buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 gru 2010, 17:49

A ja dzis wyladowalam w szpitalu
i nie zostawili Cię :ico_szoking: , moim zdaniem lepiej by było, żebyć została w szpitalu na obserwacji. Uważaj na siebie i kontroluj te bóle.

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 gru 2010, 18:10

no wlasnie lekarz stwierdzil ze na 2 dni pusci mnie do domu mam przyjmowac te leki i lezec jak nie przejdzie po tym czasie to wtedy do szpitala :ico_olaboga: oki ide polezec mezus zaraz wroci z pracy i przyrzadzi obiadek bo niestety wszystkie obowiazki spadly na niego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 gru 2010, 19:00

hejka.

Aniula, jeju no dziwne,ze cie nie zostawili...lez i nie wstawaj tylko na siusiu niech jeszcze malenstwo troszke wytrzyma :ico_sorki:

Buzok gratuluje zaliczen,juz blizej jak dalej :ico_oczko:

Madziorka no faktycznie brzusio malenki wyszedl i zgrabna taka jestes,tylko po buzi sie kluseczka zrobilas,no a twoj promienny usmiech to chyba nigdy nie znika nie? i dobrze :ico_brawa_01:

ja wczoraj i dzis piore ubranka,ale pachnie :ico_brawa_01:
w srode przyjda mebelki to bede prasowac,tak zeby na swieta i nowy rok miec gotowe,zeby sie z tym nie "paprac" bo ja na codzien mam duzo prania i prasowania wiec chociaz to niech bedzie gotowe.jej z nas juz 5 osobowa rodzina bedzie :ico_olaboga: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 gru 2010, 22:30

super wiesci od AGI!!!! :ico_brawa_01:

Aniula napewno bedzie dobrze. nie z takim rozwarciem mozna przenosic. tobie duzo nie zostalo. teraz sie nie denerwuj!!!

Zubelek ja to zawsze pyza na buzi bylam. a jak wlosy skrocilam to lepiej widac hehe

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

13 gru 2010, 22:53

buzok14 :ico_brawa_01: za zaliczenia
i dzięki za wieści od Agnieszki :ico_sorki:

madziorka hihi szczuplizna z Ciebie, wcale nie wyglądasz na 9 miesiąc

Aniula nie przejmuj się na zapas, gdyby naprawdę było źle, to nie wypuściliby Cię do domu. Skoro jesteś w domu, to znaczy, że nic strasznego się nie dzieje. Musisz tylko leżeć do końca ciąży. Głowa do góry dziewczyno i nie rozpaczaj, bo tym tylko szkodzisz dziecku.

[ Dodano: 2010-12-13, 21:56 ]
Alineczq wow ale masz wielką piłeczkę :ico_szoking: super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 gru 2010, 23:08

No i byłam u mojego gina, siedziałam u niego ok godzine, bo byłam już ostatnią pacjętką i mu się nigdzie nie śpieszyło. Fajnie bo pogadałam sobie z nim jak nigdy i popytałam o różne ważne dla mnie rzeczy. A więc tak: Tak jak myślałam mam znów białko w moczu, ale on mi tłumaczył, ze jest one spowodowane za dużą ilością erytrocytów, czy jakoś tak i napewno nie mam zatrucia ciążowego, tylko jakąś znów infekcję dróg moczowych . Lekarz zastanawiał się czy mnie znów nie położyć do szpitala, ale doszliśmy do wniosku, że da mi antybiotyk, i mam siedzieć w domu, a w niedziele, ma dyżur w szpitalu, więc mam przyjechać i zrobi powtórne badanie moczu, żeby sprawdzić czy ten antybiotyk działa i czy ta infekcja maleje, jeśli nie to pomyśli co robić dalej a jeśli tak to super.
Mam takie obawy, przecież ja zaledwie 2 tyg temu skończyłam brać jeden antybiotyk , lekarz mówi, że w ciąży zdarzają się nawroty takich infekcji . Rozmawiałam z nim również na temat porodu, i powiedział, że tak to wszystko zrobi, żeby to on mi go odebrał, i że wszystko wskazuje na to, że bedzie cesarka, bo synalek jest ułożony w poprzek i wygląda na to, że jest mu ciężko się przekręcić, no i jest bardzo duży.
Jeju dziewczyny mam jakieś dzine przeczucie, że będzie coś nie tak przez te infekcje...antybiotyki

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 gru 2010, 11:34

Dziekuje dziewczyny za te wszystkie mile slowa :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dzis wstalam jak narazie bez zadnych boli :ico_sorki: mam nadzieje ze tak juz zostanie
buzok nie martw sie na zapas przeciez lekarz napewno wie co robi dla wszystkich nawazniejsze jest dziecko i to zeby mu nie zaszkodzic :ico_oczko:
Stawiam :ico_tort: za kolejny tydzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

14 gru 2010, 16:16

czesc

ja dzis wreszcie kupilam pierwsze drobiazgi dla siebie i malucha
bo tak to mialam tylko ubranka i sprzety po leonie hehe

ale mamy juz wanienke smoczka fride itd

dla siebie tez wielki podpaski kupilam
masakra

nie pamietam juz ile sie tego uzywa hehe

a w aptece co kupujecie?
sol fizj?
woda morska?
juz zapomnialam do czego to sie przydaje..

a i tantum rosa dla siebie

co jeszcze?

polecialam jeszcze na cwiczenia
i troche pogladalismy z adaamem prezenty swiateczne dla bliskich

fajne gry znalazlam
gra w zycie http://allegro.pl/gra-w-zycie-blaski-i- ... 54777.html
sama bym pograla
czy TABU

fajne sa takie prezenty
skupiaja cala rodzinke
i odklejaja od tv hehe

[ Dodano: 2010-12-14, 15:18 ]
Buzok naakrecasz. wszystko bedzie ok. zobaczysz

Aniula
oby tak dalej!!!!

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

14 gru 2010, 19:56

hejka :-)

buzok14, fajnie,że gin ci więcej czasu poświęcił,nie zamartwiaj się sam powiedział,że infekcje często się nawracaja w ciąży a jak dał antybiotyk to na pewno bezpieczny.Lepiej,że nie wziął cię do szpitala bo byś się dołowała na patologii,pójdziesz w niedzielę i po infekcji może już śladu nie będzie.A maluszek jeszcze troszkę ma,może się obróci no a jak nie,to przynajmniej spokojna jesteś,że lekarz chce być przy tobie i się tym zająć więc pewnie stanie na wysokości zadania.Fajnie,że masz lekarza z którym da się pogadać.Tu to sobie pomarzyć można :ico_noniewiem:

Mi dziś madziorka przypomniała o wanience,no zapomniałam ,że taka rzecz jest potrzebna :ico_haha_01: :ico_haha_01:

jutro mi przywożą meble do pokoiku,łóżeczko,szafe ,komode i przewijak,no doczekać się nie mogę :ico_haha_01:

chcę mieć do świąt wszystko gotowe.Urodzić mam w styczniu i na to liczę ale chcę spokojnie już od świąt się wyluzować,wszystko mieć gotowe i zbierać siły,wyspać się :ico_haha_01:
No bo maluszek maluszkiem a tu w domu jeszcze dwie :ico_haha_01: no i mąż :ico_haha_01:
i gości mam mieć 3 tygodnie w styczniu,mam nadzieję,że wyrobię nerwowo :ico_haha_01: :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 gru 2010, 21:09

pójdziesz w niedzielę i po infekcji może już śladu nie będzie.
mam taką nadzieje, bo jeśli nadal będzie to wtedy pewnie szpital będzie nieunikniony, a tu święta za pasem :ico_noniewiem: .
Fajnie,że masz lekarza z którym da się pogadać.Tu to sobie pomarzyć można
on aż taki dostępny nie był jak chodziłam do niego z Oliwką, coś się w nim zmienilo na lepsze :ico_brawa_01: i naprawde musze stwierdzić, że go lubie :-)
A co do opieki tam u Ciebie to brak słów :ico_zly: . Ale pociesz sie tym, że może przy porodzie będzie ok :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość