Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 07:52

szkieletorek, zapraszam do odliczania od 120!!!!!!!!

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 08:48

hej dziewczyny melduję się juz trochę spokojniejsza

jak już wiecie w pn wylądowałam w szpitalu zaraz po wizycie u gina
dostałam skierowanie i w razie czego prosto na oddział i długo czekać nie trzeba było

fenoterol mimo brania tabletek osłabiających te serducho sprawił że mój puls był zbyt wysoki ciągle min 130 - 145
czułam się jakbym ciągle biegła w maratonie
odstawili mi więc go dali luteine w zastępstwo no spe i magnez no i całe szczęście zdało to egzamin :ico_sorki:

szyjka sie trzyma muszę się oszczędzać i raczej nie obciążać organizmu bo serducho może reagować na każdy wysiłek różnie

z miłych wieści Madzia rozwija się super wg obliczeń z usg ma 2 tyg do przodu nawet co mnie cieszy bo w razie w martwić się nie będzie trzeba choć wiadomo usg ma tam w granicach swoje normy błedu ,no i waży 2046g :ico_brawa_01:

moj K cały tydz był sam z Tomusiem spisał się dzielnie :-D
właśnie wyszedł do pracy szkoda że ten urlop był tak nie udany ale pocieszam się tym że we wrześniu znów dostanie 14 dni na dziecko i wtedy może sobie już w 4 odbijemy

w tym tyg muszę kupić łóżeczko Tomusiowi bo jego odziedziczy Madzia
kosmetyki dla małej i rzeczy dla siebie do szpitala powoli
sama nie umię uwierzyć że tak niewiele zostało by mała była z nami
jeszcze tylko niech z 4 tyg podrośnie w brzuszku mamy i może wychodzić na świat

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 09:54

Betina cieszę się, że lepiej czujesz się. Ale Madzia już duża jest, też jestem bardzo ciekawa ile mój synek waży. Widzę, że mamy te same oczekiwania też chciałabym wytrzymać jeszcze 4 tyg, ale może nam 3 uda się spokojnie dotrwać do terminu i później tylko będziemy śmiały się,że przyjdzie nam jeszcze czekać na nasze maleństwa.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 13:47

Witam!
Betina to dobrze, że wszystko się ułożyło. Fajnie tak jak już o swojej dzidzi Madzia piszesz, jakoś tak ciepło się na serduchu robi :-) Już ruszasz z ostatnimi przygotowaniami - fajnie :ico_brawa_01:

Jenny i tak super dzielne jesteście - wielkie brawa - a niedługo wielka nagroda :-)

Szkieletorku no to Lilcia była super malutka - Ty ją chyba przed terminem rodziłaś? Tak? A waga to może po mamusi :ico_oczko:

Leonka zazdroszczę wakacji - nie dość że podwójne, to jeszcze za granicą :ico_oczko:

Ja się dzisiaj byle jak czuję, co chwila mam skurcze, brzuch twardy się robi, aż źle oddychać, teraz mała szaleć zaczęła, tzn kręci się tak że cały brzuch mi chodzi... Jutro rano na badania, a lenia mam takiego, że szkoda nawet pisać, spać bym poszła ot co.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 15:00

Witaj Spinka to jutro mamy 2 wizytę. Ja już nie mogę doczekać się jak zobaczę synka na ekranie w 4 d. A dziś zastrzyk jak ja ich nie lubię. Przypomina mi się bajka smerfy i smerf, który wszystkiego niecierpiał. To robiąc sobie ost codziennie zastrzyk wieczorem jestem takim smerfem, ale jak trzeba to trzeba.

Spinka a jak brzuch twardnieje to leż jak możesz i koniecznie jutro lekarzowi powiedz o tym. Jakieś leki masz zlecone awaryjnie brać chyba w takiej sytuacji dziewczyny biorą no spe, oczywiscie po konsultacji z lekarzem.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 16:07

Hej
U mnie straszliwie goraco ledwo dycham :-? bo 30 stopni w cieniu Ariel warjuje niemożliwie w brzuchu - wczoraj po obiedzie tak szalał że zwróciłam przez te jego szarżowanie
Co do włamywaczy to musieli być gówniarze ale co to za różnica czy młodzi czy starzy - po prostu słów brak na takie chamstwo :ico_noniewiem:

betina dobrze że sytuacja opanowana, odpoczywaj i nie szarżuj się niczym dotrzymacie do bezpiecznego moment - cały czas trzymam za was kciukaski . Madzia duża mój na ostatnim usg ważył 1800 :-)
leona korzystaj na maksa z ostatnich chwil w Pl
spinka jak możesz to połóż się i prześpij może melise wypij :ico_pocieszyciel:
jenny dzielnie zniesiesz zastrzyki na pewno już nie możesz się doczekać wizyty :-)
szkieletorku jak biodro ? już lepiej ?

My już zamówiliśmy kołyskę dla Ariela - stanęło na tym że kupimy nową cały komplet z pościelą i materacykiem jak już przyjdzie rozłożymy ją w sypialnia a jak pojadę rodzić to Marcin wypierze tylko pościel i uszykuje ją już na gotowo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 16:26

Jenny ja jutro badania robię wizytę mam w następną środę, może niezrozumiale napisałam. A zastrzyki codziennie wieczorem bierzesz? Czy tym razem ja coś pomieszałam? Leków żadnych nie mam biorę tylko aspargin (magnez i postas) i to sporo i w razie w mam nospę brać, ale staram się nie brać tylko leżeć. Tylko z tym leżeniem nosi mnie, bo tak jak pisałam bałągan mnie denerwuje i poleżałam jakieś 30 minut i przeszło, ale wstałam ogarnąć, nic wielkiego i znowu twardy, tłumaczę sobie że to przepowiadające już się zaczynają.

Edulita no to faktycznie szaleje Arielek :ico_olaboga: moja raczej nie kopie teraz tylko suwa po brzuchu - jakby pełzała,śmiesznie faluje. Widzisz jednak się układa powolutku i kołyska nowa będzie, a jak rozłożycie to mmmmmmmmm.Pamiętam jak siedziałam przy rozstawionym łóżeczku i nie mogłam się nacieszyć, że to już lada chwila - cudowne uczucie wiedzieć, że coś nadchodzi, będzie za chwilę, tuż, tuż...
U nas pogoda względna, tzn nie ma upałów, wczoraj deszcze popadał - tylko wiatr dość silny, ale to mi akurat nie przeszkadza :ico_oczko:
A imprezka się udała???Bo teraz robiliście urodziny, prawda?

Doszłam do wniosku, że A. nie dożyje końca tej ciąży - tak mnie wkurza, że chyba go zatłukę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Denerwuje mnie przeokrutnie, jakbym b :ico_zly:go czymś ciężkim walnęła to by mi ulżyło!!! Hormony mi chyba tak szaleją, sama nie wiem, mam dość takiego rozstroju nerwowego. Ja nawet jak przed 2 mam ze 2 dni nerwowe to sama z sobą nie mogę wytrzymać, a teraz to już na prawdę mam dość - chcę już być normalna(w sensie psychicznym).
Muszę jeszcze podłogę umyć, ale najpierw poleżę - ja serio się nie przemęczam, troszkę tylko, powolutku robię. Dobra starczy tego narzekania, bo zaraz i inni nie będą mogli ze mną wytrzymać

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 20:01

spinka nie szalej nie szalej to ci się wydaje że powolutku ale jak brzuś mówi stop to laba bez gadania :ico_nienie: mówisz że cię bałagan i mąz denerwują to pomyśl o mnie bałagan jak sto diabłów mąż działa mi na nerwy samym byciem w domu :ico_zly: też czuje się jak psychol w dodatku unieruchomiony :ico_haha_01:
Urodzinki udane masa dzieci, hałasu oj wróciłam padnięta.
Jak ja bym chciała deszcz u nas od dwóch tygodni smaży :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 21:02

Witam.
spinka odpoczywaj jak najwięcej
betina ale Madzia już duża
Wczoraj wróciliśmy do domu, mąż chciał nas zostawić , ale stwierdziłam że lepiej nam w domku będzie. Dziś zaliczyliśmy z dziciakami basen póżniej plac zabaw i lody ,a teraz padam z wyczerpania.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

22 lip 2013, 21:11

U nas też bałagan, ale wiadomo mąż stara się bardzo, ale z tym wszystkim jest sam.
Spinka a marudź ile wlezie, ja właśnie mam taki etap.
Edulita na policji zgłosiliście tą kradzież?
Spinka tak codziennie robię sama zastrzyk i wiadomo raz mam lepszy raz gorszy dzień, a ostatnio te gorsze.
Ale zastrzyk dostałam, jutro drugi to maluch będzie bezpieczniejszy, a ja spokojniejsza.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość