ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

10 cze 2008, 21:49

hej, hej

zdjecia Majci mi sie otwieraja w zołwim tempie a z tego wzgledu ze jestem padnieta obejrze i skomentuje je jutro :ico_oczko:
dzis bylismy z A w bankach pytac o zdolnosc kredytowa i takie tam, w sumie na samej A umowie nie byłonby tak źle, no ale to mieszkanie ktore było wolne za 125 tys juz jest sprzedane, dzis A znalazł jakies 3 pokojowe za 99 tys ale dzis juz o tej porze sie nie dodzwonilam sprobuje jutro a noz widelec..tylko do generlanego remontu ale to mnie nie odstrasza przynajmniej miałabym jak ja chce..ach..zas przynudzam..
a..i kupilsmy nowy wozek, bo jak nam kołko odpadło dwa razy jak szlismy na miescie to po rpostu A sie wkurzył i poszlismy kupic nowy..ten widac ze jest stabilniejszy, kółka sie tak nie telepia jak np jedzie po kostce..moze byc 340 zł nie majatek,ale poweidziałam ze jak jeszcze raz cos nawali to niestety Mila chyba bedzie skazana na nozki bo kolejnego wozka juz nie kupie :ico_nienie:

Mila ost nie za dobrze spi, wczoraj od 24 koncert, dopiero po syropku jakos takos zasneła..a dzis juz i 21 sie obudziła z płaczem i zamiast syropu dostala mleczko ktorego nie dopiła wczesniej i widac tego jej brakowało bo jak na razie spi, widocznie głodzik ja obudził..oby noc była lepsza bo padam

o i w tym czasie jak naskrobałam posta zdjecia Majeczki sie otwarły, jak zwykle piekna, a na tym 3 bodajze zdjeciu co ja tak zezłosciło??

ewcik Mila tez ma 2 i tez takie koronki, ale nie zauwazyłam jakichs przebarwien na razie rosna białe :ico_noniewiem:

no i musze pochwalic Krystka bo jest chłopak z niego uroczy, zdejecia przy torcie super, tzn jego minki i twoj podpis do zdjec :ico_brawa_01: :ico_oczko: no i jagodowy jego usmiech jest powalajacy :-D

a teraz juz lece, bo na prawde jestem dzisiejszym dniem wykonczona
:516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 cze 2008, 21:49

dzieksy za komplementy... :ico_sorki: :-)

Zborra,to Hanka to druga taka glizda jak Maya ze wszedzie wlezie.....hihihi :ico_brawa_01: a wiesz co u nas jest etap taki ze Maya ciagle nas wola....krzyczy glosno "mama" a jak nikt nie przychodzi to zmienia na "tata" i ogolnie to duzo buzka klapie te swoich kilka slow i pelno dla nas niezrozumialych.....mam nadzieje ze niedlugo zacznie wiecej gadac....bedzie wygodniej :ico_oczko:

a ja wlasnie zjadlam kanapeczki na noc zeby w boczki poszlo :ico_haha_01: i zrobilam nawet dla A. do pracy bo od kilku miesiecy go zaniedbywalam....nawet mu karteczke dolaczylam do kanapki :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-10, 21:55 ]
Lady....3mam kciukasy zeby wyszlo z mieszkankiem!!!!informuj nabiezaco bom ciekawa!!!!no i wozek nowy sie Mili dostalo,no ale chyba faktycznie tamten niezle nawalil :ico_noniewiem:
na zdjeciu Maya sie wsciekla bo nie mogla sie wspiac na laweczke i nikt jej nie podsadzal hihihi
Lady,a mama juz wie ze chcecie sie wyprowadzic i ze juz szukacie mieszkania???wiesz co,ja tez bym nawet wolala do remontu bo zawsze i tak musisz cos zmienic pod siebie a tak sam koszt mieszkania chociaz nizszy bedzie....jak my cos bysmy kiedys kupowali to tez tylko do remonu bo za gotowe to sobie niezle licza a zrobic to mozna za naprawde niewielkie pieniadze....jeszcze jak samemu sie potrafi to juz wogole luzik

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 cze 2008, 22:24

neurolog umowiony na 3 lipca zobaczymy co powie

fociaki cudne maja jak zwykle modelka

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

10 cze 2008, 22:33

witam wieczorowo..

ja dzisiaj wieczor spedzam samotnie - artur pojechal do wawy. mnie dopadl @ i jakos stweirdzilam, ze chyba czas na jakas kontrole u ginka i moze jakies tabletki?? musze powaznie pomyslec nad jakas stalą antykoncepcją... tylko ja taka nie systematyczna ze te tabletki to moga nie byc skuteczne :P a jeszcze drugiego bobaska nie chcem

dzisiaj dzien matki boskiej pienieznej a jutro na zakupy :P musze kupic sobie jakies przewiewne spodnie, bo tak gorąca na dworzu a ja albo dzinsy albo czarne spodnie i tylek sie gotuje.

zycze milego wieczorku, papapapa

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

10 cze 2008, 22:52

Doris,owocnych zakupow zycze....i dodam ze ja tez z jeansow nawet nie wychodze bo jakos czasu na depilacje nozek nie mam...checi tez matrne wiec dobrowolnie sie parze choc u nas jednak troche chlodniej niz u Was....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 cze 2008, 22:56

ja tez musze sie zabrac za swoje owłosienie a tak mi sie nie chce :ico_spanko:

doris piekna fota w podpisie

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 cze 2008, 23:24

A mnie z nosa kapie............. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Maya jest cudowna, a GLIZDUNIA, nawet w jeansach całkiem, całkiem - seksowna babeczka!!!!

Depilacja powiadacie - ja to muszę najpierw sobie depilator kupić :-D bo narazie to żyletą jadę :-D , a czasami plastrami.

ladybird23, oby nikt jeszcze mieszkanka nie kupił, dzwoń jutro z samego rana.

doris, pokaż nam jutro koniecznie co kupiłaś :-D

zborra mój Karol też dziś wcale nie chciał jeść i nie wiem dlaczego. Umówił się z Hanią czy co.

Karol ostatnio wieczorem przed spaniem , a po kąpieli to odstawia przedstawienie. Biega dookoła pokoju, coś sobie gada po swojemu i co trochę się przewraca, a jak my się śmiejemy to on jeszcze większą popisówę odwala i specjalnie się przewraca. Pokazałabym Wam filmik, ale on biega tak na golasa więc nie chcę wrzucać w internet. Chyba, że jutro wrzucę, obejrzycie i usunę.
Zabawek nie sprząta, bo ma starszego brata, co robi narazie to za niego :ico_oczko: Ale też tak jak Maya ostatnio nie wyciąga wcale prawie zabawek, jak już to jeździ na swoich dużych samochodach, a bawi się ze mną w kuchni jakimiś dziwactwami wałkiem, otwieraczem itp. ale to ten etap, poznawanie świata, zabawki już poznał :-D A jeżeli chodzi o gadanie to dużo, nawet bardzo dużo mówi ale niestety nie zrozumiale :-D Z wyrazów najładniej wychodzi mu tata, a jak taty nie ma to pięknie rozkłada rączki i mówi "ma", "baaaa" woła jak mu coś upadnie i często woła "ojejej" I "si" mówi jak coś jest gorące, a "sisisi" jak robi siusiu, albo jak ja robię siusiu, albo jak bierze nocnik do ręki. I już nie wiem co on tam jeszcze sobie gada, już nie pamiętam. Ostatnio mnie zaskoczył, bo pięknie zrobił cześć z koleżanką w piaskownicy, chyba mu w oko wpadła :ico_oczko:
Ojej, ale się nachwaliłam, to chyba tak nie ładnie :ico_oczko: Idę więc już spać, do jutra.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

11 cze 2008, 07:37

ja sie dzis z rana witam. Mariusz znów pojechał na cały dzień. W poniedziałek był w Szczecinie, dziś pojechał do Rybnika i Jastrzębia. Jutro na szczęście ma wolne. A w piątek wieczorem jedziemy do moich rodziców.
Dziś na 15 idziemy na szczepienie. Aż się boję bo będę sama...........
jeśli chodzi o mówienie to Alicja mówi: mama, tata, ala, am, ama (jeśli chce butlę), ga-ga (pić), da = daj, tak i nie. Jeśli chce zeby włączyć wentylator mówi pfff i dmucha sobie w grzywkę. I jeszcze jak zrobi kupę woła fuj.

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

11 cze 2008, 09:10

Dzień dobry
Glizdunia Mayeczka jak zwykle śliczne. Krystek też uwielbia telefony i piloty. Ciężko je przed nim schować, a ostatnio nauczył się otwierać klapkę w pilocie i wyciąga baterie :)
Sikorka, Tobie dużo zdrówka życzę
ladybird23, mam nadzieję że będzie jeszcze to mieszkanko.
jagodka24, i ja też mam nogi owłosione i nie mam chęci ich depilować.
doris, owocnych zakupów :)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

11 cze 2008, 09:12

Ewcik, dasz rade na tym szczepieniu, na pewno. ja zawsze chodze sama wiec nowoscią byloby dla mnie gdyby A. poszedl ze mna...

zakupy - chyba nici dzisiaj tego. strasznie wieje, i nie chce malej przewiac...

a jesli chodzi o mowienie to my daleko w polu... jest: mama, tata, baba, diadia i nie. a tak pozatym to ciezko... ale trenujemy, trenujemy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość