Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 mar 2010, 11:36

Martalka, od nas do Częstochowy jest ok 85 km. Zapytaj Męża czy będziecie jechać przez okolice: Sieradz, Zduńska Wola, Łask, my mieszkamy 20 km od Sieradza, pomiędzy Zduńską Wolą a Łaskiem. Może skusicie się na odwiedziny po drodze na pyszną herbatkę? :-) W każdym razie my zapraszamy serdecznie, zrobicie sobie przerwę, siusiu, Dzieciaki rozprostują nóżki :-)

julchik22, kto wie, jak wszystko będzie dobrze, to może też się wybierzemy nad morze :-) Będziemy w kontakcie :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 mar 2010, 11:55

Karo, dzięki za zaproszenie :) Nie wiem jeszcze jak będziemy jechać. Są dwie opcje: dzienna (jestem za) i nocna (jestem przeciw), i dwie trasy (jeździmy różnie) albo przez Poznań, albo przez Łódź :-D , bo odległość podobna.
Zwykle przez Poznań jeździmy, bo to prawie połowa drogi i zatrzymujemy się u znajomych na kawkę, czasem bywa, że jak jest weekend to na noc tam zostajemy (teraz będziemy jechać w środku tygodnia- 2.04).
Mąż chce jechać nocą, ale niech spada :ico_haha_01: Ja się tylko nocą wymęczę (bo i tak zwykle dzieciary nie śpią w nocy), ani spać, ani czuwać... a potem cały dzień też nie odpocznę (u teściów nie da rady odpocząć, będzie w sumie czworo dzieci, z czego Bart najstarszy, więc sajgon, hałas, dzicz..)..

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 mar 2010, 12:07

Martalka, w takim razie przemyślcie i nasze zaproszenie jest oczywiście aktualne :-) 02.04 to piątek przed świętami, nam pasuje :-)
No i pocieszę Cię, oglądałam prognozę pogody, jutro ma być ok 8 stopni na plusie, pod koniec tygodnia 13 i słoneczny weekend, więc musi już być wiosna na święta :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 mar 2010, 12:47

Musi, musi - nie ma innej opcji! :ico_nienie: A wraz z wiosną już same dobre rzeczy tylko przyjmuje do wiadomości !!! :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 mar 2010, 13:02

więc musi już być wiosna na święta :-D
oj MUSI koniecznie. Bo ja chcę na tą ładną pogodę właśnie Tobiego namówić do wyjścia ;-) Może się skusi mały akrobata :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 mar 2010, 13:31

tibby, przecież chciałaś na święta już być w domku:) Oby się udało:) Maluszek na pewno wyczuje wiosenną aurę i promyki słoneczka i postanowi zawitać na naszym świecie:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 mar 2010, 13:39

tibby, przecież chciałaś na święta już być w domku:)
No tak, ale może jak wcześniej będzie taka ładna pogoda, to może od przyszłego tygodnia będę mojego Tobiego namawiać, żeby wyszedł. Może do świąt coś zdziałam ;-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 mar 2010, 13:51

tibby, no to rzeczywiście musisz już zacząć namowy:) Bo do świąt 2,5 tygodnia zostało:)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 mar 2010, 13:53

Karo, a to dziękujemy za zaproszenie :-D . Obgadamy z mężem trasę, i dam Ci znać.

A na miejscu (mąż już ma mnie dość), mam sporo koleżanek ze studiów, hehe, jedną na pewno zamierzam odwiedzić :ico_haha_01: nie ma bata. I kolegę. Co jak co, ale tydzień czasu u teściów bywa wykańczający... Nie to, że jest jakoś źle tam.. ale zwykle trudno mi dojść do ładu z dziećmi (nie słuchają się) i muszę być cały czas na najwyższych obrotach (a nie jak w domu- szlafrok, kapcie, włos rozwiany, giry pod sufitem :ico_oczko: nie zawsze, ale jak mam chęć to się wyluzowuję, a tam- ludzi od groma, dzieci od groma :ico_olaboga: )...
A mąż patrzy na mnie spod byka, bo on jak jest u Mami, to woli siedzieć sobie tam, coś pogrzebać w samochodach, połazić jak luzak, być obsłużonym przez kobiety :ico_oczko:

Co do pogody, to weekend ma być piękny, a potem znowu mróz, śnieg... I koło 30tego marca znowu 8-10 stopni (i oby tak ZOSTAŁO!!!).
Tibby, nie wypędzaj Tobiego przed świętami. ;) Daj sobie szansę na obżarcie się bez wyrzeczeń czym dusza zapragnie w święta :ico_brawa_01: Bo potem jakieś ograniczaenia jednak będą :ico_olaboga: Poza tym, wielu się marzy porodzik w 38tc, a czasem ciągną do 42giego :ico_haha_01: tfu tfu, ale u Ciebie tak nie będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 mar 2010, 14:56

Poza tym, wielu się marzy porodzik w 38tc,
no właśnie mnie się taki też marzy. Nie wypędzę go wcześniej, niż od następnej środy - bo wtedy M. ma urlop i w razie co będzie już koło mnie. :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość