olafashion
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 11 lis 2012, 09:55

Re: Wspomagacze odchudzania

14 lut 2013, 16:51

a ja moge polecić - MŻ! Pomoże w 100% na wszelkie dolegliwości i dodatkowe kilogramy

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Wspomagacze odchudzania

15 lut 2013, 11:03

Zamiast faszerować się tabletkami możesz się wybrać na wczasy odchudzające. Zrelaksujesz się, a oprócz tego wrócisz świetnej formie. Hotel Primavera Spa ma bardzo ciekawą ofertę, sądzę, że czasami potrzebne jest coś więcej.

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Wspomagacze odchudzania

15 lut 2013, 12:52

Wczasy kosztują, nie każdego stać na nie, ale dieta mż jak najbardziej wskazana, no chyba, że na kogoś nie działa to ewentualnie może jakieś tabletki brać. Skoro pomagają redukować tłuszcz to nie widzę przeciwwskazań. Sama wspierałam się niedawno bo ćwiczenia i dieta nie pomagały za bardzo i często się załamywałam, zaczynałam od nowa po czym znowu wilczy apetyt powracał.

kamilla1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2013, 12:13

Re: Wspomagacze odchudzania

18 lut 2013, 15:25

Oczywiście dieta jest bardzo ważna. Warto jednak czasami połączyć obowiązek z przyjemnością :)

monia1989
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:04

Re: Wspomagacze odchudzania

05 mar 2013, 21:00

moim wspomagaczem był Colon Pack oraz ćwiczenia zamiast trucia się chemikaliami z kapsułek... sprawne działanie jelit, zmiana diety i ćwiczenia sprawiły że jestem bardzo zadowolona z tego jak dziś wyglądam ;)

Bella25
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 13 lut 2013, 16:22

Re: Wspomagacze odchudzania

19 mar 2013, 19:02

Wiadomo, że same tabletki nas nie odchudzą. Potrzeba ćwiczeń i zmiany diety by nie było efektu jojo. Brałam tabletki, bo zwiększały tempo chudnięcia i efekty były szybsze co nie pozwoliło mi się na początku załamać.

IwonaWaleczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:52

Re: Wspomagacze odchudzania

29 maja 2013, 20:17

Wspomagacze mogą być typu herbata zielona, czerwona lub biała a także yerba mate. Przyśpieszają metabolizm oraz dotaczają przeciw utleniaczy do organizmu :)

Mychalinaczarna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2013, 18:44

Re: Wspomagacze odchudzania

19 sie 2013, 18:12

Na pewno nie warto sięgać po anaboliki albo jakieś środki oparte na pochodnych substancji typu amfetamina. To nie jest rozwiązanie, które warto stosować bez kontroli ze strony lekarza. Natomiast różnego rodzaju naturalne wspomagacze do diet, czyli najpierw trzeba dietę zastosować, przynajmniej nam nie zaszkodzą. Niestety problem jest taki, że każdy organizm działa zupełnie inaczej. Jednej osobie pomogą jagody acai, innej osobie pomoże zielona herbata i to jedynie do picia, są też takie osoby, które tracą na wadze pijąc czarną kawę, mnie pomogły http://jakszybko-schudnac.com.pl/zielona-kawa-tabletki, ale do tego dużo biegłam, czyli codziennie biegałam przynajmniej przez 30 minut. W takim przypadku można po prostu zacząć spalać tłuszcz. Jednak polecam też zastanowić się, jakie nawyki żywieniowe się zacznie stosować po zrzuceniu wagi :)

kalcia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2013, 12:16

Re: Wspomagacze odchudzania

20 sie 2013, 14:40

Ja jestem na etapie rozważania zakupu zielnej kawy, o której zresztą zrobiło się bardzo głośno ostatnio... Jak wspomniała Mychalinaczarna, nie każdy suplement diety będzie oddziaływał tak sam na każdego, a muszę przyznać, że już trochę ich popróbowałam, jak na razie bez cudów ;/

basia1227
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 maja 2013, 14:14

Re: Wspomagacze odchudzania

11 wrz 2013, 15:29

Osobiście stosuję kompot z suszonych śliwek. Znakomicie oczyszcza organizm. Ja używam tych śliwek: http://www.smaczneko.pl/pl/p/Sliwki-kal ... ie-200g/66 , ale uważam, że każde będą dobre byle nie zawierały chemii.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość