Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 gru 2008, 22:59

Asiulka no to czekamy na fotorelacje z mikolajek hihi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

08 gru 2008, 23:49

Tesknie za Duzym..
Dlugo bylw domkuiteraz jakos nie moge sie odnalezc bez niego.
Znowu musze sie przyzwyczajac ze jestem ja i Miś.
Ide do lozka.. z herbata.. gazeta.. Spac..
buuu :(
Oby do Swiat.
Malutko zostało
Ale i tak mi tesknota doskiwera.
Dobrze.Był kryzys..a teraz znow kocham na zaboj.Jak druga polowka wyjezdza, albo na chwile jej zabraknie.. Dopiero sie wszystko docenia. Cholera.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 gru 2008, 00:07

MADZIORKA fajne Lelus podostawal prezenciki :-D i masz Adasia w domku super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ALEKSANDROWICZ leniwcu pospolity hihi usmialam sie! a z tym autem to faktycznie porazka co za ustrojstwo!!wspolczucia,oby odcisk sie szybko zagoil :ico_sorki: :ico_sorki: i oczywiscie oby sytuacja sie nie powtorzyla :ico_sorki: :ico_sorki: Smieszny Alus w podpisie :-D


ASIULKA czekamy na fotorelacje :ico_oczko:


JULI wspolczucia :ico_pocieszyciel: wiem ze ci ciezko bez Duzego,ale szybko zleci znowu stesknieni wpadniecie w ramiona!!


Wiki juz dawno spi to i my idziemy sie tulic :ico_oczko: nareczka do jutra!!

[ Dodano: 2008-12-08, 23:15 ]
Wpadlam na Grudniowki zobaczyc czy moze Ania cos napisala,a tam takie wiesci Jedna dziewczyna dzis pojechala do szpitala bo nie czula ruchow dzidziolka i on juz nie zyl :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: pare dni przed porodem tragedia,jutro beda wyjmowac to malestwo!!!Zycie jest niesprawiedliwe!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 gru 2008, 00:28

boze FRydza straszne wiesci donosisz!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

09 gru 2008, 11:31

ale tragedia.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie wyobrażam sobie takiej straty.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

aniu cieszę sie że już jesteś w domku :ico_brawa_01: uicałuj malutka od Nas :* jest kochana....

a my już wybraliśmy imię dla naszej drugiej pociechy, będzie miała na imię LENA :-D
moja mam się śmieje że kolejne ruskie imię hehe, ale naszym zdaniem urocze i będzie pasowac do kalinki, nie powinny być zadrosne o imiona :ico_oczko:

juli trzymaj się kochana, tęsknota to niefajne uczucie, ale za to powitania są super :ico_oczko: :ico_wstydzioch: :-D

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

09 gru 2008, 11:37

Hej!
Ale tu wiescil Tez zajrzalam na grudniowki i jestem w szoku. Straszne.. Tyle miesiecy nosic dziecko pod sercem i dwa dni przed porodemm.. :(
I jeszcze wywolywanie porodu.
Moja ciotka rodzila w 6 miesiacu martwe dziecko. Straszne przezycie. Nie mogla sie otrzasnac kilka lat..

Ech..
U nas wieczor fatalny i usypianie Misia, ale przespał całą noc!!!Co prawda tylkodo 8 ale i tak.. Pieknie! Dzis wybieramy sie na jarmark swiateczny, a o16 przyjezdza moja psiapsiola na ploty. Musze sobie jakos wypelniac dni, oby do Swiat...
Wczoraj spisywalam sobie przepisy swiateczne Nigelli i mam zamiar pichcic te jej pysznosci kolo20ego :):

Madziorka- Suuuper ze Adas teraz bedzie z wami! To bedziesz sie wylegiwac w wyrku hoho:-)

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

09 gru 2008, 11:45

ja też troszkę poodpisuje bo juz mi głupio że tak tylko o sobie.. :ico_wstydzioch:

magdziu cieszę się że Mikołajki się udały i Marcinek dostał tyle fajnych prezentów, powiem ci szczerze że ja już zastanawiam się co robić z tymi zabwkami, bo jakoś nie wiedzieć skąd strasznie dużo si.ę tego nazbierało :ico_olaboga:

edzia jesteś wielka!!! sama ułożtyłaś panele :ico_szoking: zuch kobieta! :ico_brawa_01: a gdzie Twój mąz wtedy był?

madziorka fajnie że rodzinka w kompleciem, a co do adasia to moim zdaniem dobrze że myśli o pieniążkach, ktos musi nie? :ico_oczko: moim zdaniem to bardzo naturalny i pożądany odruch hehe

aleksandrowicz przyznam że tyroche rozbawił mnie twój post o trudnościach z zabezpieczeniami w samochodzie :-) tutaj masz przykład na to jak tzw. "udogodnienia" mogą utrudniać życie :ico_haha_01:

Juli pisze:Musze sobie jakos wypelniac dni, oby do Swiat...

jakoś się o ciebie nie martwie w tej kwestii hehe :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

09 gru 2008, 11:49

Hehe. BeWu -no ja wiem.. ale taka pogoda.. Ze czasami z lenistwa czlowiek kisi sie w chałupie :-)

Lenka- ładnie. Podobnie beda brzmiały i takie dwie słodziutkie beda.

Uciekam. JEdziemy na tą Starówke szukac bombek i ozdobek swiatecznych.. Mis juz łazi z butami i steka :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 gru 2008, 12:43

Czesc czołem :ico_oczko: wiki teraz padla wybiegala sie na dworku i teraz smacznie spi,maz poszedl myc auto :ico_oczko:


BEWU Lena bardzo ladnie imie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podoba mi sie bardzo!


JULI dobrze ze Mis przespal nocka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i superowo sobie wypelniasz dzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 gru 2008, 13:02

Hej hej Frydza Boże co za wiadomości nie wyobrażam sobie jak potem można normalnie funkcjonowac.
No i trzymam kciuki za pracę męża

BeWu Lenka ślicznie a co do panelowania to M przyczymywał ale zabardzo się nie wysilał ale pomagał , tylko Ja dociskałam bo on twierdził że nie umie a ja nie miałam siły się kłucic więc odwaliłam czarną robotę , ale już jest po i najważniejsze że już panele są na podłodze a nie w kartonach .

Juli do świąt już nie daleko dasz rady .

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość