Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

21 kwie 2009, 15:26

myszka_f, czyli nie jest wszystko tak kolorowe jak pisza :ico_noniewiem:

hmm ja bede rodzila w Siemianowicach Slaskich -dalsza ciotka mojego K jest tam polozna i bede miala pewna bynajmniej opieke :ico_brawa_01:

a co do tego szpitala to znowu wczoraj rozmawialam z babka ktora mi go odradzala rodzila tam 2 lata temu i narzekala na personel wiec pewnie tu tez jest zasada-zalezy na kogo sie trafi :ico_noniewiem:

ja jestem spokojniejsza kiedy ta ciotka zaproponowala opieke swoja no i lzej mi bo bratowa rodzila tam rok temu i poleca mi to samo

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

21 kwie 2009, 15:30

betina, Ja chba bde rodzić w Zabrzu na Traugutta rodziłam tam Dominikę i jestem zadowolona. Choć słyszałam że się coś tam pozmieniało.

betina pisze:zalezy na kogo sie trafi :ico_noniewiem:
Święta prawda wystarczy że położna będzie miała zły dzień i już będzie inna niż dzień wcześniej.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 kwie 2009, 21:18

myszka_f, no tak, wiedziałam ze trzeba przyjsć na konsultację, tylko ze nie wiedziałam ze aż tak droga ta wizyta...

ech, w końcu któryś szpital nas bedzie musiał przyjać, choć ja tam bym wolała urodzić w domku i mieć święty spokój... no ale nie wiem za bardzo co gdzie z czym z kim i czy można...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 kwie 2009, 22:58

betina pisze:hmm ja bede rodzila w Siemianowicach Slaskich
ja tez rodzilam w Siemianowicach :ico_oczko:
Dokladnie zalezy na kogo sie trafi niektore połozne sa super a niektore :ico_zly: :ico_olaboga:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

21 kwie 2009, 23:05

No niestety, to zależy właśnie na kogo się trafi :ico_placzek:

izuś_85 pisze:ja tam bym wolała urodzić w domku i mieć święty spokój... no ale nie wiem za bardzo co gdzie z czym z kim i czy można...


Można , można. Moja znajoma właśnie tak rodziła swoje 4 dziecko i powiedziała, że różnica niebagatelna, tyle tylko, że trzeba sobie opłacić prywatną położna co kosztuje ok. 700-1000 zł- przynajmniej u nas taka cena :ico_szoking: W każdym razie następne dziecko tak właśnie będę chciała urodzić w niedalekiej przyszłości i już szukam ostro o tym informacji. Położna która odbierała pierwszy mój poród jest kuzynką mojej bratowej i z nią właśnie chcę zgadać. Kiedyś przypadkiem po drugim porodzie z nią na ten temat rozmaiłam i powiedziała, że nie widzi problemu, ale to się pokomplikowało, bo wyjechała do Irlandii do prywatnego DOMU NARODZIN i tam pracuje i ma się dobrze i nie chce wracać. Ale muszę z nią zagadać na ten temat.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 kwie 2009, 09:04

myszka_f pisze:opłata jest za znieczulenie zewnątrz oponowe w cenie 500zł
to jest dla mnie najbardziej smieszne :ico_haha_01:
niech sie kobieta meczy jak nie ma kasy :ico_zly:
wiecie co paranoja -prawie we wszystkich krajach europy nie placisz za takie znieczulenie i dostajesz je kiedy zachcesz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

22 kwie 2009, 11:16

Frydza, a jak wspominasz pobyt w tym szpitalu?

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

22 kwie 2009, 15:10

cyn.inspiration, Boszzz to sie w głowie nie mieści :ico_szoking: :ico_szoking: Zatłukła bym chyba wszystkie!!

cyn.inspiration pisze:Na kazde moje pytanie, co mi podają co i jak okazywały zniecierpliwienie i złość jakim prawem pytam!

One nie dosc ze maja prawo powiadomic to jeszcze musza to zrobic :ico_zly: az sie krew gotuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 kwie 2009, 16:42

BETINA ogolnie nie bylo zle ,jedzenie mi maz przynosił bo bys z glodu mogla umrzec na sniadanie i kolacje kromka chleba z masłem :ico_puknij: na obiad ochydna zupa,ale ty bedziesz miec cioteczke to mysle ze bedzie dobrze :ico_oczko:
ja raz trafiłam na taka połozna ze masakra nic ino jej wpierdzielic :ico_zly:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

22 kwie 2009, 17:14

Frydza, na jedzenie to ja tam nie licze nawet moj luby pracuje blisko obiadki bede miec codziennie :ico_oczko:
a co do poloznych to bede miec swoja jakby wiec nawet gdy bedzie miala zly dzien to ja opiernicze i bedzie dobrze :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość