gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2007, 15:34

Delfina na zdjeciach Maycia slodka

A ja wam wkleje zdjecia z nowego projektu co mamy na oku z ostatniego projektu domu musielismy zrezygnowac bo mial za mala kotlownie a my chcemy palic weglem. Obecnie nasz typ to iskierka, moze z zewnatrz nie jest super ale za to podobno tania w budowie i w srodku funkcjonalna

Obrazek

Obrazek

Obrazek

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

13 mar 2007, 15:35

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Gosia Domek super, w srodku fajne rozplanowanie.
Gosiu ile buduja taki domek?

[ Dodano: 2007-03-13 ]
Gosia bedziesz miala kominek??? Chyba tam wypatrzylam, ale super!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

13 mar 2007, 15:45

delfina kominek to teraz prawie standard w kazdym domu.
Gosiu ile buduja taki domek?

ile czasu?
ile pieniedzy?

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

13 mar 2007, 15:54

i ja z powrotem... :-D

Ja juz siedze zwarta i gotowa do wyjścia do lekarza. Stres mnie okropny nadal trzyma i nawet zaliczyłam kilka wizyt w WC. No i wzięłam dłuuuugi prysznic i zpomoca męza ogoliłam porzadnie "małą roczochraną", bo a nóż lekarzowi zachce się do dziurki zaglądać... :ico_oczko:

Delfina chylę czola za tak długi spacer :ico_sorki: jestem pełna podziwu... A Maycia wygląda pierwsza klasa :ico_brawa: Prawdziwa PRINCESSA :-D

Gosia ten projekt bardzo mi się podoba :ico_brawa:

Madziorka jasne, że pamiętamy :-D wpadaj częściej i klikaj z nami...

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

13 mar 2007, 16:37

witam, witam i o zdrowie pytam!
ale dziś wspaniała pogoda! byłyśmy na spacerze, potem spanko, o jak ja uwielbiam takie dni :-) teraz szykuje sie na świetlice i moze tez gdzies z dzieciakami wyjde, pomysle, jak mnie ładnie poproszą :-D
Lucy, moja grzywka nieokiełznana wykląda pewnie tak jak twoja :ico_haha_01: ja nad nią ze 20 minut rano pracuje!
Gosia, ta chatka, jak dla m nie, lepsza od poprzedniej, z zewnątrz oczywiście. Trzymaj murarza, bo ci do anglii zwieje :-)
Felunia, ty ciekawska istotko :ico_haha_01: moderator-innego wątku, ale mam was na oku, jakieś łapówki by sie przydały...może panele? :-D
Kasiunia, nie martw sie badaniami, ciesz sie, ze spotkasz sie z ginekologiem, bo ty mi malutka coraz bardziej sie wszystkim martwisz :ico_oczko:
Ilonuś, a ciebie gdzie wywiała, na spacerek? tylko nie za daleki, o oponke trzeba dbac, wiosna idzie mozna sie wreszcie nią chwalic :-D
Panią Julie znów wywiało, nie zapomnij o nas w przestworzach :-)
Delfinka Mayusia śliczna, a ty pewnie spacerek odsypiasz? :ico_oczko:
Edytka, mój brat jest rocznik 83 i taki dzieciak z niego :-) tylko alegro, kolesie, wykrywacz i dziewczyna, ale chocia mi sie dzieckiem zajmuje :-)
Madziorka i Żania, miłego dnia :ico_oczko:

dziewczyny, to ja spadam, do wieczorak, pa!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

13 mar 2007, 16:39

lo jeny ale naklikalyscie :ico_szoking: :ico_szoking:
gosia ty leniu :ico_oczko: :-D do roboty sie bierz a nie rece depilujesz :ico_oczko: :-D
projekt fajny.
i czemu kisilas tomusia cala zime w domu. :ico_nienie: ja konrada nie oszczedzam codziennie na podworku kijem go ganiam,zimno czy nie zimno.niech sie chartuje chlopak,i jak dotad ani razu mi nie chorowal. :ico_oczko:
Kasik pisz co tam u ciebie i z tym ginekologiem?
edyta a ty pewnie dostalas list na smear test,czyli na cytologie.
delfina maycia slodka i ma takie same klocki jak konrad :ico_haha_01: ja mloda no cos ty, 78 rocznik tak wiec ty pewnie mlodsza,bo chyba z tego grona to ja tu najstarsza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

13 mar 2007, 17:15

gosia888, domek bardzo mi sie spodobal - i tez jestem ciekawa ile kosztuje wybudowanie czegos takiego, ile trzeba czekac? :-)

fela, ja tez nie oszczedzam mojej Oli - i w pogode czy niepogode zawsze co najmniej 2 h spaceru ....

My wlasnie po spacerze - Ola dosypiala w domciu - pol godzinki, bo na dworze zainteresowana otoczeniem byla...ale teraz juz szaleje na macie - choc ja znowu zeby chyba bola... A mnie niestety glowa (chyba z powodu cisnienia)

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

13 mar 2007, 19:15

Gosia tak napisalam nie zrozumiale, chodzilo mi o czas budowy. Bo to chyba jaks firma buduje od a do z?
Kasi.k pisz szybko o co tam chodzilo!
Fela ja jestem 79 rocznik, a szczerze to myslalm, ze masz kolo dwudziestki.
Kasia odespac ciezko bo Maycia mi zbytnio nie daje :ico_haha_01: , musialysmy jeszcze jeden spacer zaliczyc bo pogoda super!
Ilonka musisz chyba schowac pasa, bo dzis sie spisalam, ale widze, ze ostatnio Ty nic nie wklejasz. A jak tarczyca?
Dziewczyny powiedzcie mi jakie tu sa badania ginekologiczne. Ja nie mialam zadnego, przynajmniej w U.K. Cytologie powinno sie robic co rok, samemu trzeba sie dopominac? I kto to robi? Pielegniarka w przychodni czy do szpitala trzeba gnac, no nic nie wiem, bo nie dostaje zadnych wezwan, nic! Nawet na szczepienia Mayci nie dostaje! Lenilam sie troche, ale jutro pojde sie zarejestrowac do kliniki obok mnie i tamta oleje bo mnie wykoncza!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 mar 2007, 19:16

edyta ja dostalam wezwanie na smear test,ale w ciazy chyba sie nie robi?musze spytac poloznej...kasik pisz szybko co tam bylo u gina....dzieki za linka ,rzeczywiscie sie oplaca 20 kg za 37 f :ico_szoking: na poczcie chca za kg 100zl...grzywki nie pokaze,bo zostala zlikwidowana :-D spinam ja u gory,bo nie chce zeby sie t smial ....he he...ja tez zaraz zrobie sobie kawke,kupilam sobie latte z nescafe i bardzo mi smakuje ;)prawie jak nie kawa :ico_haha_02: ilonka to rzeczywiscie twoj B sie nie oszczedza,jak tak malo spi ...ale pracowity chlop z niego....to najwazniejsze.felicity ja ten sam rocznik,co ty 83...w kwietniu koncze 24 latka;)ale to szybko leci,a niedawno 18 mialam ehhh...gosiaa bardzo ladny projekt...z reszta wszystkie te projekty mi sie podobaja...te co wczesniej pokazywalas tez,wiec nie dziwie sie,ze masz dylemat,bo ja bym nie umiala sie zdecydowac...delfina Maycia jak zwykle super i jak ksiazke czyta :ico_brawa_01: moze pojdzie na studia niedlugo,tak jak Nathanek Julie :-D madre dzieciaki na naszym watku :ico_haha_01: ciocia jest dumna :-D ciekawe jak tam dzieci Emilki?mam nadzieje,ze ok...

[ Dodano: 2007-03-13 ]
ciekawa jestem co u Jasnie Pani,bo tak dlugo juz jej nie ma ;(

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

13 mar 2007, 19:19

Edytka gdzie sie podziewasz? Pewnie dalej chorujesz? Wracaj szybciutko do zdrowka i na forum :ico_buziaczki_big:
Jasnie Pani czekamy na Ciebie!!! :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość