Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

20 wrz 2007, 13:55

Sikorka pisze:Ale odpoczęła i odleciała. My sikorki przecież musimy sobie pomagać :-D
śliczna sikoreczka ale twoje dwie śliczniejsze :-D słoninka tez sie podzieliłas??
Sikorka pisze:A Karolek już ochrzczony, diabełka wygoniliśmy, nawet bardzo głośno uciekał, bo z cyckiem na zachrysti wylądowałam :-D Imprezę już tym razem w lokalu zrobiłam i było miło i pysznie, tylko w kieszeni teraz pusto :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to nie odkułas sie na komuni????hehe moja ciotka ostatnio miała chrzciny i powiedziała ,,a na chrzcinach sie odkuje" :ico_puknij: ale ona zawsze popyrtana była :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-04, 09:08 ]
heja a co tu takie pustki?????????gdzie sie wszystkie podziewacie???ja stawiam dzis :ico_tort: :ico_tort: dla wszystkich od matiego :-D

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 paź 2007, 16:17

Emka, dzieki za zyczonka,ja czuje sie juz lepiej dzis tylko mnie cos glowa pobolewa .super ze udalo wam sie z angielskim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napewno kamil sie zzyje z klasa i tu tez bedzie mial swoich naj naj lepszych kumpli,zobaczysz :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

08 paź 2007, 10:12

Emka pisze:Edit a Ty na zwolnieniu siedzisz czy pracujesz?
ja juz 3 tyg na wolnym siedze,juz nie mialam sily i checi pracowac wole matiego dopilnowac lepiej :-D
to faktycznie sa niepowazni zeby jeszcze pensje zmniejszac ,tez na twoim miejscu bym sie rozgladala za czyms innym jakbym miala taka mozliwosc :ico_olaboga: trzymaj sie i nie daj sie im tam !!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 paź 2007, 15:29

Spóźnione :ico_wstydzioch: ale szczere życzonka dla Matiego od rodzinki Sikorek :ico_prezent:

edit53, ale Ci fajnie, ja też niby w domku, ale ręce pełne roboty, gdzie te czasy kiedy człowiek z rzuszkiem wylegiwał się na kanapie. Karol prawie nie śpi, tak po pół godzinki, trzy cztery razy w ciągu dnia.

Emka, życzę żebyś znalazła faktycznie coś lepszego, ja też będę niedługo poważnie mysleć o szukaniu pracy.

A czy wie ktoś gdzie nasz kochany dorek????

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

08 paź 2007, 15:46

Sikorka pisze:czy wie ktoś gdzie nasz kochany dorek????
a dorek lata od babci do babci z pracy do pracy i ciagle jej czasu brak czasem z nia chwilke na gg posiedze.
Sikorka pisze:Karol prawie nie śpi, tak po pół godzinki, trzy cztery razy w ciągu dnia.
hehe to ci mala sikoreczka nie da mamusi poleniuchowac :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-08, 15:47 ]
aa i dziekuje za zyczomka ale gapa ze mnie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

08 paź 2007, 19:30

edit53, nie z Ciebie gapa tylko ze mnie, bo życzonka powinny być 4 dni temu :ico_wstydzioch:
Ja jakoś dorka na gg nawet ostatnio nie mogę złapać. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 paź 2007, 09:13

Kacper narazie chętnie do szkoły, ale ja mam inny problem, czy Wasze dzieci też są takie roztargnione. Już tydzień czasu jak Kacper oddaje książki do szkolnej biblioteki i dziwnym trafem codziennie wracają w plecaku do domu, on na przerwach to tylko kolegami żyje. Dziś to mu chyba supełek na siusiaku zawiążę, bo trąby nie ma :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

11 paź 2007, 09:20

Sikorka pisze:Dziś to mu chyba supełek na siusiaku zawiążę, bo trąby nie ma :-D :ico_oczko:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: moj mati tez tak ma juz 2 tygodnie pani karteczke daje co mielismy wypelnic :ico_olaboga: ostatnio nawet dwie uwagi pod rzad przyniusl za bieganie na przerwach :ico_zly:
wczoraj byl w detektywach ale malo go bylo widac.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

11 paź 2007, 11:29

edit53, to mnie trochę pocieszyłaś, myślałam że to mój taki jakiś się trafił.Kacper na początku roku też miał uwagę, za nie przygotowanie do lekcji, coś mieli szyć, czy robić jakieś futerały na długopisy, no a Kacper oczywiście zapomniał. Całe szczęście z nauką nie ma problemu, jak wiersz był zadany to też zapomniał i na przerwie się nauczył, no i piątka była, ale jak coś więcej zaczną zadawać do nauki, to ja nie wiem jak on będzie tak zapominał :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

20 paź 2007, 08:56

Emka, matiemu to ja z 10 razy musze powtarzac zeby lekcje odrobil ale jak juz usiadzie to odrobi sam ja tez tylko sprawdzam.nieraz bez kurtki wrocil bo,,ciepło"bylo i zapomnial ze rano w kurtce szedl :ico_zly: a jak wraca z kolegami sam ze szkoly to godzine idzie bo nie moga sie roztac :ico_olaboga: a ja czasem to juz sie przerazam,ze zaginał po drodze :ico_olaboga:

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość