Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 mar 2010, 21:20

Ale naskrobałyście. Dość często siadam do kompa, ale w pierwszej połowie dnia. Potem już raczej nie albo rzadko i proszę dwie nowe stronki:) dobrze, że mąż pojechał na mecz, to usiadłam, a już miałam ćwiczyć:)

Zobaczę za tymi opaskami jak będę na mieście, ale chciałam już ją mieć na następną sobotę, bo robili urodziny Matiego w s ali zabaw.

U nas też dziś potworny wiatr. Mati już 2 dni w domu i szału dostaje. Muszę go ciągle gonić bo ciągle grałby w mario lub oglądał mini mini, a ja jestem zdecydowanie przeciwniczką jak dziecko nic innego nie robi;)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 mar 2010, 22:27

hej hej

a ja musze wam pokazac jak my jeszcze jestesmy zasypani

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 mar 2010, 22:32

Nie no Siunia wasza zima wygrywa. U nas już prawie śladu nie ma. Teraz wszędzie jest potworne błoto i kałuże...

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

01 mar 2010, 22:35

Siunia u nas była taka zima rok temu, teraz to słońce wszystko stopiło, już ani grama u nas nie ma. W ogóle w tym roku mało śniegu.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

01 mar 2010, 23:27

hej wieczorkowo

siunia, o raju jeszcze tyle śniegu , a u nas już szaro i ponuro

ale co do pogoy dzisiejszej to u mnie nie było jeszcze tak źle i spacerek zaliczyliśmy , troszkę wiało ale dało się pochodzić , ale tym co nie mogły wyjść to naprawdę wspołczuję , bo wiem jak to jest bez spaceru :ico_noniewiem:
Mój maz dzis zrobil nam niespodzianke kupił po pracy krzesełko do karmienia dla Idy
:ico_brawa_01: dla męża
a Idunia musiała być napewno dumna ,że siedziała ze wszystkimi przy stole :ico_haha_02:

edulita, mam pytanie do ciebie odnośnie twoich jajek , bo chyba dobrze pamiętam że to ty je robiłaś ?
czy ty je sprzedajesz i jak tak to po ile ?

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 mar 2010, 08:12

Witam,
nie było mnie zaledwie dwa dni, a tu tak duuużo do czytania. Zosia śpi, więc zaraz zabieram się za nadrabianie zaległości.

wiolaw, mikusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego dla Waszych Dzieciaczków za skończone 4 miesiące

Kasia90 dla Twojej Córeczki za 3 miesiące również wszystkiego najlepszego

Widziałam, że pisałyście coś na temat szerokiego pieluchowania. Nasz ortopeda mówił, ze nie ma sensu profilaktycznie wkładać dodatkowych pieluch jeśli dziecko nie ma żadnej wady i że można jeszcze narobić "bigosu" takim czymś i że takie coś to praktykowano kiedyś. :ico_noniewiem: Poza tym wtedy pupcia jest trochę wyżej i może na tym ucierpieć dodatkowo staw barkowy. Zosia ma lekką dyzplazję bioderka i też zabronił szeroko pieluchować i już drugi miesiąc nosimy rozwórkę koszli :-D Najgorsze jest to, że łobuzica zaczyna się buntować i już powoli ma tej szyny dość, a jeszcze niedawno jej nie przeszkadzała :ico_olaboga:

Edulita :ico_brawa_01: dla tatusia - super prezencik dla Iduni. Ja już nie mogę się doczekać kiedy Zosia będzie mogła sobie z nami usiąść przy stole, ale jeszcze trochę muszę na to poczekać :-D


Siunia rewelacyjna zima u Was, a u nas szaro i mokro :ico_placzek:

Bigottka my wczoraj też nie byłyśmy na spacerku i Zosia jak nigdy była marudna pół dnia, ale dziś idziemy już na 100%.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 mar 2010, 08:50

siunia, no to zimę macie jeszcze na całego u mnie przez noc trochę napadało ale nie jak u Ciebie kiedy ona się skończy???
Magda33, niestety zdjęcie się nie pokazało :-/
matikasia, ja dla mojej gwiazdeczki też muszę coś takiego kupić ;-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 mar 2010, 09:11

Magda33, niestety zdjęcie się nie pokazało
jakie zdjęcie ? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

02 mar 2010, 09:17

Magda33, u Ciebie była taka kartka porwana i myślałam że jakieś zdjęcie wkleiłaś a teraz nic nie ma chyba komputer mi jakiś psikus zrobił.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 mar 2010, 09:20

Czesc :-D
Ale tu milutko :ico_brawa_01: babeczki bardzo się ciesze że jesteśmy razem :ico_brawa_01:
Siedze z już zimną :ico_kawa: i nie dają mi sie napic. Później popisze bo krzyczą ze spac trzeba.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość