Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

11 kwie 2008, 22:58

no prosze ,piweczko ,paluszki :ico_haha_01: a ja tu o ssssuchym pysku siedze :ico_nienie:

[size=200]mela[/size] sie tarza w łozku zasypia :ico_olaboga:

no [size=200]gosia[/size] okulista mus -musi ci doktorek spojżec w głazaaaaaa :ico_haha_01: bez tego zaswiadczenia to ani rusz to podstawa

ale fajnie macie wiosna u was ,a u nas pogoda to sie kwalifikuje pod bardziej listopad bryyy :ico_olaboga:


aaaa [size=200]gozdzik[/size] gdzie foty z roczku? :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 kwie 2008, 07:31

witajcie z rana.

U nas tak sobie. Poszłam w czwartek do lekarza i niestety nie obyło się bez antybiotyku. Noc z czwartku na piątek jeszcze koszmarna, ale już dzisiejsza był lepsza.

Aga i gozdzik, ale fajnie macie z tą pogodą. U nas tak jak pisze becia to raczej mamy jesień niż wiosnę. Ta pogoda to nawet obok wiosennej nie przechodziła. :ico_placzek:

Sensibel gratuluję serdecznie chłopczyka, świetnie, że będziecie mieli parkę. Tylko, że całą garderobę musisz kupić nową. :-D

Ciekawe, która marcóweczka kolejna będzie w ciąży?

nana współczuję kochana, że tak co sobotę musisz siedzieć w pracy. A co do naszej służby zdrowia to......... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: każdy wie.

Dołączam się do Beci i pytam gozdzik gdzie fotki???

Aaaaaa i skoro ja pierwsza to stawiam aromatyczną :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Ciekawe, czy ktoś w ten weekend się skusi, bo poprzedni.....same wiecie.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 kwie 2008, 09:38

urmajo ja się skuszę na kawusie bardzo chętnie :-D

A my dzisiaj z okazji że weekend to pospałyśmy sobie do 8 :-D
Tak chwaliłyście tą naszą pogodę i kurcze dzisiaj jest brzydko. Co prawda jest 16 stopni ale wieje i pada a na popołudnie zapowiadają gwałtowne burze :ico_szoking:

Hihi tak apropo to my z gozdzikem mamy zazwyczaj podobną pogodę bo mieszkamy jakieś 30 km od siebie :ico_oczko:

No nic skoro pogoda pod psem to idę troszkę ogarnąć domek i coś upitrasić by trzeba było. A tak mi się nie chce...

Wdępnę do Was później :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 kwie 2008, 09:50

ja tez poprosze o kawusie :-D
U nas nocka cała przespana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Pogoda sie popsuła za długo było fajnie :ico_zly: :ico_zly:
Jula czuje sie juz lepiej katarek przechodzi uf bardzo sie ciesze z tego powodu
my zaraz zmykamy na zakupki do Bielska

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 kwie 2008, 14:27

Moje dziecię śpi od jakiś 30 minut więc mam chwileczkę :ico_oczko:
Szperałam po necie bo koniecznie chciałam znaleźć moją suknię i po wielu trudach wkońcu mogę się pochwalić :-D
http://www.hausderbraut-bonn.com/cosmobella7.html

Pogoda u nas istnie barowa. Pada i ochłodziło się bo jest zaledwie 10 stopni brrrr
No nic idę skończyć sprzątanko :ico_oczko:

Będę zaś...

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 kwie 2008, 15:25

witajcie

nocka taka sobie

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla [size=200]Juleczki[/size] za nocke.

[size=200]aga[/size] suknia normalnie bajka cudowna taka inna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-)

u nas do południa bylo nawet nawet w miare ciepło ,ale pochmurno bez słoneczka ,a po godzinie 14 zaczoł padac deszcz :-/ ,wróciłam przed 15 do domu od mamy i połozyłam [size=200]Mele [/size]spac zasneła o 15 bez zadnych ceregieli przy herbatce bo dzis od rana jak sie obudziła jeszcze nie spała , mysle :ico_noniewiem: ,ze pospi napewno do tej 18-ej ,a jak weszłam na chate jak zagrzmiało :ico_olaboga: to az sie wystraszyłam tak od razu długi grzmot sie rozchodził i to wszystko narazie tylko pada

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 kwie 2008, 17:14

Witajcie my juz po zakupkach i oczywiscie wózka nie kupilismy :ico_placzek:
ale za to bylismy w kinie na nieodebrane połaczenie film super polecam dla tych co lubia sie bać :-D uwielbiam horrory
takAga26, ale sliczna ta sukienka no cudo ale bedziesz w niej pieknie wygladać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas tez padało i jest do bani Juleczka znowu ma atak kataru a było juz lepiej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 kwie 2008, 18:47

My wróciliśmy ze spacerku. Pogoda nie jest najlepsza ale nie pada więc ruszyliśmy nasze tyłeczki z domku :ico_oczko:

Hihi Emiś zjadła po spacerze całe jabłuszko :ico_szoking:

Zaraz postawie wodę na kaszkę i będziemy się kąpać :ico_oczko:

Jakaś padnięta jestem. Nie wiem może to przez tą pogodę :ico_noniewiem:
Najwyżej jak Emi zaśnie to pójdę się wykąpać i dołączę do mojego dziecia :ico_oczko:

No nic ja zmykam, Jak bym już tutaj nie dotarła to życzę Wam spokojnej nocki i do jutra

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 kwie 2008, 19:57

No i znów jestem

Aga prześliczna suknia, na pewno będziesz wyglądała w niej zjawiskowo. Już nie mogę się doczekać fotek.

Gozdzik może to tylko taki chwilowy kryzysik katarkowy i teraz będzie już tylko lepiej.

A co do pogody to normalnie szkoda gadać. Paskudna aura, klapnięta jakaś przez to niskie ciśnienie jestem.

Idę myć Majkę i kładę ją spać, bo marudzi już na maksa.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 kwie 2008, 20:39

Emilka już śpi.
Ja chyba zaraz też idę się wykąpać i położyć spać bo cosik senna jestem :ico_noniewiem:

Hihi urmajo wiem jaka u Was pogoda paskudna bo moi rodzice pojechali na weekend nad morze :-D
Ale u nas też dzisiaj było brzydko w porównaniu z wczorajszym dniem. Wczoraj niewiele brakowało do 30 a dzisiaj zaledwie 10 stopni :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość