Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sty 2008, 18:30

Magda Sz. pisze:chyba tylko troszeczke

to moze moja mama gdzies "skok w bok"miała :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
bo mi sie wydaje ze nie jestesmy podobne
nie wiem czy Wam pisałam ale kiedys zrobiłyśmy z moją siora mmojej mamie numer :ico_olaboga:
ja mam krew ujemną i miałam konflikt z Jackiem jak byłam w ciąży wiec musiałam miec podawane antyciała, a ani moja mama, ani tato nie mają takiej krwi jak ja ( nie wiem jaką mama ma i tata, w kazdym razie z ich mieszanki mam krew jaką mam) i powiedziałysmy mamie ze jestem napewno podrzutkiem, bo to niemozliwe ze ja mam ujemną no chyba ze mój tato nie jest moim ojcem :ico_oczko: a mama oburzona: jest Twoim ojcem na 100 % !!!! ale nie dawało jej to spokoju i zadzwoniła do swojej lekarki i mówi jej ze ja chyba nie jestem ich córką :ico_smiechbig:
a ta lekarka ( przyjaciółka rodziny) mówi:" czyś Ty kobieto zgłupiała???? kto Ci powiedział ze to nie wasza córka????????????????????? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

moja mama mówi:" przez Was tylko wstydu sie najadłam przed tą lekarką "

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 sty 2008, 20:42

Marteczko moim zdaniem jest w was podobienstwo i ja to widze :ico_oczko:
ale sie ubawilam ta sytuacja z wami i mama-biedna kobieta tyle sie wstydu najadla jak i niepewnosci-oj laski jestescie straszne :ico_nienie: :-D
A co do zdiec to super - Franio jest slodkim brzdacem :ico_brawa_01:


No tak wyjazd moj zbliza sie duzymi krokami :-D
:ico_brawa_01:
we wtorek o 10 rano bede juz we Wrocku :ico_haha_01:
szkoda,ze tylko na tydz ,ale dobre to i to
dzieki temu tez wydluze sobie macierzynski z pozostalego urlopu :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-18, 08:18 ]
Niebo jaśnieje
Księżyc już nisko
I tylko gwiazdy migocą
Wiatr lekko wieje
Świt już jest blisko
A przecież tak pięknie jest nocą
Puste ulice
W tle głucha cisza przeszywa
Snem otulone jest miasto
W oknach odbija się blask księżyca
Granatową powłokę jasność rozrywa
Powoli latarnie gasną
Czas biegnie i ani myśli stawać
Kończy się kolejny sen
Już pora wstawać
Zaczął się nowy dzień


witam wszystkie z rana



A ja dzis 8-my dzien pracy wrrr......,za to weekend w koncu wolny i poniedzialek jeszcze w pracy a we wtorek juz w Polsce

Milego dnia kochane

Buziaki
do wieczorka

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sty 2008, 15:34

Emalia nie wiem czy tu jeszcze zajrzysz ale jeśli nie, to uważaj na siebie i miłego lotu zycze :ico_brawa_01: i baw sie w Polandzie ( bezalkoholowo :ico_oczko: )

dziekuje za komplementy w imieniu Frania :ico_sorki:
a i masz racje kochana, moja mamuśka jest nieźle zakręcona :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 sty 2008, 19:05

Marteczko zajrze jeszcze nie raz :ico_oczko:

Weekend mam wolny a w poniedzialek na pewno wpadne pozegnac sie chwilowo :-D
nie dziekuj-synka masz cudownego :ico_brawa_01:

milego weekendziku kochane

Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

18 sty 2008, 21:21

witajcie
martuchafrost, superr zdjecia tak jak napisała Magda takie rodzinne i pełe ciepła no i z chrztu sliczne:))
a Franio jest taki slodziutki do schrupania :-D :-D :-D
a co do podobienstwa to tez mysle ze jestescie podobne gdybyscie mialay takie samne kolory wlosow i taka sama fryzurke to na 99% jestescie podobne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ale sie usmialam z tego co zrobilas mamie moja to by w zyciu nigdzie niedzwonila hihi
jestes aparatka normalnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Emalia zycze ci takze mnostwa odpoczynku w Pl duzo radosci i napewno jak pojdziesz do lakarza wszystko bedzie dobrze:))
zycze ci wszystkiego dobrego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my z WIKI chore :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: ja to tam przezyje ale z wiki bylo zle musialam jej antybiotyk podac bo wymiotowala i strasznie sie dusila biedulka ale teraz jest lepiej :-D :-D
tylko ja musze sie podkurowac i bedzie dobrze
wszystkim chorowitkom duzo zdrowka :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 sty 2008, 02:22

hej

dzis jakis taki zabiegany dzien mialam mimo tego,ze wolne
po basenie mialam problem z autem,pozniej goscie sie zapowiedzieli i robilam andruty i przekaski na szybko,wlasnie poszli i w zasadzie para ta nic prawie nie tknela a tak sie nabiegalam przy tym
Jutro ja nie bedzie padac planujemy pojechac na lono natury,oby sie udalo

uciekam spac
dobranoc i spokojnej nocki wszystkim

[ Dodano: 2008-01-21, 00:17 ]
witam a raczej zaraz zegnam bo uciekam spac
padam z nog-pogoda nam dopisala i 4 godziny chodzilismy po gorach :weirdo:
moze wrzuce wam jakas fotke z wodoczkow
jutro ost dzien pracy i we wtorek o 6 rano mam wylot do Polski :clap:

oto co nie co z widoczkow

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

dobranoc kochane,buziaki i moc tuli

[ Dodano: 2008-01-21, 08:30 ]
Obrazek

witam kochane i do pozniej bo zmykam do pracy

milego dnia
buziaki

Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 sty 2008, 23:33

emalia30, kochana zycze wam spokojnej podrozy,milego pobytu isamych dobrych wiesci od ginka :ico_haha_01: trzymajcie sie i dbaj o siebie i malenstwo :ico_buziaczki_big:
mikusia1 pisze:a my z WIKI chore
oj kurujcie sie i wracajcie jak najszybciej do zdrowia :-)
A ja biegam na ta silownie bylam juz 5 razy i naprawde jestem zadowolona ze sie zmobilizowalam!Po 3 treningu zaczelam sie pocic niesamowicie i mam wrazenie ze cos sie w organizmie odblokowalo cos ruszylo wiec oby tak dalej!Za tydzien sie zwaze i zobaczymy czy po 2 tyg cos spadlo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

22 sty 2008, 21:22

hej hej
dolecialam cala i zdrowa,choc nie powiem mialam pozniej bole plecow i macicy,ale brzuszek sie nie stawial :)
obiecalam zajrzec i akurat bede miala raczej na bierzaco dostep do neta :ico_brawa_01:
jutro na 15 do ginka ide i czeka mnie ze 3 godz czekania-u niego tak zawsze,ale coz tam,wytrzymam
wieczorkiem odrazu do was napisze co i jak :ico_oczko:

buziaki sle i mocno was sciskam

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

22 sty 2008, 22:28

witajcie dziewczyny

emalia30 pisze:dolecialam cala i zdrowa,choc nie powiem mialam pozniej bole plecow i macicy,ale brzuszek sie nie stawial :)

super wiadomosc Emalia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to teraz odpoczywaj duzo
emalia30 pisze:jutro na 15 do ginka ide i czeka mnie ze 3 godz czekania-u niego tak zawsze,ale coz tam,wytrzymamwieczorkiem odrazu do was napisze co i jak
super bedziemy czekac z niecierpliwosci napewnio wszystko bedzie dobrze trzymam kciukasy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szkoda ze tyle musisz czekac ja tez to pamietam ale jak mus to mus badz dzielna :-D :-D

Magda Sz. pisze:A ja biegam na ta silownie bylam juz 5 razy i naprawde jestem zadowolona ze sie zmobilizowalam!Po 3 treningu zaczelam sie pocic niesamowicie i mam wrazenie ze cos sie w organizmie odblokowalo cos ruszylo wiec oby tak dalej!
super Madziu trzymaj tak dalej napewno schudniesz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

szkoda ze ja niemam mozliwosci chodzenia na silownie unas trzeba placic z gory 650euro za caly rok :ico_olaboga: :ico_olaboga: i troche ciezko

no naszczescie jestesmy juz zdrowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 sty 2008, 23:07

Emalia super ze lot minął jako tako :ico_oczko: i szybciutko nam pisz co Ci gin
powiedział :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ojej napisz czy bedzie dziewczynka czy chłopczyk :ico_sorki: no chyba ze nie chcecie wiedziec :ico_noniewiem:
Mikusia super ze jestescie juz zdrowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a my z miśkiem cały czas jak ciała lotne, non stop gdzieś :ico_brawa_01: ale to dobrze, bo myslałam ze jak urodze dziecko to bede w domu sie nudzic a tu tyle mam polskich kolezanek z maluszkami ze :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość