Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 mar 2009, 17:14

Marcia77 pisze:niby jak się karmi to mowią ze waga leci ale jakos nie zauwazyłam
mnie w pierwszy tydzień to poleciało 5kg a teraz to mi sie wydaje ze staneło

Marcia77 pisze:hej hej my jz po spacerku dzis taka piekna pogoda ze pospacerowałysmy ponad godzinke
no własnie taka super pogoda w Kraku ze az ci zazdroszcze tych spacerów i nie moge sie doczekac aż my pójdziemy na spacerek :-)

Myślicie ze jak mała ma 2 tygodnie to moge juz zaczynać ją werandować? Zwłaszcza ze juz 2 razy wychodziła do szpitala i jutro też wyjdzie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 mar 2009, 17:41

Ragazza555 pisze:mnie w pierwszy tydzień to poleciało 5kg a teraz to mi sie wydaje ze staneło
to u mnie dokładnie tak samo..

[ Dodano: 2009-03-02, 16:42 ]
Ragazza555 pisze:Myślicie ze jak mała ma 2 tygodnie to moge juz zaczynać ją werandować?
mysle ze spokojnie mozesz werandowac przy takiej pogodzie

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 mar 2009, 18:28

Ragazza555 pisze:Myślicie ze jak mała ma 2 tygodnie to moge juz zaczynać ją werandować? Zwłaszcza ze juz 2 razy wychodziła do szpitala i jutro też wyjdzie

to tak jak moj. bylismy pare razy w szpitalu i u lekarza, poza tym to my juz jezdzimy z malym do rodzicow jednych,drugich, tylko na razie z samochodu do domu, z domu do samochodu itd, a na spacerek pojdziemy chyba jak skonczy 3 tyg, wiec juz niedlugo. oczywiscie jak bedzieladna pogoda :ico_brawa_01:

a wczoraj zostawilismy malego u mojej mamy razem z calym ekwipunkiem czyli z mleczkiem i pampkami a my wyszlismy do kawiarni ze znajomymi. mama dawala rade. nakarmila, przewinela, pobawila a my mielismy chwilke dla nas. juz tak dawno nigdzie nie wychodzilam ze az cieszylam sie jak dziecko :ico_brawa_01: teraz mamy w planach zostawic malego u drugich rodzicow i tez pewnie gdzies czmychniemy :-D

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

02 mar 2009, 18:34

nasza Ola ma trochę ponad miesiąc a na spacer wyszliśmy dopiero wczoraj po raz pierwszy. tak to tylko do lekarza i z powrotem. jakoś bałam się wyjść z nią wczesniej przez to że grypa panowała no i synek sąsiadki już drugi raz jest w szpitalu z zapleniem oskrzeli a wczesniej płuc bo za szybko z nim wyszła i się przestraszyłam. no ale teraz będziemy wydłużać spacerki, oby tylko pogoda się utrzymała. wogóle to czekam już na wiosnę z utęsknieniem

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 mar 2009, 18:50

ja dziś mam zły dzień, wszystko mnie denerwuje :ico_zly: :ico_placzek: , synuś od 3 dni jakiś niespokojny, dziś strasznie płakał, potem zaczął kaszleć się bałam, żeby się nie udusił , bo strasznie to wyglądało :ico_olaboga: , w dzień prawie w ogóle nie śpi tylko drzemie od 15-30min., sądzę też, że ma na to wpływ duży harmider w domu, bo jest brat babcia, ciągle pełno gości, od jutra już nie będę schodzić na dół do rodziców, mam nadzieję, że wszystko się ułoży, brat wyjeżdża we środę a babcia w niedzielę, nic mi się nie chce, jestem strasznie zmęczona

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 mar 2009, 18:55

moja mała tak sie rano wyspała ze teraz od 16 nie spi wogóle tylko sobie leży i sie rozgląda :ico_szoking: zaraz bedziemy kąpać i mam nadzieje ze pojdzie spać

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 mar 2009, 19:32

a moj tylko placze i placze. nie chce spac. a wszystko juz zrobilam i nakarmilam, przewinelam i dalej placze. w koncu uruchomilam suszarke i teraz lezy spokojnie. ciekawe tylko jak dlugo. cos mi sie wydaje ze dzisiaj tez bede miec powtorke wczorajszego wieczoru :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

02 mar 2009, 19:50

jedwabna pisze:a moj tylko placze i placze. nie chce spac
a Ty dajesz cos na kolki maleństwu?

[ Dodano: 2009-03-02, 18:52 ]
donatka26 pisze:ja dziś mam zły dzień, wszystko mnie denerwuje
trzymaj sie i nie daj sie..wiesz kazdemu zdarzaja sie takie dni...ale dasz rade.. :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2009-03-02, 18:58 ]
ja uciekam prasowac poźniej kąpiel niuni i do spanka..dzis jakas padnieta jestem

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 mar 2009, 20:29

no moje kochane maleństwo juz wykąpane i smacznie śpi :-) teraz mamusia idzie sie wykąpać a potem tatuś i do łóżeczka
jutro jedziemy na wizyte kontrolną do szpitala :-) mała bedzie ważona zobaczymy czy przybywa na moim pokarmie, bo jak bedzie za mało to lekarka mówiła ze bede musiała dokarmiać, oby nie :ico_sorki:

jedwabna pisze:cos mi sie wydaje ze dzisiaj tez bede miec powtorke wczorajszego wieczoru
wspólczuje, wiem jak to jest bo my mieliśmy dopiero 3 nocki w miare przespane odkąd wróciliśmy do domu
Mam nadzieje ze juz sie unormowało i tak zostanie bo mój P od przyszłego poniedziałku idzie do pracy a tak to on w nocy nosił na rękach i zabawiał małą

A kto u was kąpie mała? U mnie P i nawet ostatnie dwa kąpania to chce sam ubierać małą.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

02 mar 2009, 20:58

Ragazza555 pisze:no moje kochane maleństwo juz wykąpane i smacznie śpi

moje tez wykapane i wlasnie mama go karmi :ico_sorki:
Ragazza555 pisze:mój P od przyszłego poniedziałku idzie do pracy a tak to on w nocy nosił na rękach i zabawiał małą

to samo u mnie. a teraz jestem sama i wszystko musze sama robic. a tak to moj maz baaardzo mnie odciazal. nawet w nocy niejednokrotnie mnie nie budzil tylko sam sie zajmowal malym :-)
Marcia77 pisze:a Ty dajesz cos na kolki maleństwu?

daje kropelki Esputicon, a dzisiaj mi mama powiedziala ze sie dowiedziala ze w Biedronce jest jakas herbatka z melisa i z czyms tam dla niemowlaczkow i ona pomaga na kolki. jej kolezanki corka dawala to swojej malej i dziewczynka wogole nie miala kolki :-)

[ Dodano: 2009-03-02, 20:05 ]
Ragazza555 pisze:A kto u was kąpie mała?

sam kapie? jak on to robi? u nas jak jest maz to kapiemy razem a jak nie ma to przyjezdza moja mama i kapiemy we 2.
ja tez zauwazylam ze moj maz straaasznie jest za synkiem. a jak bylam w ciazy to nie za bardzo sie palil zeby np.mowic do brzucha,glaskac itd jak wiekszosc mezow. dopiero po porodzie cos w nim peklo. jak wczoraj jechal d pracy to mial swieczki w oczach ze synka zostawia.
strzelil sobie nawet opis na gg "dwa moje skarbeczki zostaja w domu,a ja niestety do pracy...:((" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość