Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 mar 2007, 08:48

Kurcze jak te dzieciaczki musza się nacierpieć, starsze dziecko to już powie co dolega , gdzie boli a taki maluszek? U nas z ząbkami coś stanęło w miejscu. Mały przestał marudzić tylko pcha rączki do buzi i nie chce ssać smoczka, z tego to nawe się cieszę :-) . Hmm jeśli chodzi o tą infekcję to nie mam pojęcia z kąd się bierze, koleżanka miała z córunią taki sam problem, leczenie trwało ok 4 m-cy ale już jest wszystko dobrze, także wytrwałości Gosiunia :ico_oczko: .

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

22 mar 2007, 09:10

Cześć dziewczyny! Długo mnie nie było a to za sprawa tego ze wyjechalismy z Filipkiem pierwszy raz do dziadka tzn mojego taty na kilka dni. podrózowalismy pociagiem ale synus cała droge przespał, co prawda to tylko godzina drogi ale zawsze :ico_haha_02: Było bardzo miło i wesoło wszyscy przychodzili ogladac Filipka no i oczywiscie sie zachwycali :-D Ponadrabiałm towarzyskie zaległosci :ico_oczko:
jesli chodzi o spanie to u nas tak samo: jedna pobódka w nocy a potem dalej spanie. dzisiaj było wyjatkowo bo przespał cała noc do 5:30 ale juz nie chciał dalej spac :ico_noniewiem: My chcemy przeniesc małego do swojego pokoju latem, a ma m nadzieje ze sie uda i nie bedzie zadnych kopotów. wiecie przez ta pogode Folipek sie troszke zaziebił, mogłoby juz byc ciepło ja tak nie lubie zimna :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

22 mar 2007, 10:44

U nas dzisiejsza nocka tez spokojna,Olcia zasnela wczoraj o 19 i obudzila sie o 3 wypila swoja porcje i spala do 6 teraz tez spi ale pewnie zaraz sie obudzi bo jej 40min juz minelo,chyba zapomniala sie obudzic :-D pogoda u nas do d....ciemno pochmurno i pada nie nawidze takiej pogody :ico_zly: ale zapowiadali ze w weekend ma przyjsc prawdziwa wiosna wiec czekam z niecierpliwoscia,milego dnia pa.

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

22 mar 2007, 12:15

U nas nocka dużo lepsza.
Chociaż sąsiadka za ścianą się spiła i robiła awanturę i mnie obudziła :ico_zly: Na szczęście Sabinka spała jak zabita. Budziła się tylko dwa razy i w rezultacie wstałyśmy przed 9 - takie noce to ja lubię :ico_oczko:

Pogoda dobijająca, ale podobno od soboty ma być lepiej. Na to liczę, bo chcemy gdzieś wyjechać na łono natury w weekend - tzn. tak na parę godzin za Kraków, bo ileż można siedzieć w tym mieście i gnuśnieć :-D

A na weekend 21-22 kwietnia mamy zaplanowany wyjazd do Białki Tatrzańskiej - taką minirocznicę chcemy sobie zrobić - bo to będzie 6 lat od naszej pierwszej randki. Rany, ale ten czas leci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

22 mar 2007, 22:34

Czesc baki :-) Kurcze pogoda dzis u nas przez caly dzien byla fajowa :ico_noniewiem: Od 6.00 rano do 16 sypal snieg, a teraz leje :ico_zly: Ja cale do poludnia pisalam drugi rozdzial pracy, a mama zajmowala sie malym, ale kurcze nawet go nie skonczylam, a jest mi potrzebny na sobote :ico_zly: Wczorajsza nocka była juz troszke lepsza, mały obudził się na jedzonko o drugiej, potem ok 5. I juz spalismy sobie do 8.45 :ico_oczko: Troszke przez sen pojekiwal, ale najwazniejsze, ze nie plakal.
Maju masz racje, ze te dzieciaczki tak sie mecza, starsze to rzeczywiscie powie: mama boli mnie to czy tamto. A takie malenstwo, musisz szukac gdzie tkwi przyczyna. Napewno bedzie dobrze, bo juz po dwoch dniach brania lekow widze poprawe. Pije spokojniej i juz sie tak nie wierci, za to ze zdwojona sila pch wszystko do buzi i placze :ico_olaboga: Dzis dostal deserek jablszko z marchewka, ale wcinal :ico_oczko: Jutro dostanie reszte. Maju wiesz jak po tym lackidzie gazy mu odchodzaa, szok :ico_szoking:
Maua to superowych masz sasiadow, nie ma co. To powiem szczerz ze wole chyba swoich, mimo iz kaszla, psikaj i purtaja, a to wszystko u nas w sypialni slychac, bo oni chyba za sciana rowniez maja sypialnie :ico_oczko: A to jest taka typowa rodzina zeby nikogo nie obrazic-grubasow. Matka, ojciec i corka i wszyscu grubo przy kosci. Kiedys to nawet ona mnie zaczepila i spytala czemu maly tak placze. Nie wiem moze myslala ze my go bijemy :ico_puknij: Stwerdzila ze jak nie mozemy sobie dac rady to mamy po nia zapukac a ona go do cyckow przytuli :ico_olaboga: A kazdy cycek chyba po 7 kg. :-D Hubercik by tam zginal :-)
Ide pomyc naczynia, bo jak zwykle R sie najadl i pelny zlew :ico_zly: Bleeee...
Buziaki kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 mar 2007, 23:24

:-D dobre z tymi cycami sąsiadki :ico_oczko: , pogoda wstrętna rzeczywiście ale już w sobotę ma być poprawa pogody. Mało nas ostatnio :ico_noniewiem:
Jestem dzisiaj taka znuzona , chyba przez pogodę, że nawet nie wiem co pisać. Chyba pójdę spać :ico_spanko: , dobrej nocki życzę :-)

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

23 mar 2007, 09:00

Dzień Dobry! co tam u Was słychac dziewczyny-jakos cichutko tutaj. U nas od rana poprawa pogody, cos słonko przeswieca przez te chmurzyska wiec moze w koncu bedzie lepiej.....U nas z dnia na dzien Filip cos nowego kombinuje a wczoraj to juz przeszedł sam siebie bo praktycznie wylazł z fotelika i zaczał sie przewracac z brzucha na plecki. Siedział sobie w tym foteliku samochodowym i tak fikał tak sie odbijał i kombinował ze gdybysmy go nie złapali to by wyleciał z tego nosika. Juz strach go gdzie kolwiek zostawiac oprócz podłogi. Jesli chodzi o przewracanie to lezał sobie na brzuszku i nagle fik lezy na plecach. Widze u niego szok w oczach bo nie wie co sie z nim dzieje ale połozyłam go znowu i znowu sie przekreca i dalej to samo -najwyrazniej ciekawosc przewyzszyła strach :)
Cos mi emotikony nie działaja.... :(
I znowu mi wcieło posta, dobrze ze go skopiowałam!!!

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

23 mar 2007, 09:36

Witaj Agusiu. Moja Wiki tez strasznie ruchliwa teraz najbezpieczniejszym miejscem jest podloga. Zaopatrzylam sie w taki palak z zabawkami i czasami mam chwile spokoju bo sie grzecznie bawi zabawkami.Ciekawe co to bedzie jak zaczna te nasze malenstwa raczkowac :-D

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

23 mar 2007, 10:08

Szkrabie tez tak mysle ze bedzie coraz bardziej wesoło z tymi naszymi dzieciaczkami :)
Gosiaczek ciesze sie że z hubercikiem juz lepiej, teraz przynajmniej wiadomo co mu jest i jak mu pomóc. biedactwo ile sie musiał nameczyc :ico_olaboga: Zaraz sie wybieramy na spacerek. Powoli musze sie zaczac szkowac do tych chrzcin bo jak narazie to wydaje mi sie że mam na to tyle czasu a tak naprawde to tylko dwa tyg :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

23 mar 2007, 10:10

Agusia widze ze ty tez na etapie chrzcin :-) My w lany poniedzialek chrzcimy mala.Juz nie moge sie doczekac co to bedzie sie dzialo w kosciele!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość