Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

29 cze 2008, 15:57

Dzień doberek

Gratulacje dla Marty26 :ico_dziecko: :ico_zdrowko:
Beatko- śliczny maluuuuuuuszek, jak widze takie noworodki teraz to mi sie śnią w nocy i też chcę już najszybciej :ico_haha_01:

Jagna ja mam termin na 25.07 z om :ico_haha_02:
mam wskazanie neurologiczne do cc ale szczerze mowiac to chciałabym juz dzis, jutro normalnie urodzic nawet naturalnie byleby juz po było.

Co do wizyt lekarskich to ja na te wizyte w piatek zapisałam sie bodajże w kwietniu u nas w przychodni jest tylko 1 ginka i facet na jeden dzień. Na wizytę PO porodzie we wrzesniu zapisałam sie w maju.... takie kolejki,

Jagna ja mam od kilku miesiecywysypke na brzuchu- tak samo jak ze Sławusiem ale miałam badania na choles. ale nic nie wyszło- nie wiadomo skad to sie bierze....

Żona siostrzenca mojego meza, na ktorej weselu bawilismy sie w maju urodziła w piatek dziewczynke Oliwkę- ważyła 2200 i mierzy 50zm, taka kruszynka :-)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 cze 2008, 17:49

Na wizytę PO porodzie we wrzesniu zapisałam sie w maju.... takie kolejki,
:ico_szoking: :ico_szoking: szok :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 cze 2008, 18:57

Wronka, no to niezle tam u Was z terminami,az wierzyc sie nie chce :ico_szoking: Kurcze,ale ja mam ta wysypke na brzuchu,rekach,dekolcie nawet na dloniach :ico_szoking: Byc moze na cos jestem uczulona...ciezko niestety mi stwierdzic na co.A co do dzidzi to faktycznie malusia(chyba ze urodzona wczesniej?)moja malutka w 32 tc wazyla 2200.Oczywiscie to waga szacunkowa,z pomiarow na usg.

Dzisiaj dwa razy zabolal mnie brzuch,bol dosc nieprzyjemny... :ico_placzek: najpierw mi sie "postawil" a potem zabolalo.Ale to wkoncu koncowka do takich boli trezba sie przyzwyczajac.


BeataW, jak Twoje samopoczucie?
Ale ten Twoj Piotrus ma czarny łepus :ico_brawa_01: sliczny :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

29 cze 2008, 19:51

BeataW, jak Twoje samopoczucie?
Dzięki,nie narzekam.... nie byłam nacinana podczas porodu,wiec nic nie boli,fizycznie w ogóle nie odczułam porodu :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 cze 2008, 20:03

BeataW, ech..tylko pozazdroscic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

29 cze 2008, 20:40

widac beatko w w dobrej formie jestes....
teraz na nas kolej, oby tez nie bylo zle:)))
Dzis nad ranem mialam taki koszmar, ze nie wnikam...tragedia...normalnie tez sie wam snia takie realistyczne koszmary w ciazy??????
Cos mnie pobolewa jak wstaje na dole, czy to normalne???
Pozdro dzis dzien udany, bo z moim facetem spedzony:))))Milego wieczorku :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

29 cze 2008, 22:44

delfi1, mi sie wiecznie sni,ze maz mnie zdradza :ico_szoking: Opowiadam mu o tym,nawet czasem zla jestem na niego :ico_olaboga: wtedy mowi mi ze chora jestem.Ale nie czuje sie atrakcyjna,zreszta pewnie nie tylko ja.Sama widze jak wygladam,stad moze te sny.

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

29 cze 2008, 23:11

No niestety takie terminy, w poprzedniej przychodni był miesiac,półtora czekania a tutaj 2-3 miesiace to standard.

Jagna ja miałam i mam tylko na brzuszku, lepiej powiedz o tym lekarzowi.
Co do stawania brzucha to jest właśnie napinanie- jak już czas to ok a jak nie to mozna wziąć nospę.
Nie było mnie wczesniej ale mnie pobolewa na dole od połowy iąży- koszmarne uczucie bo czasem czułam sie i czuje jakbym główke dzidka miedzy nogami już czuła :ico_noniewiem: Dzis miałam skurcze ze dwa, napinania nie liczxę bo mam codziennie ale przechodzą.

Beatko jak bedziesz gotowa to ja poprosze o opis porodu na wątku porodowym :-D

Awatar użytkownika
jasma
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 274
Rejestracja: 07 mar 2007, 10:07

30 cze 2008, 07:54

hej wam, laupinka mnie wezwała "do tablicy" to jestem :ico_oczko: :ico_oczko:
Jakoś tak nie bardzo mam dostęp do kompa i kupe rzeczy na głowie -raczej mniej niż bardziej miłych, typu przedwczesne skurcze, leżenie, choroba synka itp i tak od kilku tygodni nie mam głowy do klikania ale was podczytuję i kibicuję kolejnym czerwcowym lipcówkom :ico_oczko: :ico_oczko:
U mnie szyjka już skrócona od 2 tygodni i miałąm dużo leżeć, żeby dobrnąć do 38 tyg, czyli do wczoraj i już mogę rodzić :ico_oczko:
Te skurcze to ja mam od ponad miesiąca i to było 10 i więcej na dobę, musiałm brać no-spe długo i teraz jak już by se mogły być to się uspookoiły :ico_oczko:
Wczoraj mój synek miał urodziny i tak trochę czekałąm, że a nuż się urodzą w ten sam dzień ale się nie udało, więc czekam nadal :ico_oczko: -niby to jeszcze 2tyg. do terminu :ico_oczko:
Jeszcze raz tutaj gratuluję Beatce i Marcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i postaram się już być z wami w częstszym kontakcie w te ostatnie brzuchate nasze dni a pewnie Wronia was poinformuje o moim rozdwojeniu, bo zapewne się dowie jako jedna z pierwszych :ico_oczko: :ico_oczko: -dobra Wronia????? :ico_oczko:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

30 cze 2008, 08:28

hej :ico_ciezarowka:
wpadłam tylko na chwilkę się przywitać :)
ja nadl 2w1 :/ wczoraj cały dzien miałam skurcze-po południu to już bardzo mocne-ale jak polożyłam się spać to mi przeszło... :( dzis jak wstałam było ok-ale chyba znów się zaczyna. Dziś wieczorem jadę do mojego gina na ktg-więc już może mnie zostawi w szpitalu :) pozdrawiam

[ Dodano: 2008-06-30, 08:28 ]
i postaram sie dzis jeszcze zajrzeć :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość