Awatar użytkownika
sierpniówka
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1724
Rejestracja: 13 lut 2009, 18:09

27 mar 2009, 09:37

chociaż mój brzuch uwidocznił się w ciągu tygodnia, jakos taka piłka mi się zrobiła po powrocie ze spzitala miedzy 17-18 tygodniem. No i mam ją do teraz:) tylko coraz wieksza.. i niestety w tylek tez poszło- bo ja przeciez caly czas siedze w domu i lezę.!!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

27 mar 2009, 09:38

sierpniówka, wczoraj chcialam ogolic intymne miejsca i zrezygnowałam. Teraz bedzie trzeba na to troche czasu rezerwowac.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

27 mar 2009, 09:57

hej dziewczyny
ja oczywiście obudziłam się z bólem głowy, ale wypiłam kawkę i mi przeszło, idę sobie pooglądać dr.hausa, bo wczoraj nie miałam czasu żeby obejrzeć, a teść mi nagrał :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 mar 2009, 10:26

Witam Was Myszki moje

ja dziś radosna jak skowronek, budziłam sie już z 5 razy ale na upartego udało mi sie zasnac i dospać do 9.00 żeby czas szybciej zleciał do usg sądna godzina 13.20 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

przedtem musze jeszcze isc do laboratorium o ta gluzkoze zapytać
no i na poczte bo przyszły moje zamówione body dla dzidzi- tylko listonosz znów awizo sąsiadce zostawił :ico_zly: :ico_zly:

potem idę do koleżanki na chwilkę, a potem musze zadzwonić do opieki itp, i troche spraw pozałatwiac

Beatko ja widze ze narazie mamy pod górkę z herbatką, ale obiecuję ci ze w przyszłym tygodniu znajde czas na :ico_kawa: :ico_kawa:

ten weekend bede musiała zakuwać bardziej niż przedtem, no ale w słusznej sprawie trzeba czas poświecać

sierpniówka, zwróciłam uwagę na to, ale szczerze ci powiem, ze było mi to obojętne, pójde dziś do sąsiadki zapytac jaką ona ma pościel w łóżeczku i wtedy przemysle, dobrze że zwróciłaś mi na to uwage bardziej

[ Dodano: 2009-03-27, 09:37 ]
obudziłam się z bólem głowy, ale wypiłam kawkę i mi przeszło
skad ja to znam... :-D :-D :-D

a wogóle to zapomniałam sie z Wami podzielić tym co mnie rano spotkało :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Przemek wstał dziś pare minut przed budzikiem, wtulił sie tak ze mnie obudził i co?
obydwoje w tym samym momencie powiedzileiśmy "śniło mi sie ze to chłopczyk" i zaczeliśmy sie śmiać ze to jakiś znak

no a przez ten sen znów mi sie w głowie pomieszało :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jeszcze kilka dni temu byłam bardziej skłonna do dziewczynki a teraz jak śnił mi sie synus i ten pokoik i te butki małe... ojej, chyba mi odwala totalnie

ważne zeby dzidzia zdrowa była, wierze ze za to co mnie w życiu spotkało Pan Bóg da mi zdrowe dziecko, ze wynagrodzi mi wszystkie moje cierpienia, juz raz dał mi cud- Mojego Przemka, za niego codziennie dziekuje Bogu... wierze ze tym razem też tak będzie :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

27 mar 2009, 10:58

witam z :ico_kawa:
izuś_85, prorocze sny powiadasz :) mi sie nie snila plec :) mi tylko wszyscy tłukli do głowy ze bedzie chlopiec, tak wmawiali ze wmówili :)

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

27 mar 2009, 11:25

Dzien dobry :ico_brawa_01:

Izuś czekamy na zdjecia z USG :ico_brawa_01: mnie tez ostatnio sie snil chlopczyk i juz sama nie wiem co bym chciala miec :ico_olaboga: jak na razie mamy Zygfryda w brzuchu :ico_oczko:

monia82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 17 lut 2009, 14:39

27 mar 2009, 11:26

Witam po dłuższej nieobecności :-) Wróciłam sobie do pracy na kilka dni, ale moje plecy nie dały mi żyć i musiałam sobie odpuścić, nie dałam rady, chodziłam jak scyzoryk :ico_placzek:
Gin mnie nie pocieszył, nic nie można z tym zrobić tylko przecierpieć :ico_placzek:

Co do tych przeczuć to ja tak od 10tc byłam przekonana że będzie chłopiec, ale im bliżej było połówkowego tym mniej już byłam o tym przekonana. A tuż przed to już niczego nie byłam pewna. I przy okazji się pochwalę, już jestem po usg, miałam przedwczoraj :ico_brawa_01:
Z dzidzią wszystko w porządku, lekarz nie dopatrzył się żadnej wady, wszystko na swoim miejscu! Bałam się zwłaszcza o serduszko, ale było widać na kolorowo że jest czterojamowe i nie ma żadnej dziurki! :ico_brawa_01:
Dzidzia fikała koziołki, kopała, machała i niestety chowała co tam ma między nóżkami. Raz tylko wypięła pupkę i gin dopatrzył się "efektu hamburgera" czyli warg sromowych i powiedział, że wg niego to na 95% dziewuszka, ale żeby jeszcze nie kupować różowych rzeczy bo to różnie bywa :-D Żebyście widziały minę mojego M :-D Tak się nastawiał na syna a tu 2 baby będzie miał w domu! Mnie tam wszystko jedno byle zdrowe było. Niby twierdzi że nie jest zawiedziony, ale wiadomo, każdy facet chyba chciałby syna. Na razie się przestawiamy z myślą że będzie dziewczynka.
Acha, mamy nagranie ale tylko 5 min bo się nie nagrało za 1 razem jak gin robił pomiary i musiałam jeszcze raz wskoczyć na fotel :-) Mała w 18tc waży 222g, a termin wg usg 1.09 ale gin powiedział że będziemy się trzymać terminu z OM czyli 30.08

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

27 mar 2009, 11:37

Zygfryda
hehehe monia82, ja strasznie dziewczynke chcialam , wiec ja fiutka zobaczyłam hmmm to troszke sie rozczarowałam gin sie smiał (pewnie se pomyslam co za matka)

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

27 mar 2009, 11:49

witajcie kochane!
sierpniówka,
ja tez mam pilke i w dupke troche poszlo-od tego siedzenia w domu..........no ale wczoraj poszlam z moja suczka na ponad godzinny spacer i dobrze zrobilam,bo dzis juz nie ma slonca,a wczoraj bylo slicznie!
...ta moja glupia sunia jak tyko zobaczuyla wode to sie rzucila i mi jakis kawal drzewa wytaszczyla na brzeg :-D ,az sie zastanawiam,czy nie za wczesnie na kapiele?no ale i tak bym jej nie powstrzymala :ico_haha_01:
izuś_85, ta posciel wyglada fajnie,ale pomijajac jakosc materialu za ta cene,to ja np.chce kupic tez podobny komplet,ale zeby baldachim oddychal,wole taki firankowy,bo jak zakryje lozeczka z dzieckiem w srodku,latem ,szczelnie,zeby go nic nie pokąsalo to nie chce zeby mi sie dzidzia udusila:))
wiec doplace pare groszy i kupie z innym baldachimem :-D
olala, ja jeszcze daje rade
Beata_Tychy, ppoczestuje sie kawka...a ja mam maslanke owocowa :ico_brawa_01:
megi5566, sny sie snia na odwrot podobno-wiec moze corcia???
monia82, moje dzidzi w tym tyg co ty wazyo 250 gram,wiec nie tak bardzo duzo-bo juz myslaam,ze mi kolos rosnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

27 mar 2009, 11:54

ale mi dzidziuś szaleje w brzuchu :ico_brawa_01:
kopie niemiłosiernie, ale fajnie... :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość