Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 maja 2007, 16:31

Hej laski ja tu wchodze i widze super podloge u Kasi w salonie :ico_brawa_01: mebelki fajnie pasuja , widac ze realizujecie swoje marzenia , oj a nie wspomne o tej czerwieni w sypialni , cos mi sie wydaje ze niedlugo nowa ciezarowka bedzie na 79-tkach :ico_haha_01:

Laski jak macie odrobine czasu to prosze powstawiajcie jakies fotki z wesel ( oczywiscie jak bylyscie goscmi )
26 maja mam wesele a kiecki nie mam i kancepcji tez nie RATUNKU :ico_placzek:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

11 maja 2007, 20:36

Witam Was dziewczyny :-)
Mam na imię Monika też jestem z rocznika "79 widze że sobie fajnie tutaj piszecie jestem pierwszy raz w tym wątku i mam nadzieje że mnie przyjmiecie do swojego grona. Może coś o sobie napisze jestem z okolic Łodzi mieszkam w malym mieszkanku komunalnym 13m2 waszystkiego razem, ale w marcu zaczeliśmy budowe, w czerwcu minie 2 lata jak jesteśmy po ślubie , jestem mamą 5,5 miesięcznego Kubusia , 10 miesięcy staraliśmy sie o Kubusia ale wreszcie się udało :-) , narazie jestem na urlopie wypoczynkowym ale w czerwcu ide na wychowawcze, mój mąz jest kierowcą zawodowym i wiecej go nie ma w domu niż jest i to chyba narazie tyle jak coś będziecie chciały wiedzieć więcej to pytajcie postaram sie na wszystko odpowiedzieć.
Czy da rade żebym sie wkręciła do wszej paki :ico_haha_01:
POZDRAWIAM
Obrazek

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

11 maja 2007, 22:53

witaj moniś! my zawsze chetnie witamy kolezanki z tego rocznika, bo to przeciez rocznik nie byle jaki! :-D
kaasiaawcale nie robie paznokci, tylko walcze z ciezkim przypadkiem depresji u mnie własnie - a wszystko z powodu tego pier...nego gipsu :ico_zly: jakbym wiedziała, ze tak ciezko mi bedzie cokolwiek robic (bo teraz mi nic nie chroni tej reki i boje sie ze sie znowu od byle pierdniecia połamie) to bym se go kazała zostawic jeszcze na jakies 5tygodni :ico_olaboga: a mój kochany ślubny (niech go malaria) uwaza ze wszystko jest ok i wkurza mnie niemiłosiernie :ico_zly:
jak troche dojde do siebie to wkleje zdjecia
buziaczki :588:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 maja 2007, 10:36

Aga_fr, ja cie nie poratuje, bo wprawdzie byłam na weselu we wresniu, ale juz mi sie ta kiecka nie podoba :ico_noniewiem: naprawde. a tera mamy 23 czerwca i tez nie wiem w co sie ubrac :ico_noniewiem: a tam będą takie laski, ze musze cos extra wykombinować :ico_oczko:
matula1, kurde, współczuje ci! ja se nigdy nic na szczęście nie złamałam, ale chyba bym po prostu do całkowitego wyzdrowienia ;eżała plackiem na łózku :ico_oczko: a ile jeszcze musisz tak sie cackać z tą ręką? co lekarz mówił? chronić tą rękę przed wysiłkiem?

moniś, witaj serdecznie!!!!!! gratuluje budowy domu!!!!! a skąd dokładnie jesteś? bo ja też z okolic łodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

15 maja 2007, 11:09

kaasiaa rękę muszę mieć bez żadnego zabezpieczenia i ćwiczyc ją - na razie sama aż się ścięgna znowu rozruszają, pocieszył mnie że do dawnej świteności już nie dojdę a zanim się porządnie zagoi to potwa jeszcze jakieś 3miesiące :ico_szoking:
tak wyglądał mój gips 8.05. czyli dzien przed zdjęciem go (musiałam sama sobie zrobić fotkę, bo małż :595: cały dzień i nic go nie interesuje - byle żarełko trafiło przed jego dziób :ico_zly: )
Obrazek
a teraz wkleję wam fotkę jak wyglądam po zrzuceniu tych moich okropnych 15kg - musiał mnie małż bardzo ładnie prosić żebym się ustawiła do zdjęcia :ico_noniewiem:
Obrazek
a oto i on:
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-15, 11:11 ]
Obrazek
i moje pociechy
Obrazek
Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 maja 2007, 22:11

matula1, ale masz fajne te dzieciaczki! :ico_brawa_01:
zrzuciłaś 15 kg :ico_szoking: to naprawde gratuluje i podziwiam, ale juz daj se spokój, bo znikniesz całkiem, teraz bardzo ładnie wyglądasz :ico_oczko:
a co do tej ręki to troche długo potrwa ta rehabilitacja :ico_noniewiem: myślałam, ze po zdjęciu gipsu prawie od razu wraca sprawność.
a małżem sie nie przejmuj, nie trafił ci sie jakiś wyjątkowy egzemplarz, prawie każdy taki jest wkurzający :ico_oczko:

a zdjęcia są z tej waszej działeczki? bo bradzo ładne miejsce

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 maja 2007, 21:26

kaasiaa79 pisze: myślałam, ze po zdjęciu gipsu prawie od razu wraca sprawność.

kochana, wyobraź sobie ze przez 5tygodni nie mozesz ruszac reka - sciegna i miesnie przestaja pracowac i potem boli jak zaczynasz cwiczyc i przywracac je do zycia, na szczescie juz jest troche lepiej: potrafie sie sama umyc i uczesac :-D

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

16 maja 2007, 23:29

Cześć dziewczyny :-)
Dzieki za przyjęcie do waszej paki :-D :-D a co do wpisowego to co sobie życzcie :ico_haha_02:
Kaasiaa ja jestem z Justynowa znasz taka miejscowość koło Andrespol ,a ty skąd jesteś ??
Mtula1 jak ci się udało tak dużo schudnąć moja przyjaciółka a zarazem szwagierka prób€je ale po jakiejś diecie udaoł jej sie schudnąć tylko 8 kg. Ja nie jestem w temacje czemu masz ręke w gisie z tego co czytam to dość poważne złamanie. A dzieciaczki masz super :-)
A ja codziennie jeżdze na działke musze poglewać stropy bo już zalane za jakieś 3 tyg. robią góre czyli poddasze już się nie moge doczekać kiedy się wprowadzimu bo mam juz dość tej klitki w której mieszkamy, a tu jeszcze tak dużo do zrobienia mam taką skrytą nadzieje że może chciaż na duł nam sie uda wprowadzić na zime.
Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 maja 2007, 10:01

maryla, ja jak mam cos powiedziec pzed więcej niz 3 osobami to mdleje :ico_haha_01: więc cie doskonale rozumiem!
wstyd sie przyzanc, ale na jakie studia ty sie wreszcie zdecydowałaś? :ico_wstydzioch: na pewno cos z pedagogiką, bo powtarzają sie przedmioty, też to miałam :ico_oczko:
no i marylka :ico_brawa_01: , ze dbasz o fundusze naszego wątku :ico_haha_01: moniś....wpisowe :ico_zdrowko:
matula1, bardzo ci współczuje z tą ręką i ciese sie, ze wszystko wraca no normy!!! :ico_oczko:
moniś, ja mieszkam w piotrkowie, to chyba od innej strony łodzi, ale tęga z geografii nie jestem, więc sie nie upieram :-D my juz tez nie mozemy doczekac sie przeprowadzki, ale do mieszkania, na razie siedzimy na górze u rodziców i wyjemy do księżyca, bo juz chcemy byc sami!!!! :-D

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 maja 2007, 15:17

No to kiedy realizujemy to wpisowe :-D
Kaasiaa ja wiem gdzie jest piotrków bo to duże miasto chyba ze 100 km. za Łodzią a ja mieszkam bliżej Łodzi bo 15km za Łodzią w strone Tomaszowa Maz.
Pozdrawiam :ico_oczko:
Obrazek

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość