chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

29 mar 2010, 19:15

Hej!
A co tu tak cicho??
edulita, wczoraj wchodziłam znowu na twoją stronkę, wspaniałe robisz te paznokcie. Masz wielki talent. Podziwiam.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

29 mar 2010, 23:25

chloe, pisz jak Maciuś ? i jak malutka ile juz waży i jak sobie radzi ?
znowu na twoją stronkę
wiesz ja od narodzin Idy nic nie wstawiłam nowego choc robie czasami pazurki i mam fotki ale czasu jak na lekarstwo :-) dziś cały dzionek ze szmatką latałam okna myłam a i tak ze sprzątaniem to jeszcze w polu jestem :ico_olaboga: no ale nie odpusciłam dziewczynka i na dwa spacerki zdazyłysmy myknac :-D
Uciekam spac napewno mi sie moje nieposprzatane do końca konty przysnia :ico_wstydzioch:
Mam nadzieje że jutro frekwencja sie poprawi :ico_nienie: tak nie moze byc ale wy pewno tez przedświatecznie zalatane

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

30 mar 2010, 21:58

Cześć.
Zajrzałam tu, żeby się pożalić. Byłam dziś z małym u lekarza, bo zaczął go od dzisiaj męczyć okropny kaszel. Strasznie duszący. A do tego wyszła mu na skórze jakaś paskudna wysypka. :ico_olaboga: Efekt wizyty jest taki, że wypożyczyliśmy inhalator i będziemy go leczyć inhalacjami. Biedak właśnie dusi się i pokasłuje, w razie czego wykupiłam też steryd i antybiotyk... Na to wygląda, że czeka nas wizyta u alergologa. Obawiam się, że to początek czegoś poważniejszego. Co do wysypki, to nie wiadomo co to, dałam mu wapno.
Zaraz zabieram się za pisanie pisma do dyrektorki przedszkola z prośbą o urlopowanie małego na okres miesiąca...
Podobno panuje jakieś paskudne zapalenie oskrzeli...
edulitko, co do małej mojej kuzynki, to radzi sobie świetnie, robi się z niej mała kluseczka. Co tydzień jeżdżą z nią do okulisty na zakrapianie oczu, wkrótce zacznie się kurs po specjalistach.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 mar 2010, 22:02

chloe, - kochan to sie porobiło :ico_olaboga: postaw mu na noc garnek z zagotowana wrzaca woda w pokoju to pogama przy duszącym kaszelku - tak dodatkowo nie zaszkodzi a moze troszke pomoze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-30, 22:04 ]
do małej mojej kuzynki, to radzi sobie świetnie, robi się z niej mała kluseczka
:ico_brawa_01:
chloe, - trzymam kciuki aby było dobrze może to nic tak powaznego :ico_noniewiem: my tez raz mielismy duszacy kaszel i sterydy poszły w ruch i inhalacje ale to tylko jednorazowo nas złapało :ico_noniewiem: trzymam kciuki aby sie dobrze ułozyło

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

30 mar 2010, 22:29

edulitko, dziękuję za pocieszenie. Było mi to b. potrzebne. :588: Już odganiam czarne myśli ...

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

30 mar 2010, 22:32

pisz tylko jak znajdziesz czas jak Macius sie czuje. Mysl dobrze a bedzie dobrze wiesz ze wiem co mówie :ico_noniewiem: A TERAZ UCIEKAJ SPAC ABY MIEC SIŁE I ABY JAŚNIEJ MYSLEC

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

31 mar 2010, 15:46

chloe, spokojnie u nas sterydy od daaawna sa używane, Jaś ma duszności, szczególnie latem i inhalacje z berodualu i pulmikortu, sterydy działają miejscowo, więc nie jest źle, a zobaczysz, że szybko zadziałają i tylko ulgę Maciusiowi przyniosą. Będzie dobrze, zdrówka życzę!!!!!
edulita, jak tam dziewczynki???
u nas oki jutro zostaję sama bo Krzyś pierwszy dzień do pracy wraca, ale mam pietra :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-31, 15:48 ]
jeszcze dodam, że u nas się już te duszności uspokoiły i ostatnio inhalacje miał w tamtym roku chyba jesienią :-D :ico_brawa_01: trzymam kciuki

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

01 kwie 2010, 12:57

Witam
Sprzątam biegam i chyba i tak sie nie wyrobie z tymi porzadkami :ico_wstydzioch:
Dziś cała noc prawie nie spałam jakieś bóle żołądka mi dokuczaja :ico_placzek:
chloe, - napisz jak Macius :ico_noniewiem: mam nadzieje ze juz jest lepiej
riterka, - dasz rade Jas cię będzie wspierał :-)

[ Dodano: 2010-04-02, 10:55 ]
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego,

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

02 kwie 2010, 13:26

I ja Wam życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt.
A Maciusiowi życzcie duuuuużo zdrówka.
Wpadłam tylko na chwilkę do domu, od środy jestem z małym w szpitalu. Ta wysypka i duszący kaszel okazały się poważną infekcją wirusową lub bakteryjną, w kręgu podejrzeń jest też antybiotyk, który dostawał. W każdym bądź razie mały był potwornie zalergizowany. Dziś jestem przeszczęśliwa, bo jest lepiej. Małemu znika rumień i może chodzić, a wczoraj nie było o tym mowy. Nie wiem kiedy wyjdziemy, na razie cisza na ten temat, a ja nie pytam, bo wiem w jakim stanie Maciuś tu trafił, wiec do domu mi się nie spieszy. Chcę, żeby mały wyszedł całkowicie wyleczony. Pozdrawiam serdecznie. Jak już będę mogła, to się odezwę.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 kwie 2010, 20:17

chloe, o masakra no to dużo zdrówka dla Maciusia!!!
kochane ja również życzę Wesołych Świąt !

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości