Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

21 mar 2011, 19:35

Widze tydzień trudności na forum :ico_oczko: u nas też nie za ciekawie, bo w piątek jak mnie rąbnęło to myślałam że koniec świata będzie - a to jedynie zapalenie piersi :ico_noniewiem: Myślałam że jakieś okropne grypsko mnie dopadło, głowa odpadała, wszystko bolało aż momentami zaćmień dostawałam i przy karmieniu normalnie zwijałam się z bólu, po karmieniu z resztą nie było lepiej. Dopiero po godzinie od zażycia paracetamolu mogłam się ruszyć i coś przy dzieciach zrobić. Dzisiaj już u lekarza byłam i dostałam antybiotyk. Mam nadzieję, że szybko zadziała.
Co do chrzcin to my planujemy poczatkiem maja, bo wtedy do Polski sie wybieramy a wiadomo łatwiej nam się wybrać :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 mar 2011, 22:02

//hej kochane.
My dzisiaj cały dzień na dworze, bo pogoda super :-) Ula się wyszalała, Teraz już śpią i mężulo mój też padł i ja zaraz też idę spać, bo oczy mi się same zamykają.
AniaZaba, ale miałaś przygodę przd chrzcinami, synek i Ciebie ochrzcił ;-) czekamy na fotki ;-)
My chrzciny planujemy na koniec kwietnia początek maja.

Co do pomovy, to mój mąż pomaga mi dużo, zajmuje się Ulą kąpie ją, czyta jej, zabiera na spacery i tym samym daje mi czas wolny. Stasia bierze do odbijania i przewija go czasami.
W nocy nie wstaje do dzieciaków, ale nie wymagam tego od niego, bo rano musi iść do pracy, zresztą i tak nic by to nie dało, bo /stasia przecież nie nakarmi ;-)

Uciekam, do jutra...

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

22 mar 2011, 11:47

hej!!
Byłam wczoraj z Wojtusiem na spotkaniu klubu kangura, no i od razu wieczorem zamówiłam sobie chustę :-D o taką http://allegro.pl/nati-najwyzej-ocenian ... 45333.html
kolor nepal
b@sia, oby Ci szybko przeszło, podobno ból nieziemski przy zapaleniu piersi :ico_olaboga:
Co do pomovy
u nas wygláda to tak, ze mój máz przychodzi z pracy, je obiad i od razu szykujemy kápiel najpierw Wojtusia (on kápie, ja kosmetykuje, ubieram i karmié) i zaraz potem Zuzi (tez W. kápie a ja potem idé czytac bajké na dobranoc) Przez dzieñ jestem sama z dzieciakami, ale nie mam zle bo czasem sprzedam Zuzié niani albo babci.

[ Dodano: 2011-03-22, 10:48 ]
cos mi Zuzia ponaciskala :ico_zly:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

22 mar 2011, 13:30

A ja załapałam doła przez durną moją matkę ehhh jaki ten świat skomplikowany czasem jest masakra .Dziś doła chcę zwalczyć pracą więc wzięłam się za porządki w zabawkach pranie kurze i takie tam .Na obiadek dziś przygotowałam pstrąga mniami mężuś będzie zadowolony bo lubi...A Stefan bez zmian słodki jest...a starszy synek wczoraj wyszalał się na placu zabaw ,ale dziś taka piękna u nas pogoda (około 16*) ,że po szkole chyba znów pójdziemy na chwilę.Może mi chandra przejdzie ?Musiałabym wyłączyć myślenie..

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

22 mar 2011, 19:54

@gniecha, nie przejmuj sie kochana co kolwiek to bylo- nie ktorzy szczegolnie rodzina potrafi zdolowac :ico_zly:

ja wlasnie skonczylam prasowanie pieluch i ciuszkow :ico_sorki: moja krolewna spi-
wczoraj wykapalam ja znowu w salej wodzie i naoliwkowalam i nie ma zadnych krostek- a wiec winowajca jest johnson dobrze :ico_szoking: ze juz wiem - chyba ze znowu cos jej wyskoczy :ico_chory:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 mar 2011, 21:48

Byłam wczoraj z Wojtusiem na spotkaniu klubu kangura, no i od razu wieczorem zamówiłam sobie chustę :-D o taką http://allegro.pl/nati-na...1499645333.html
kolor nepal
super, gratuluję wyboru i kolor też fajowy :-) Jak już Ci przyjdzie, to fotki nam pokaż jak się zachustowaliście :-D
@gniecha, :ico_pocieszyciel:
chyba ze znowu cos jej wyskoczy :ico_chory:
oby nie :ico_sorki: a johnson czesto uczula maluszki...

u nas tez piękna pogoda i dzisiaj po 9 wyszliśmy z domu. Stasia wzięłam w chustę, bo chciałyśmy z ulą isć do przedszkola dowiedzieć sie o miejsca. Ulesia myślała, że już będzie mogła zostać, pani jej pokazała sale i przywitała się z dziećmi i tyle. Złożyłam podanie i poszłyśmy, popłakała mi się, że ona chce do przedszkola i dlaczego nie ma miejsc. Szkoda mi jej się zrobiło.
Jutro rano do mqrketu pojedziemy po wodę, bo się kończy i może jakieś karuzelki dla Stasia zobaczę...
Dzisiaj mnie Staś doprowadził do szewskiej pasji na wieczór po kąpieli, cyce wyssał do cna, ssał przez 2 godziny i ciągle mu było mało, dorobiłam sztucznego to pociumkał i miał dość, a w kołysce był płacz, na rękach chciał się książę nosić. Masakra, miałam dość. dobrze, że mężulo w domu, to zajął się Ulesia, wykąpał, poczytał i położył spać :ico_sorki:
Idę się wykąpać i spać.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 mar 2011, 00:11

dzięki dziewczyny za wsparcie. wiedziałam, że mnie zrozumiecie :-) do rodziców wyjeżdżamy dopiero za 2 tygodnie, bo musimy do ortopedy jeszcze skoczyć. Z mężem porozmawialiśmy, wyjaśniliśmy sobie coś niecoś. Przynajmniej na razie jest spokój, nerwy przeszły.

AniaZaba, chusta bardzo ładna, mnie się też malta podoba. Ależ jakie to drogie :ico_szoking:
ależ Cię synuś ubrał hihi , chrzciny na pewno będą niezapomniane :-D

pinko, mój Mat też czasem wieczorami szaleje, tylko, że mojemu spodobało się lulanie, a mnie mało ręce nie odpadną, bo ten bez umiaru mógłby być lulany :ico_olaboga: a dziś np. tylko jadł i spał, aż mi się nudziło bez niego :-D

Tynusz1, dobrze, ze to nie skaza, a johnson faktycznie bardzo często uczula. wypróbuj oilatum.

@gniecha, mam nadzieję, że humor już lepszy

ależ Wam zazdroszczę tych nawałów, serio. Ja mam mało mleka i muszę dokarmiać. Szkoda, bo bardzo chciałąbym mieć dużo mleczka, ale nie chce mi się więcej produkować.

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 mar 2011, 09:40

Witam komu kawki?? :ico_kawa:
Humor jako tako bo mąż mnie wspiera i wczoraj powiedział mi coś czego się nie spodziewałam bo ogólnie nie jest wylewny powiedział:"Tobie zawdzięczam więcej niż własnym rodzicom bo jak byłem głodny to Ty mnie nakarmiłaś nie oni" Aż się popłakałam wtedy postanowiłam podnieść uszy do góry i zająć się moją rodziną nie matką ,która zawsze mnie w nosie miała .Tylko to matka - do końca olać się nie da .Mam nadzieję ,że nie zwariuję najwyżej jedną psychiczną na forum będziecie miały .Dzięki za słowa otuchy :-D :-D Tynusz1, super ,że już wiesz co to było mój miał cały jeden policzek wysypany i główki trochę ,ale zorientowałam się ,że to potówki bo trochę się zgrzał jak zasnął mi na klacie hehe
@gniecha, nie przejmuj sie kochana co kolwiek to bylo- nie ktorzy szczegolnie rodzina potrafi zdolowac
Właśnie dlatego tak przykro bo to rodzina gdyby to był ktoś znajomy zerwałabym totalnie kontakt i w d... miała tutaj to skąplikowane bo to matka ehhAniaZabachusta super http://www.inakis.fr/image-mode-accesso ... ylonia.jpg ja mam takie cudo
Uciekam odpocząć

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

23 mar 2011, 14:15

a johnson czesto uczula maluszki...
mam jeszcze plyn Nivea wiec skoro oliwka jej nie uczulila to moze i plyn nie bedzie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 mar 2011, 23:12

dzięki dziewczyny za wsparcie.
od tego jesteśmy ;-)
Dpbrze, że z mężem porozmawialiście.
@gniecha, mąż kochany, wie jak Cię podnieść na duchu. Przykre to, że własna matka może być taka okrutna dla swojego dziecka. Współczuję Ci bardzo, trzymaj się dzielnie i nie daj się zwariować.
ja mam takie cudo
to lenny lamb? Też wiązana?


Ja uciekam spać, zmęczona jestem na maksa. Prawie cały dzień na dworku byliśmy przerwami na jedzonko. Mam nadzieję, że jutro też taka pogoda super będziee...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość