Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 maja 2007, 17:23

hej Natasho,wiesz że wysłałam Ci smska jakieś tydz temu? tylko jakośodpowiedzi nie dostałam;) my dzisiaj cały dzieńna powietrzu w ogródeczku przesiedzieliśmy a terazmaluszek śpi smacznie... a wogóle dziewczyny to dostałam pracę!!będęstewardessąw wizzair,w pon jakde do budapesztu na badania jakieśa potem od 28kurs... no sama nie wiem czy to dobrze bo chciałam do anglii jechać, no alezobaczymy, w sumie fajnie,ze chociażtu coś wyszło...;) wieszorkiem może pare fotek wkleje małego czupurka:) buźka

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 maja 2007, 17:32

Lemo dzieki za smska ale tel mi sie rypie strasznie i dlatego nie odpisalam....czasami po prsotu nie moge...ale ok 27 maja brat mi z irlandii przesle telefonik :-D ale ejstem happpiiii

kurcze super, ze bedziesz stewardessa! i to tu w Poslce??? :-)

[ Dodano: 2007-05-19 ]
czekam na foteczki, juz sie nie moge doczekac jak pokazesz znowu swego smyka... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

19 maja 2007, 17:39

no, mam nadziej,zęw Gdańsku, bo oni mają bazy w katowicach, wawie i gdańsku to nad morzezm najlepeij dla nas by było chociaż zarobki najniższe bo mało lotów stąd jest ale co tam zdrowie maleństwa najważniejsze a w tych katowicach dziecko wychowywać to masakra pomijając już fakt że jak się tam przejechałam na rozmowę kwalifikacyjną bo się załamałam bo jakbym się 30 lat w stecz cofneła taka komuna, normalnie załamka:( a po roczku zobaczymy... wogóle mam nadzieję, ze jakiegoś laptopa taniego uda się kupić i bedę z Wami w stałym kontakcie!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

19 maja 2007, 17:48

faktycznie nad morzem byloby najprzyjemniej....
licze ze uda ci sie dorwac szybciutko jakiegos taniego laptoka, bo nie wystarczy nam abys latala nam nad glowami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 maja 2007, 20:40

LEMONII 24, gratuluje nowej pracy :ico_brawa_01:

A taniego laptopka to mi mezus kupil na allegro.1300 zl zaplacil i to nowy laptopik jest.Jak cos to podesle linka :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 maja 2007, 09:31

hej laseczki o poranku
my po wczorajszej imprezce w bardzo dobrym humorku...
brakuje mi takich spotkan ze znajmomymi....
maluszek oczywiscie byl "najwazniejszy" wszyscy chcieli go potrzymac, pobawic sie z nim
wrocilismy ok 23 bo mlody o 20 zasnal i przebudzil sie o 22:30 , ale mam 100 m od tej kolezanki wiec problemu nie bylo

a dzis jestem wyspana, swiezytka, wykapana i czuje sie swietnie, pogoda nawet dopisuje i na 14 jestem umowiona na spacerek z kolezanka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

20 maja 2007, 17:07

hej kochane! Rybko daj lina ale najlepeij na PW;) dzięki
jakobiecałam choć z małym opóżnieniem przesyłam foteczki małego
buziaczki ps jade dzisiaj do wawy a stamtąd do budapesztu na badania na tąstewardessę będę w czwartek buzkiczki

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-05-20, 17:09 ]
ps ta druga fotka to chrzesatny małego mój kuzyn ( gdyby ktoś podejrzewał cośinnego;)0

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 maja 2007, 17:46

hej hej laseczki my juz po spacerku, ale dzis goraco bylo

Lemo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za foteczki
udanych badan, wracaj do nas szybciutko
Budapeszt to fajne miasto, :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

20 maja 2007, 18:44

hej laseczki!!
LEMONII 24, synus sliczniutki i rzeczywiscie bardzo do ciebie podobny szczegolnie z avantarka, do ojca nie moge moge porownac bo zdjatka niewidzialam no ale do ciebie napewno Kornelek jest podobny, a wogole super ze jedziesz na to spotkanko z praca juchuuu jedz do gdanska moja Mamcia tam mieszka niedaleko w sam raz na wakacyjne spotkania hihiih
Natashka, jasne jakbys tu miala przyjechac zaraz bym ci podala tel. i spotkanko sie umowi hihihihi w wakacje planuje pojechac do polski ale mam andzieje ze do sierpnia jeszcze zdarze wrocic :-D
aga no cos ty szorty sa 36 a niemoge ich na uda wlozyc :ico_placzek: mam 162 i 60 kilo :ico_placzek: ale dobrze ze choc na zdjeciach wychodze chudo...niektorych przynajmniej :ico_oczko:
rybko tyje niewiem co zrobic z brzuszkiem bo rosnie mi juz coraz bardziej, mzoe kolejna dzidzia sie szykuje hihihiih nie nie narazie sie antykoncepcujemy i malpki mamy regularne, to tylko fryteczki wychodza boczkiem hihihiih

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 maja 2007, 21:38

lemo hihihi jak zobaczysz klinike w budapeszcie to dopiero poczujesz sie jakbys sie 100 lat wstecz cofnela hihihihihi
juz gratulowalam ale gratuluje jeszcze raz :ico_haha_01: pozdrow ich wszystkich ode mnie hihihi no i gdansk tylko katowice wr nie radze :ico_haha_01:
mysmy dzis byli w british muzeum moze jutro jakies fotki powklejam zalezy jaki bede miec nastroj bo wciaz bede walczyc z tymi referencjami i sie okaze czy bede mnogla latac czy nie :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość