Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

12 paź 2011, 13:58

witam......

Jagodka24-
GRATULUJE SYNKA!!!!--ja ide we wtorek zo zobaczymy co mi Bedziecie gratulowac...
Asiab-Wspołczuje.....ci sytulacji rodzinnej-TRZYMAM MOCNO KCIUKI za Twego TATE!!

Binus_s
-sliczny brzus....

U nas Rodzinne Chorowanie trwa!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 paź 2011, 19:39

no póki co stawiamy na IWO

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

12 paź 2011, 21:09

Hej Kobietki!
Widzę, że szał kupowania juz nas powoli ogarnia, ja tez nie wytrzymałam i wczoraj zakupiłam 3 pajacyki i śliczne body.
Poza tym to mi w tym tygodniu brzuchol wywaliło:)
Dzis zaczyam 20 tydzień. :ico_tort: Jeszcze połówka i nasza dzidzia bedzie na swiecie :-D
Jagódka - fajn imię, lubie takie oryginalne. My ciągle główkujemy nad imieniem dla naszej malutkiej. jesteśmy bardzo niezdecydowani, cdziennie sa inne pomysły;0

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

12 paź 2011, 21:14

właśnie też miałam pisać, że fajne imię. też nie lubię takich pospolitych.

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

12 paź 2011, 21:25

dziewczyny, a gdzie mamazuzi???

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 paź 2011, 22:05

cześc dziewczyny...

wiśnia jeżeli Igm jest ujemne przy dodatnim IGg to wynika ze przechodziłas toxo i ci już nic nie grozi...ale trzeba i tak to skonsultować z lekarzem...

u mnie dwa były dodatnie....ale jak to interpretowali w szpitalu zakaźnym , ze bardzo niskie wspołczynniki na aktywną toxo...za miesiąc powtórzyli badanka i wsaklaźniki nie podniosły sie jak to bywa przy aktywnej toxo...wiec sama widzisz, ze kazda interpretacja jet inna...U ciebie myśle ze sprawa jest przedawniona...
a gdzie mamazuzi???
też sie na tym zastanawiałam...odezwij sie kochana!!! :ico_sorki:
ciągle główkujemy nad imieniem dla naszej malutkiej.
t
o już jednak dziewczynka? :-D

a ja nie ma czasu nawet na wymyślanie imion...a to ze mi sie nic nie podoba to już inny problem...
.
..znow siedze przy kompie i wcinam trzecie jabłko...co jest ze wieczorem mam dziki apetyt na nie :ico_szoking: :ico_haha_01:
U nas Rodzinne Chorowanie trwa!!!
mogę tylko życzyć aby szybko wszystko wrócilo do normy... :ico_sorki:

a ja jestem skonana...dziś troszke przesadziłam w pracy...kł :ico_olaboga: uje mnie brzuszek i krzyż mnie pobolewa i zaraz zasnę przed kompem...

asiab trzymam kciuki za tatę :ico_sorki:


od jutra moj mały bedzie posiadaczem małego chomiczka...kolezanka oddaje...malusiego...w smumie czem u nie...chcieliśmy kupić świnkę morską...ale za to bedzie chomiczek :-D klatkę mamy, sianko też...wiec jest ok...a resztę sie dokupi...

[ Dodano: 12-10-2011, 22:22 ]
nie ma nikogo...wiec idę spać :ico_spanko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

12 paź 2011, 22:42

biniu_s napisał/a:
a gdzie mamazuzi???

też sie na tym zastanawiałam...odezwij sie kochana!!! :ico_sorki:
Hej babolki,
podczytuje Was codziennie, glownie z telefonu i stad mala chec pisania, bo wiadomo jak to na telefonie. a na kompie to wpadam na 5 minut tuz przed spaniem, bo taka wykamana wracam z pracy ze szkoda gadac. choc mdlosci trooooszke jakby mniejsze... choc dzis glowa mnie boli w skroniach, taki pulsujacy bol, najgorzej przy zmianie pozycji glowy.... Jutro mam na 13.00 wiec troszke odespie rano to moze bedzie lepiej.

Jagodka, nawet nie wiesz jak Ci gratuluje synka!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:
Chorowitkom zycze duuuzo zdrowia!!!!! dobre odzywianie, spacerki nawet po zimnie, nieprzegrzewanie i oby do przodu! Moje gagatki to jakies serio ze stali sa, tfu tfu... czasami jakies fafle pod nosem maja a tak nic :ico_szoking: az dziw bo tu wieje i leje a dzieciaki dzien w dzien na dworze w p-kolu po 2-3 godziny :-)

Ja we wtorek mam KUB, tzn te przeziernosc, i bede przez 45 minut mogla popatrzec na dzidzie, tak sie ciesze!
A jutro koncze 12 tydzien i w piatek zaczynam 13! Ufff :-)

Sciskam Was wszystkie, piszcie duzo abym miala co czytac :-)))

[ Dodano: 12-10-2011, 22:42 ]
dzwoneczek82,
My mamy swinke morska :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 paź 2011, 07:24

Witam jestem pierwsza nie śpię od 6 rano bo P.zawoził mojego tatę do szpitala jutro bedzie miał operację nie wiem czy usuną całą nerkę czy tylko guza dowiemy sie popołudniu bo ma mieć dziś wszystkie badania Boże nawet nie wiecie jak bardzo sie boimy :ico_olaboga:

Ja idę dzię na 16 do lekarza miałam iść dopiero w poniedziałek ale przez ten stres i ból głowy miałam znowu jakieś plamienia takie brązowo kawowe już nie mam ale sie denerwuję i pójdę dla spokoju powiem żeby mi szyjkę zbadał bo mnie nie badał w środku od 5 tyg a usg za każdym razem robi.
Dzis zaczyam 20 tydzień. Jeszcze połówka i nasza dzidzia bedzie na swiecie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no póki co stawiamy na IWO
ładnie :)
asiab trzymam kciuki za tatę
dziękuje :ico_buziaczki_big:
podczytuje Was codziennie, glownie z telefonu
skrobnij coś czasem :ico_sorki:
Ja we wtorek mam KUB, tzn te przeziernosc, i bede przez 45 minut mogla popatrzec na dzidzie, tak sie ciesze!
A jutro koncze 12 tydzien i w piatek zaczynam 13! Ufff
no to napewno poprosimy o relację i fotki dzidzi :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

13 paź 2011, 08:27

witam!!!

asiab, mam nadzieje ze operacja sie uda i wszystko dobrze bedzie z tata.

a ja zadowolona bo zuzia robi sie coraz grzeczniejsza ale jeszcze czasem sie rzuca ale chyba przejdzie jej
ja mialam wczoraj 3 dzien w ciągu calej ciazy bez wymiotow. mam nadzieje ze nie dlugi sie to skonczy.
ja na usg genetyczne ide dopiero 27 pazdziernikaale zleci szybciutko

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

13 paź 2011, 12:45

A co to dzisiaj nie ma was mamuski ???? :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość