Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

19 paź 2007, 06:37

aga216, to jest cos takiego jak pasowanie przedszkolaka ? u nas nie bylo , tylko w szkole pasowanie na ucznia , no ale czemu nie :ico_oczko:

moje dzieciaczki troszku chorowaly , ale chorubska przeszly , no u Piotrusia nie do konca , ale niejest zle dostaje syropek i lecze go troszke domowymi sposobami (babcinymi) i pomaga , byly u nas przesiewowe badania logopedyczne i niestety w tym roku z Piotrusiem terz bede chodzic do logopedy , a widze ze i Olunia ma ten sam problem , ale ona jeszcze mala jest i moze wyksztalci , logopeda powiedziala ze mamy jej kazam duzo mowic :ico_noniewiem: hmmmm jej to sie buzia czasem nie zamyka , gada non stop do nas do lalek miskow i wogule , wiec jak jest cisza na 5 minut to jest fajnie , a jak jeszcze zacznie gadac w ciagu tych 5 minut , to niewiem moze storery sobie do uszu kupie :-D

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

19 paź 2007, 12:50

Roksana dużo mówi ale czasmi tak jej się słowa gubia w potoku myśli że nie wiem o co tak naprawdę chodzi...
moze dlatego że nie umie prztłumaczyć angielskiego na polski...
ogólnie to dużo więcej by mówiła gdyby nie to ze często ogąda bajki i przez to nie ma czasu/sytuacji do rozmowy...
włączajać tv wyłączasz dziecko...
i to jest prawda

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 paź 2007, 13:05

Lady, no jest jest to pasowanie na przedszkolaczka miało u nas juz byc w zeszłym tygodniu ale cos sie przeciaga,kurde a ja nwłasnie wróciłam z zakupów ,w sumie to nic nie kupiłam bo jak zobaczyłam ze kombinezon na piotrusia kosztuje ok 200zł to mi szczejka opadła,tyle pieniedzy a gdzie reszta :ico_olaboga: u nas normalnie zima wczoraj padał snieg i jest cholernie zimno...

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

20 paź 2007, 15:56

aga216, a mogę zapytać gdzie mieszkasz?? moze w szwecji, bo u mojej rodzinki juz jest snieg i mrozy...
ja sie scwanilam z zakupami na zimę...

w połowie zimy kupuje ubrania o 2 nr za duze na Roksane bo wtedy sa juz zimowe przeceny i na nastepna zime mam 2 kurtki i dwie pary kozaczków...
myślę że to dobry plan... bo dzieci tak szybko rosną a kórtki czy buty sa najdroższe zwłaszcza te zimowe...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 paź 2007, 09:07

poccoyo, w Polsce na Śląsku.....sniegu niema ale jest bardzo zimno....ja niestety jeszcze nic nie kupiłam i nadal szukam bo to co mi sie podoba to jest bardzo drogie a jak juz jest cos w fajnej cenie to wogóle mi sie nie podoba.....a do tego teraz mam jeszcze rocznice ślubu i musiałabym mężusiowi jakis mały prezencik sprawic...boże tyle wydatków a kasy brakuje...

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

22 paź 2007, 09:43

w połowie zimy kupuje ubrania o 2 nr za duze

ja tak zrobilam w zeszlym roku i kurtki dla dzieciakow mam , Piotrek buty tez ma , tylko Olce musze kupic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

22 paź 2007, 12:05

poccoyo, czy ja dobrze widze ze 26 Pażdziernika masz 5-tą Rocznice ślubu?...bo jeśli tak to możemy sobie podac rece i złożyc życzenia bo ja również 5 lat temu o godz.13 00 26 pażdziernika 2002 wziełam ślub...

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

22 paź 2007, 19:40

Lady pisze:
w połowie zimy kupuje ubrania o 2 nr za duze

ja tak zrobilam w zeszlym roku i kurtki dla dzieciakow mam , Piotrek buty tez ma , tylko Olce musze kupic :ico_oczko:
myślę że to dobry sposób bo kasa się oszczędza a rzeczy są tego samego gatunku co na początku sezonu... hehe tylko ceny troszkę kruszeją w tych sklepach... nie płacimy za marżę i nie przepłacamy...
oj jak dobrze...
aga216 ale zjawiskowo!!! to nawet ta sama godzinka!!! suuuuper... hehe...
a co kupijesz na prezent??
ja juz dziś kupiłam... misia z serii "me to you " z rozłamaną "L" na głowie... mąż jest w trakcie robienia prawka i che życzyć mu powodzenia... teoretyczny egzamin ma 30 października...
więc... aha kupiłam też bryloczek do kluczy dla Przyjacił z tej samej serii.... mąż jest moim przyjacielem i będziemy nosić coś co będąc razem jest jednością... to tak jak my...


sorki ale sie rozpisałam nie na temat... -> przedszkolaków ale ich rodzin... hehe

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

23 paź 2007, 21:34

poccoyo, ale super!!!!!!!ja niestety jeszcze nic nie kupiłam ale jutro mam wolne i mam zamiar coś poszukac fajnego..a wogóle planujecie coś?? by my chyba sie wybierzemy na małą kolacje,wogóle to mielismy w planach na rocznice pojechac do SPA w Ustroniu ale niestety całe osczednosci poszły na remont,i nonono... :-D ale co tam ważne żeby byc razem...mojego piotrusia to ostatnio nie moge dobudzic rano żeby wstał do przedszkola dobrze żę czas sie przestawi w sobote to nie bedzie tak ciemno rano...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 paź 2007, 09:10

ello :-)

dawno tu mnie nie bylo :ico_oczko:

Zuzce dalam dzis juz chyba na dobre zimowa kurteczke i wybrala tez z posrod dwoch czapeczek doslownie czapeczke na mrozy ze ho ho :ico_haha_01:
musze kupic jej tylko kozaczki :ico_oczko:

mojego piotrusia to ostatnio nie moge dobudzic rano żeby wstał do przedszkola

Zuzka budzi sie zazwyczaj ok 6-6.30 ,no bardzo zadko budzi sie o 7 :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości