Katarzyna55
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 sty 2017, 13:51

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

07 lut 2017, 14:13

Przez przypadek trafiłam na fajny sklep z odzieżą mogę polecić. Mają fajne sukienki, bieliznę, dużo marek.
http://www.bieliznasklepok.pl/

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

07 lut 2017, 20:40

Jeżeli chodzi o tanie i dobre sklepy, które mogę polecić to mogłabym stworzyć naprawdę dość długą listę. Jednak moim nowym odkryciem jeżeli chodzi o sklepy internetowe jest sklep goodlookin.pl który ma dość bogaty asortyment, oferuje szybką wysyłkę i ma dość przystępne ceny. Uważa,, że warto jest tam zaglądać. Na pewno znajdziesz tam jakąś fajną bluzeczkę.
ja tak samo zaczęłam zamawiać na tej stronie - rzeczywiście spoko ceny i modne ubrania... W koncu znalazłam swój ulubiony sklep internetowy.

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

14 lut 2017, 01:26

Po modne ciuszki możesz zapraszamy do sklepu Lagres

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

24 lut 2017, 11:20

Chyba każda z nas ma swój sklep na którym może polegać oraz do którego ma pełne zaufanie, akurat tutaj również służymy pomocą jeżeli chodzi o wybór ładnego, eleganckiego obuwia w rozsądnych cenach :)

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

24 lut 2017, 14:07

Fajne ciuchy można wyszukac tutaj https://ekskluzywna.pl/odziez to nie tylko sklep z bielizną jak widać, jest kilka fajnych marek których nie ma w stacjonarnych butikach i dlatego lubię do niego zaglądać.

Wiki111
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2017, 01:18

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

22 mar 2017, 01:22

Osobiście lubię kupować w sklep.hultajpolski.pl
Mają świetny kontakt z klientem.
Organizują wydarzenie już w tę sobotę - 25.03!Będzie można się spotkać z projektantką marki i porozmawiać z nią przy kawce.
Będzie duuużo promocji!

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

26 mar 2017, 20:47

ja też tam zamawiam! Uwielbiam teraz on line zamawiac, a oczekiwanie na kuriera sprawia mi radość i powoduje, że zakupy bardziej mnie cieszą.

Martusia93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 10 lut 2017, 17:28

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

12 kwie 2017, 17:09

A ja się zdecydowanie przerzuciłam na sklepy online ;) Tańsze ceny, większy wybór a w stacjonarnych same szmaty jak dla mnie i to w dodatku bardzo drogie :/ Na fb wyświetlił mi się nowy sklep internetowy la coco. Powiem Wam ze mają masę promocji, rabatów i konkursów. Brałam udział, lecz niestety nie udało się nic wygrać :p Teraz dali promocję na święta więc od razu zamówilam https://lacoco.pl/kombinezony-damskie/4 ... -95-8.html . Liczę , że się nie zawiodę :)

emmemm
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2016, 14:21

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

13 kwie 2017, 12:47

ze sklepów w Polsce najbardziej lubię New Look, ale numerem jeden jest, niestety niedostępny u nas, Primark

Youneedit
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 28 kwie 2017, 08:25

Re: Wasze ulubione sklepy odzieżowe!!!

28 kwie 2017, 08:54

Ja akurat unikam tych sklepów sieciowych gdzie można znaleźć tańsza odzież, bo to odbija się na jej jakości, o czym przekonałam się już wielokrotnie. Wolę dołożyć i wybrać coś oryginalnego zamawiając w sklepach online lub na allegro.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość