romulus
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:11

Re: Jak schudnąć ?

14 kwie 2020, 10:49

Nie dieta, a przestawienie swoich nawyków żywieniowych. Dobry dietetyk to wytłumaczy.

Madridka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2020, 12:57

Re: Jak schudnąć ?

14 kwie 2020, 13:07

[quote="romulus"]Nie dieta, a przestawienie swoich nawyków żywieniowych. Dobry dietetyk to wytłumaczy.[/quote]
nie dieta, ale do dietetyka to juz tak? :ico_haha_01:

remulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2020, 16:38

Re: Jak schudnąć ?

14 kwie 2020, 16:54

noo powiem Ci że mi ciężko to szło ale udało się wlasnie dzięki sokom sportfood. a to dzięki temu ze po prostu często zastępowałam posiłki sokami które super smakują i niezle sycą! a to dla mnie idealne rozwiązanie było!

romulus
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 05 kwie 2020, 21:11

Re: Jak schudnąć ?

20 kwie 2020, 10:13

[quote="Madridka"][quote="romulus"]Nie dieta, a przestawienie swoich nawyków żywieniowych. Dobry dietetyk to wytłumaczy.[/quote]
nie dieta, ale do dietetyka to juz tak? :ico_haha_01:[/quote]
Miałem na myśli to, że ludzie myślą, iż zastosują dietę, osiągną cel i mogą wrócić do tego co było, czyli znowu żle się odżywiać, a to oczywiście nie będzie działać. Natomiast dietetyk to właśnie powinien wytłumaczyć i pomóc przestawić się na prawidłowe żywienie.

Awatar użytkownika
noona
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 kwie 2020, 15:14

Re: Jak schudnąć ?

27 kwie 2020, 12:45

Macie jakieś pomysły na to co robić w czasie pandemii żeby schudnąć??

Dominik121
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:33

Re: Jak schudnąć ?

28 kwie 2020, 13:36

[quote="noona"]Macie jakieś pomysły na to co robić w czasie pandemii żeby schudnąć??[/quote]

Zdrowe nawyki żywieniowe oraz wsparcie i motywacja!!!
Ja pomagam ludziom od dłuższego czasu zmieniać ich nawyki żywieniowe, nie układam diet, nie liczę kalorii. Aktualnie pozamykani w domu łączymy się na platformach, rozmawiamy i inspirujemy się nawzajem. Zdrowe odżywianie powinno być łatwe i przyjemne. Żadna dieta ułożona przez kogoś niczego nas nie uczy na przyszłość. Najważniejsze to nauczyć się tak odżywiać, że otwieram lodówkę i wiem co zjeść żeby było smacznie i zdrowo :-)
Jeżeli ktoś jest zainteresowany i chciałby dowiedzieć się czegoś więcej lub po prostu jest nastawiony żeby schudnąć to zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego -----> forms .gle/ DL19zC66EZ565yhF7 (bez spacji :-D )

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Jak schudnąć ?

08 maja 2020, 13:08

Ile mniej więcej powinno się chudnąć tygodniowo tak by to było zdrowe? Jak czytam te wszystkie reklamy, ze schudnij 7 kilo w 14 dni to trochę mnie aż denerwuje. To jest możliwe? Tak na serio?

velvet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:23

Re: Jak schudnąć ?

12 wrz 2020, 18:25

ja zamowilam pudelka od wygodnadieta - smacznie gotuja i zdrowo, dorzucilam rower i 10 kg zrzucilam :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość