zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

09 lip 2008, 11:09

zyrafa pisze:iedawno kobieta po cc zmarła podczas wstawania z łóżka bo nikt jej nie przytrzymał i przewróciła sie, uderzyła o coś głową i zmarła.


to zyrafa wydarzyło sie w bb w wojewódzkim, chyba ze to samo sie stało również w cieszynie. a ta dziewczyna to moja kolezanka. biedna bardzo mi jej szkoda, że nie mogła sie nacieszyc swoim dzieckiem, miała je przy sobie tylko 2 dni. i biedne dziecko które nigdy nie przytuli sie do matki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 lip 2008, 16:16

Uważam że takie historie mogą przydażyć się wszędzie, tu bym akurat szpitala nie obwiniała, czy to był Cieszyn czy Bielsko. Równie dobrze mogło się to stać w domu, myślę że poprostu to był bardzo nieszczęśliwy wypadek.

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

09 lip 2008, 21:45

może tak, może nie... nic nie wróci zycia Basi. Jednak boli fakt, że dziewczyna po cesarce wstala, a nie powinna była. Nie wiem czy kogos wzywała a nikt nie przyszedł, czy wstała bo myslala ze da rade, nie wiem. Strasznie boli kiedy sie kogos znało od poczatku kiedy się sięga pamięcia. Z tego co mi wiadomo to była ewidentna wina personelu, ale nie znam szczegółów, mam tylko nadzieje, że tam gdzie jest jest jej dobrze [*].

zyrafa
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 24 maja 2007, 12:24

10 lip 2008, 09:33

AniaZaba pisze:Uważam że takie historie mogą przydażyć się wszędzie, tu bym akurat szpitala nie obwiniała, czy to był Cieszyn czy Bielsko. Równie dobrze mogło się to stać w domu, myślę że poprostu to był bardzo nieszczęśliwy wypadek.



To nie był nieszczęśliwy wypadek bo ja miałam 2 razy cc i położne bardzo pilnowały żebym sama nie wstawała. Mogłam wstawać tylko z kimś a jak szłam pod prysznic to położna stała obok mnie. To personel ma tego dopilnować, w tym wypadku to ich wina.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 lip 2008, 10:22

zania, tym bardziej jest mi przykro, ze to Twoja dobra koleżanka i być może personel gdzieś popełnił bład, ale ja też wstałam na pierwsze siku po porodzie bez pomocy pielęgniarki, a ona leciała za mna i stała potem pod drzwiami.. różni są ludzie i nie każdego personel jest w stanie upilnować. Mi też się wydawalo że czuję sie świetnie a mogłam się wywrócić po drodze... i czyja by to była wina?

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

21 lip 2008, 14:15

A gdzie was wszystkie wywialo...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 sie 2008, 23:14

zania pisze:iedawno kobieta po cc zmarła podczas wstawania z łóżka bo nikt jej nie przytrzymał i przewróciła sie, uderzyła o coś głową i zmarła.


O rany !!!!!!!! Aż mi się ciśnienie podniosłao !!!!!!!! Szok ! Biedne dzieciątko ... Brak mi słów... :ico_placzek: Kolejne dziecko wychowa się bez mamy, nie poczuje jej ciepła..bo mimo najlepiszej opieki jaka otrzyma od taty, jego najserdeczniejszego usmiechu i przytulenia, matka i jej matczyne serce nic nigdy nie zastąpi .. O matko kochana, dlaczego tak się dzieje!

[*] Dla niej ... :ico_placzek:

A teraz chce się pochwalić moje kochane swoimi dzeciątkami,zdjęcia z dziś ( na imprezie u szwagra):
Babcia Marysia tańczy z wnusiami, Wojtuś i Emilka
Obrazek
Wojtuś przy pralce, ulubiona zabawika u mojej siostry w domu:
Obrazek
A tutaj mamusia z Martusią:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ja i Martusia siedzimy na kanapie z bratową Małgosią, która jest w 9 miesiącu ciąży, za 3 tygodnie ma termin:
Obrazek

No a moje młodsze dzieciątko dzis skończyło 2 miesiące :-D

sylvia86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2008, 10:50

13 wrz 2008, 10:43

halo, halo czy ktoś tu jeszcze zagląda? Nie wiem też czy ktoś mnie tu pamięta - kiedyś pisałam, jak jeszcze w ciąży byłam. Teraz jestem już mamusią kochaniutkiego Sebastianka , który jutro skończy pół roczku:)) Śledziłam Wasze posty na bieżąco ale ostatnio jakaś tu cisza i postanowiłam napisać!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

13 wrz 2008, 17:06

sylvia86 Hej, hej ..jajestem, ale nie mam z kim pisać.. :ico_oczko:

sylvia86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 lut 2008, 10:50

15 wrz 2008, 10:39

no to fajnie:) ciekawe co reszta kobitek robi w taka wstrętna pogodę. Małgorzatko fajniusią masz tą córeczkę, a jak ma dużo włosków - chyba zgaga męczyła okropnie w ciązy co?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość