj się słońce, a jak faktycznie ci nie przejdzie do czwartku to lepij idż do tego laryngologa.Jak już będziesz pełni sił to też cię weżmie na sprzątanko, zobaczysz.
Czekamy na relacje ze szkoły rodzenie.

Asiula a ty chodzisz cały czas na zajęcia - bo dawno nic nie opowoiadałaś o szkole rodzenie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość