Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 22:39

W portfelu bardzo mało:( ale mnie sie jutro koncza jakies lokaty wiec cos wpadnie na koniec roku:)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 23:05

witam gosia jedziemy do anglii jakos w styczniu ale daty jeszcze nie znam :ico_sorki: do pracy juz nie wracam.

qanchita :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy zabek

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkie wygladacie przeslicznie a wsze maluszki sa poprostu cudowne :ico_brawa_01:

mamusia wspolczuje sytuacji z mama serce sie kraja :ico_pocieszyciel:

u nas dziewczynki rosna jak na drodzach swieta minely spokojnie choc byly dziwne bez meza :ico_noniewiem: dzis Polci wyszedl drugi zabek na dole :ico_sorki: :ico_brawa_01: meczy sie bidulka wszystko pcha do buzki ok uciekam pod prysznic dzieci spia :ico_papa:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 23:41

Aniula to jak ząbki wyszły to nic nie lepiej jest? Dalej tak ją męczy? A styczeń już niedługo, mam nadzieję że będziesz nam tu pisała często jak wyjedziesz.
Mojemu dzieciowi za to idzie górne dwójka- już ma tak rozpulchnione dziąsło...
ale jedynek jeszcze nie ma?
Ma tez pytania czy wasze dzieci siedza juz?
ja staram się nie siadać. Jak jest w pozycji półleżącej to rwie się do siedzenia ale na ogół spada na bok. A co do Marcinka wiesz każde dziecko swoim tempem się rozwija. Jak widać Marcinek bardzo silny. Ale to nie znaczy że z naszymi dziećmi coś nie tak :-)

My już po gościach. No i dobrze Maks odsapnie, dzisiaj biedulek tak się męczył z zaśnięciem cały dom ludzi w tym 4 chłopaków co jednak nie potrafią być cicho, dorośli przy alkoholu.
Jutro do fryzjerki jadę, podetnę trochę bo te końcówki tak żałośnie cienkie :ico_olaboga: no i standardowo pofarbuje i się nasłucham jakie to mam rzadkie i jak mi lecą :ico_placzek:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 23:47

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 23:52

gosia888 To mnie pocieszylas z tym siadaniem bo juz sie wystraszylam ze z moim dzieciem cos nie tak.
Fryzjerka sie nie przejmuj jak cos zrobisz na glowie od razu sie lepiej poczujesz. Ja juz mam mega odrosty ale czekam do stycznia/lutego zeby przed powrotem do pracy odswiezyc wyglad.
My dzisiaj byliśmy w gościach i jakos szybko sie zebralismy bo Marysia marudzila a jak przyszlam do domu to od razu dziecko sie ożywiło - fakt faktem u ciotek było strasznie goraco.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 23:52

Asia ale śliczna panienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzień starsza od Maksia a wydaje mi się dużo większa :-)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

26 gru 2012, 23:59

Wczoraj ja mierzyliśmy to ma 68 cm, a z waży też swoje Magda narzeka na kregosłup a ja to prawie płacze z bólu -najgorzej jak dzwigam ja w nocy do karmienia- w krzyzak łupie i w szyjnych.
Zagladnelam teraz do łazienki po tych 3 dniach pranie sam wychodzi z kosza od rana :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_pranko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 00:03

Witajcie - moja mamuśka całe życie dawała popalić, ale ja głupia dzielnie to znosiłam ale teraz koniec. Mam własne i szczęsliwe zycie. Zdjecia Marysi na pewno dodam- a nie otwieraja wam sie wieksze?
Wczoraj byłam z moim dzieciem w kościele - wczesniej jak chodizlismy to stalismy na zewnatrz a wczoraj wciagnelam meza do srodka (on sie boi ze dziecko zacznie plakac- a ona nigdy w zyciu nie plakala na spacerze) i jaka byla zaciekawiona liczbą osob, graniem, obrazami - bylam z niej dumna - a wszyscy tylko sie do niech usmiechali- taki moj slodziaczek.
Od jutra bede wprowadzac jej ziemniaczka i mam pytanie czy tez dodajecie jakiegos tluszczu jak podajecie ziemniaka? Odkad marysia je marchewke i jabluszko to kupki sie zrobily jakby gestsze hehe. Soczkuz marchewki natomiast nie lubi:/
Ma tez pytania czy wasze dzieci siedza juz? Jak widzialam Marcina stojacego to az sie zaniepokkoilam ze z moja mala cos nie tak bo to tylko tydzien roznicy- a ona niby ciagnie sie do gory ale jakbym ja probowala posadzic to chwieje sie strasznie.
Wogole to przeraza mnie fakt ze juz niecale 2 miesiace i trzeba wracac do roboty
Marcinek jeszcze sam raczej nie siedzi - tzn posiedzi kilka sek i kiwa sie na boki takze spokojnie :-) on ma nogi silne,ale z rownowaga kiepsko ;-)
postawilismy go tak n probe,ale nie bedziemy tego robic bo za wczesnie.
Spokojnie kazde swoim tempem idzie:-)
syn kumpeli jest 3 tyg starszy od marcinka a juz raczkuje i uciekawa po calym mieszkaniu :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 00:07

Obrazek
To jest prezent od mojego męża na gwiazdkę - sam zaprojektował i wydrukował oraz oprawił :)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 00:09

U mnie Marysia sie strasznie denerwuje ze nie potrafi raczkowac, spina się, pelza i denerwuje bo namęczy się a ruszy sie zaledwie kilka mm czasami cm.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość