Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 01:24

U mnie Marysia sie strasznie denerwuje ze nie potrafi raczkowac, spina się, pelza i denerwuje bo namęczy się a ruszy sie zaledwie kilka mm czasami cm.
Spokojnie...to naprawdę rzadkość żeby dziecko w tym wieku pełzało z co dopiero raczkowało:)
Do samodzielnego siedzenia też dojrzeje. Tymek też chwile posiedzi i leci na boki.
Prezent od męża super :ico_brawa_01: Taki od serca :ico_brawa_01:
Zagladnelam teraz do łazienki po tych 3 dniach pranie sam wychodzi z kosza od rana :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_pranko:
Ja wiem że dziś jeszcze święto ale ja już wieczorem wstawiłam pranie. Zaraz wstawię drugie.
W piątek rano wyjeżdżamy i nie chcę zostawiać pełnego kosza brudów bo na pewno przywieziemy nową górę do prania :ico_olaboga:
Ja juz mam mega odrosty ale czekam do stycznia/lutego zeby przed powrotem do pracy odswiezyc wyglad.
A ja chyba pozwolę sobie na powrót do naturalnego koloru. Włosy mam tak kiepskie że boję się farbować. Na szczęście są krótkie i długo to odrastanie nie potrwa.

Jutro będę miała gości :ico_brawa_01:
Kilka osób ze studiów wleci :ico_sorki: Przyjaciółka z Anglii wróciła na święta, kolega z Niemiec przyjechał i jeszcze dwójka przyjechała akurat do Wlkp. do rodziców na święta. Aż trudno uwierzyć że z niektórymi 5 lat minęło jak się nie widzieliśmy. Po zakończeniu szkoły ludzi porozrzucało za pracą po całym kraju i jeszcze dalej :ico_noniewiem:

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 09:27

Ja na studiach nie nawiazałam jakis wiekszych znajomosci jedynie z jednym kolegą się zaprzyjaźniliśy. Natomiast z liceum mam świetną pakę i własnie rozważamy spotkanie klasowe po latach - w sumie po liceum bardzo czesto sie spotykalismy poźniej coraz rzadziej, ale uwielbiam te spotkania:)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 15:26

mamusia super prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosia i moje włosy fatalne ale pomalowałam i podcięłam sporo z 20cm.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 19:35


Gosia i moje włosy fatalne ale pomalowałam i podcięłam sporo z 20cm.
To sporo. Jakie masz teraZ? Pewnie do ramion? Pokaż się :ico_brawa_01:
Ja na studiach nie nawiazałam jakis wiekszych znajomosci
A ja jakoś słaby kontakt mam z ludźmi z LO. Ale na studich nawiązały się przyjaźnie mam nadzieję na całe życie :ico_sorki: Naprawdę cudownych ludzi poznałam. Widujemy się rzadko a dziś jak się spotkaliśmy to jakbyśmy się tydzień nie widzieli...nic się nie zmienili. Tylko tyle że dzieci nam przybyło no i lat :ico_haha_01: Szkoda że tak krótko, bo każdy w biegu żyje :ico_noniewiem:
Jutro wyjeżdżamy w góry też ido przyjaciół ze studiów. Jakoś tak wyszło że kilka par się potworzyło i przetrwało:) My z mężem też na uczelni się poznaLIŚMY:)

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 20:41

Qanchita To taki wypad Sylwestrowy? Ja studiowałam zaocznie na 2 uczelniach - na jednej licencjat a na drugiem mgr wiec moze dlatego przetrwała tylko znajomosc z kolega z ktorym z licencjatu przeszliśmy razem na magisterkę.
Kurcze a ja sie probuje wymigać od Sylwestra u tej kolezanki co poronila.... Zaprasza nas bo maja nowe mieszkanie, ale nic nie urzadzone nie wiadomo czy nawet lozko bedzie - a kasy brak zeby im cos kupic do nowego mieszkania, poza tym chyba moze jej byc nie fajnie jak przyjedziemy z niemowlakiem jak ona co dopiero stracila ciaze? mam metlik co zrobic

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 23:24

no moje włosy do ramion. Wkleję zdjęcie potem, ja się akurat nie cieszę. Lubię dłuższe włosy tylko że je miałam wycieniowane i tych długich jak teraz wypadają to dosłownie garstka została. Więc musiałam obciąć zostawiłam tak by kucyk można było robić. No ale najważniejsze by włosy przestały wypadać wtedy odrosną już. A jeszcze apropo malowania. Pamiętam jak po Tomku jak tak strasznie mi wypadały poszłam do dermatologa z takimi odrostami a lekarz do mnie nie pytany od razu że malować to można :-D bo to nie wina malowania tylko hormonów.

Asia co do koleżanki gdyby nie chciała to by was nie zapraszała. A tak widać że chcę naprzód ruszyć. A co do łóżka może wózek weźcie. Chyba że to chodzi o pieniądze to rzeczywiście nie idźcie, Marysią się zasłońcie.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 23:47

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

skrzywiona mina ale to tylko dla włosów wam wkleiłam.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 23:50

a dla porównania takiej długości miałam włosy
Obrazek

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

27 gru 2012, 23:53

Gosia moim zdaniem super w tych krótszych :-) Lepiej :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

28 gru 2012, 11:10

Gosia mi też się podoba :ico_brawa_01: A jaka zacięta mina na ten fotce :ico_haha_01:

My powoli zbieramy się do wyjazdu. Pewnie będziemy wieczorem na miejscu.

Asia tak,jedziemy na sylwestra...takiego dłuższego bo od dzisiaj do 3 stycznia:) Ja studiowałam dziennie. Mieszkałam w Poznaniu przez ten czas, może dlatego takie silne przyjaźnie się nawiązały... wszyscy byliśmy daleko od rodziny i mieliśmy siebie :-)

Jak znajdę czas na wyjeździe to zajrzę do Was:)
A jak nie to już na zapas życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość