Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 kwie 2010, 11:17

kati84, zazdroszcze leniuchowania ja juz dzis Niki do przedszkola odstawiłam u dentysty byłam, zakupy zrobiłam, pranie nastawiłam i teraz obiad szykuje - i tak codziennie lupe spraw a ledwo czasami chodze marze aby sie w końcu polenić :ico_noniewiem:
cieszymy sie razem a toba
:ico_sorki: dziekuje :ico_sorki:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

21 kwie 2010, 11:32

edulita, nawet nie wiesz jak mam dosc tego leniuchowania,jestem juz zmeczona tym siedzeniem w domu,nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze ze masz tyle zajec :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

21 kwie 2010, 19:00

przepraszam, że wtrącam się w wątek, ale tylko chciałam o coś zapytać
kati84, co się z Tobą działo? gdzie jesteś, i co porabiasz??

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

21 kwie 2010, 19:06

przepraszam, że wtrącam się
nie ma za co :-D
zaczarowana, jestem znowu we Wloszech,na dniach wracam do pracy,ogolnie zyje :-D a tak poza tym gdybys czasem zajrzala na pogaduchy to bys widziala ze czasem tam wpadam :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

21 kwie 2010, 19:57

Hej
Kati- ja kupiłam naklejki w tym sklepie www.naklejkolandia.pl
ale bardzo duzo jest na allegro, ja akurat szukałam dmuchawców i te mi sie podobały u nich i nie sa takie drogie, znalazłam jeszcze sklep internetowy www.wikam.com.pl
popatrz sobie moze coś Cie się spodoba.

Edytko-ale ci zazdroszcze tego wyjazdu nad morze tez z chęcią gdzies bym pojechała, w sobote mamy gości wiec moze troche sie odprężę choć z drugiej czeka mnie sprzatnie i itd. Nie mam pojecia co zrobic do jedzenia. Moze macie przepis na jakąś sałatke dobra.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

21 kwie 2010, 20:55

Mery31, dzieki za info.Wczesniej poszperalam troche na allegro i tez co nie co wpadlo mi w oko,takie naklejki mysle zeby dac do kuchni,widzialam fany motyw kawowy.A do pokoju duzego myslalam o obrazie ale podzielonym na 3 lub 4 czesci,wiecie o co mi chodzi?pewnie tak,ale niektore maja takie ceny kosmiczne ze szok :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-04-21, 21:01 ]
A co do salatki to mam taka jedna co sie robi bardzo szybko,zawsze ja robie jak ktos ma wpasc a czasu brak na wymyslanie,a wiec tak..

puszka czerwonej fasolki
puszka kukurydzy
puszka ananasow
ok 35dkg zoltego sera
por
kubeczek jogurtu naturalnego

ser kroje w kosteczke, kawalek pora ok 10-15cm przecinam w poprzek na dwie czesci i siekam bardzo drobniutko w ksiezyce,ananasy tez na male kawalki dodaje kukurydze i fasolke i zalewam jogurtem
jak dla mnie niebo w gebie :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

22 kwie 2010, 09:50

Witam

Dzieki Kati za przepis :ico_oczko: nie jadłam jeszcze takiej spróbuję zrobić.
Wiem o jaki obraz Ci chodzi, fajne są, tylko musisz poszperać bo nieraz ten sam a u innej osoby o wiele tańszy tak jak ja te dmuchawce znalazłam, na allegro taki sam jeden kosztował 80zł a tu za trzy - kompozycje dałam 80 zł.

My dopiero wstaliśmy ostatnio jak przesuneli czas mały mi sie poprzestawiał chodzi późno spac i wstaje po 8 o 9. I dzień tak szybko mija nie moge z nczym zdazyć. Juz 10 a ja musze za sprzatanie sie wziąść, żeby jutro nie miec wszytkiego na głowie, bo w sobote jedzeniem sie zajmę. Pogoda paskudna , zimno brrrr, jak tu wyjść mam isc do szewca po odiór butów, nie wiem czy nie bedzie lać.

Miłego dnia

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

22 kwie 2010, 11:21

Witam i ja i na :ico_kawa: zapraszam :-D

Mery31, masz racje ze trzeba troche poszukac zeby zanelac w miare normalna cene,ale te co mi sie spodobaly sa w granicach 250-300 :ico_szoking:
A co do naklejek to uratowalas mi zycie juz wiem co bedzie na scianie w kuchni :-D dziekowac :ico_sorki:

My do rannych ptaszkow tez nie nalezymy.Ola bardzo dlugo spi a ja z nia,zamiast wstac i obrobic sie ze wszystkim to pozniej latam jak ze sraczka,zanim sie obejrze juz jest koniec dnia.

U nas dzis piekna pogoda zaraz idziemy na rowerek.

Milego dzionka,buziaczki :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 kwie 2010, 08:31

hej

Dzis wstalismy wcześniej, zaraz biore sie za odkurzanie itp. wczoraj nakleiłam ta naklejkę w przedpokoju, super wyszło choć łatwe to nie było bo z malutkich kawałeczków jest i sie odklejały, ale ogólenie super i polecam :-D Kati napewno bedziesz zadowolona . W sypialni chyba pójdzie trudniej bo jet duzo wieksza ale jakos chyba sobie poradzimy, :ico_oczko: tylko chce jeszcez odczekac bo po malowaniu trzeba tak ze 2 tyg. w przedpokoju nie wytrzymałam i nakleiłam po tyg. narazie sie trzyma.

U nas słonko świeci ale w nocy mróz był, wczoraj padał snieg z deszczem przez chwile gdzie ta wiosna i ciepło?

Nikt nie zaglada, gdzie chloe? Edytka może juz wyjechałą nad morze.

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

23 kwie 2010, 14:10

Hej :-D
U nas dzi pogoda do d.... od rana pada i jest takaszarowa ze nic sie nie chce,tylko spac :ico_spanko:

Mery31, jak bedziesz miala chwilke to zrob fotke i pokaz jak wyszly te naklejki :ico_sorki:
Nikt nie zaglada
no wlasnie,gdzie sie podzialy dziewczyny :ico_noniewiem: moze trzeba je przywolac,zrobie na nie napad na NK :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość