Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

30 cze 2012, 17:39

@gniecha, i jak Aga znalazłaś nianię ? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

pochwal się haha :-D

dobra wyprzedzę Cię, ponieważ nie wytrzymam :D tadaaaammm Opiekuję się Stefciem :-D
jeju jaki to słodki dzieciaczek- non stop uśmiechnięty, niesamowicie grzeczny :O moja Julka przy Nim to szatanica mała :ico_szoking: bawi się super, a co najbardziej mi się podoba co raz podejdzie się przytuli :-)

Julka trochę ostatnimi dniami jest zazdrosna, ale trudno musi się przyzwyczajać, szczególnie do dzielenia się zabawkami itp :ico_sorki:
ale radzimy sobie, chociaż chyba Staś nie przepada za moją panienką :ico_haha_02:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

01 lip 2012, 21:21

EEEE nie Staś tylko Stefek hehe...Ale rzeczywiście potwierdzam miałam przyjemność poznać Martynę i Julcię osobiście .Obie zajefajne dziewczyny!!Prędzej bym się diabła spodziewała niż tego ,że przyjdzie mi zatrudnić kogoś z Forum z kim plotkowałam około 2 lat he he .Tak czy inaczej Martyna pomogła mi w znalezieniu niani :-D A ja pomogłam Martynce znależć pracę :-D

Stefan chyba poprostu jest zbyt nieśmiały na zaloty panny Julki temu strzela ostatnio focha :-) A week end mieliśmy fajniuchny tylko lekko męczący uciekam zaraz lulu .....odzywajcie się co????

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 lip 2012, 22:01

sorrry nie wiem co mi z tym Stasiem odwaliło haha :-D
Stefan chyba poprostu jest zbyt nieśmiały na zaloty panny Julki temu strzela ostatnio focha
dzisiaj brała się za starszego haha :) fajne dzieciaczki.. a już dzisiejszy obrazek od Lucusia to mnie ucieszył :D i te słowa "ufff zdarzyłem" hehe

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 lip 2012, 23:48

O widze ze ktos wyemigrowal
Ja od 3 tyg prawie siedze w pl i odwiedzam znajomych i wypoczywam chodz ciezko mowic o wypoczynku z 2 takich urwisow plus tata zerwal sobie sciegno achilleaa tydzien temu i jest po operacji ,6 tyg w gipsie wiec do nas na 2 tyg nie pojedzie szkoda
Agniecha i tynusz super wam sie sprawy ulozyly jedna niani szukala a druga pracy no i sie zgdalyscie

Sorki ze tak bez skladu i ladu ale z telefonu pisze

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 lip 2012, 17:22

musimy częściej pisać, bo forum zaczyna Nam pustkami świecić

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 lip 2012, 23:40

Hej
Ja dziś na koncercie enej bylam z dziecmi i siostra , nellus balowala az milo bylo patrzec ale blota bylo duzo wsystko do prania poszlo nawet udalo się przyniesc bloto w butach do domu i na bluzkach :)

Tynusz jak wam tam zagranica pisz cos. Kiedy wyjechaliscie .

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

13 lip 2012, 08:20

Tynusz jak wam tam zagranica pisz cos. Kiedy wyjechaliscie .
hmm jestem tu już 1,5 miesiąca :) może być.. szkoda, że tak daleko od niektórych bliskich, ale żyje Nam się tutaj o Niebo lepiej - żywność nie jest droga, więc raczej nie muszę się martwić czy starczy Nam od wypłaty do wypłaty :ico_sorki: Julka chyba najszybciej się zaaklimatyzowała :)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

13 lip 2012, 13:37

No mając Taaaakiego kawalera nie ma dziwne ,że się zaaklimatyzowała hehe

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 lip 2012, 14:52

No mając Taaaakiego kawalera nie ma dziwne ,że się zaaklimatyzowała hehe
nie zaprzeczam :-D haha

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

01 sie 2012, 14:35

hej!! dawno nie zaglądałam ale widzę że niewiele mnie minęło. Dziś Wojtuś znów poszedł do złobka, w lipcu była przerwa wakacyjna. Od września pójdzie do starszej grupy. Jest okropnie słodki a zarazem straszny łobuziak.. poprostu broi z uśmiechem na twarzy. Brakuje mu trójek na dole. Nie chce myć zębów, jak go wolam to od razu tupie nogami :-D tak to śmiesznie wygląda.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość